Jahipüsside müügist

2006. aasta teemad
Suletud
Roobik
Postitusi: 2
Liitunud: N Apr 13, 2006 1:33 pm

Jahipüsside müügist

Postitus Postitas Roobik »

Lugu on selline, et minu jahimehest abikaasa suundus taevastele jahimaadele. Maha jäi kaks püssi, millega, arvestades seda, et laps on alles väike ja niipea (kui üldse kunagi) jahil käima ei hakka, ei ole midagi teha. Niisiis, tuleks need püssid (mõlemad sügisel soetatud ja ainult mõnel korral neist lastud) müüa. Üks on vintraudne Voere LBW kal. 308 (külge ostetud sihik Tasco) ja teine on sileraudne IZ-27M.
Küsingi kogenud jahimeestelt, kuidas ja milliseid kanaleid pidi oleks kõige mõttekam püsse müüa? Ja kas üldse ongi mingit nõudlust? Kas hinnad: 25 000 kr sihikuga vint ja 2500 kr sileraudne oleks mõeldav? Päris kinkida ei taha ka, kuna raha kuluks lapsele ära. Palun andke mõistlikku nõu!
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Postitus Postitas ubin »

LBW standard peaks poes maksma ca 14 000. Voere luxus maksab paar tuhat rohkem.Tasko optika 2000-5000. optika jalad ca 500 - 5000. Relv võib olla ostetud ka kahe rauaga siis hind ca 20 000.
Sellised peaks olema poe hinnad.

Politseiga vaja kindlasti asjad joonde ajada ja pärimissüsteemidega.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Sileraudse eest 2500 on mõistlik summa. Kui kaubelda, võib ka natuke rohkem saada.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Roobik
Postitusi: 2
Liitunud: N Apr 13, 2006 1:33 pm

Roobik

Postitus Postitas Roobik »

Politseiga on asjad korras, ka päritud on need (kuna aga pärija ongi alaealine laps, olen emana tema eestkostja ning asjaajaja).
Niipalju veel, et vint maksis ostes 23 tuh. ja optika koos jalgade jm vidinatega kokku 9000. Ja püssidega on paar korda jahil ainult käidud 3 kuu jooksul.
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Postitus Postitas ubin »

23 tuhat voere eest kuidagi palju isegi luks varjandi eest. Kas relv on ikka ühe rauaga või on raudu kaks. või soetati koos relvaga ka relvakapp.
Meelis
Postitusi: 87
Liitunud: N Aug 11, 2005 12:41 pm

Re: Roobik

Postitus Postitas Meelis »

Roobik kirjutas:Politseiga on asjad korras, ka päritud on need (kuna aga pärija ongi alaealine laps, olen emana tema eestkostja ning asjaajaja).
Niipalju veel, et vint maksis ostes 23 tuh. ja optika koos jalgade jm vidinatega kokku 9000. Ja püssidega on paar korda jahil ainult käidud 3 kuu jooksul.


Selle info põhjal on ju ülisuur allhindlus. Kunagi kui ise Voere vastu huvi tundsin siis oli sellise hinna juures 2 rauda. Nii et mehed, kes "pikka" püssi soovivad osta, tasuks kaup ära teha!
Roobik, vii püss Mustamäe tee Küti Ärisse, ehk on neil huvilisi järjekorras (mina eeelmine aasta ootasin 2kuud ja ei jõudnudki ära oodata), neil jääb küsitud hinna juures veel piisav varu oma komisjoni lisamiseks.
Kivi kotti!
Suletud