Ilus vaadata!!

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Lübik
Postitusi: 6
Liitunud: N Okt 13, 2005 4:13 pm

Ilus vaadata!!

Postitus Postitas Lübik »

Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

haavlitega 2 meetri kaugusele siis oleks ime kui pihta ei saaks.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

nagu ma karupoja jutust aru saan on ta on ta võimeline samamoodi laskma,kutsu meid ka siis kohale,me ka vaataks kuidas see käib :twisted:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ma broneerin koha esireas. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Küll mõnel mehel on ikka kõrge enesehinnang. Pikemas perspektiivis võib see kaaskodanikele ohtlikuks osutuda. Mina armastan ka ilmselt liiga tihti endast rääkida. Paraku õnnestub mul ka ära tõestada, et ma siiski ka nende asjadega hakkama saan. Ka mulle paluks teatada, millal saab Eesti Flanigan`i näha. Isegi kui KP saab 6-7 me taldrikuga hakkama tahaksin kohal olla. Ka koht Eesti koondises oleks KP-le ilmselt kindlustet. Sponsoridki võtaks ise ühendust. Jään huviga kutset ootama.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Ah, mis te Karupoja kallal aasite, võibolla tal nii kehv arvuti või netiühendus (pilt hakkis), et tundus, nagu oleks kõik märgid ühe lasuga purustatud. See oleks sobiva tšoki olemasolul veidi lihtsam isegi :D

BM
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Kas arvuti kehva aga tundub küll ülilihtne harjutus olevat, et mitu märki nagu korraga. Eks vist harjutamise küsimus. Vabandus ja au ning hiilgus sooritajale kui ta tõesti millegi erakordsega hakkama sai...mulle ei tundunud lihtsalt :D

Aga nii inimeste vahel ja umbes kuhugi poole nii ei laseks.
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Postitus Postitas vkx »

karupoeg kirjutas:Kas arvuti kehva aga tundub küll ülilihtne harjutus olevat, et mitu märki nagu korraga.

Vaata nüüd ilusti rahulikult ja tähelepanelikult uuesti video läbi. Iga lasuga tabatakse ikka ühte taldrikut korraga, mitte aga kõiki korraga.
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Võib ka olla :roll: aga nagu ka enne ütlesin, et natuke liiga lihtne kehkadi-vei tundus. Ju siis on raske, kui kõik nii ütlevad :). Ple säänest head automaat haavlikad, muidu võiks ju proovida :P
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Sel Patrickul ka oma koduleht http://www.patrickflanigan.com, näeb rohkem tema tegemistest ja pilt on ka suurem.
Vasta