Kõrgessaare jahtkond

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Postitus Postitas tiit0001 »

Lisasin geograafilised koordinaadid asukoha selgituse alla.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Noh,kohe selge pilt,kuhu tulla.Kaardid kah informatiivsemad. (y)
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Postitus Postitas tiit0001 »

Mart kirjutas:Noh,kohe selge pilt,kuhu tulla.Kaardid kah informatiivsemad. (y)

Andsin endast parima :) , kiiresti parandatud :lol:
Kasutaja avatar
Väikenugis
Postitusi: 7
Liitunud: R Dets 09, 2005 12:40 am

Postitus Postitas Väikenugis »

Minu arvamus Tiidule: asjalik koduleht, pldigaleriil nagu isegi praktiline ülesanne ka - oma klubi liikmetele jahikroonika (pildid), mis oma liikmetele kättesaadavad. Ja veel, loodan ,et eelpool olnud kriitika teid ära ei ehmatanud ( olete seal tublisti vaeva näinud)
Koduleht on nagu Tallinna linn mis ei saa kunagi valmis, muutub vaid paremaks ja läbimõeldumaks.
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Postitus Postitas tiit0001 »

Väikenugis kirjutas:Minu arvamus Tiidule: asjalik koduleht, pldigaleriil nagu isegi praktiline ülesanne ka - oma klubi liikmetele jahikroonika (pildid), mis oma liikmetele kättesaadavad. Ja veel, loodan ,et eelpool olnud kriitika teid ära ei ehmatanud ( olete seal tublisti vaeva näinud)
Koduleht on nagu Tallinna linn mis ei saa kunagi valmis, muutub vaid paremaks ja läbimõeldumaks.

:D Tänud, ma lihtsalt muutsin mida sain, ma teadsin et sellel teemal tuleb kriitikat ja see oli hea, sest nii ma saingi muuta kodulehte paremaks
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Postitus Postitas tiit0001 »

Rõõmus uudis :D Tegin jahtkonna kodulehe albumid ka korda, Ootan arvamusi, kas nyyd on asi nii nagu peab :D
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Üks kohendus oleks vaja teha,kui nüüd albumi sirvima hakata,siis jõudes kuhugi tahapoole tahaks saada tagasi näiteks koduka avalehele,siis see ei õnnestu.Lähen küll sinna index-i peale,aga sealt otse tagasi avalehele ei saa.Pean kasutma n.ö. edasijõudnud arvutikasutaja oskusi.
Pane sinna albumi mingi link,tagasi avalehele või midagi säärast või nii,et album avaneks kohe uues aknas,siis akna sulgedes saab tagasi sinna kus tuldud.
Pisut segane jutt sai,aga kell ka hiline.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Vaata seal dialoogis,kus sa albumi genereerid on peale teksti värvide muutmist avanevas aknas vaja panna linnuke kastikesse Back to my homepage ja siis kriba sinna koduka link,see lahendab probleemi ära.
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Postitus Postitas tiit0001 »

Mart kirjutas:Vaata seal dialoogis,kus sa albumi genereerid on peale teksti värvide muutmist avanevas aknas vaja panna linnuke kastikesse Back to my homepage ja siis kriba sinna koduka link,see lahendab probleemi ära.

selge, tegutsen sellega
Kasutaja avatar
tiit0001
Postitusi: 18
Liitunud: P Veebr 12, 2006 11:42 pm

Postitus Postitas tiit0001 »

See ka nyyd tehtud :lol: , piltidel on ka pealkirjad, mida soovitas jahimehe naisuke :D , loodan et nyyd on mugavam vaadata pilte
Vasta