Anekdoot

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
Vasta
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

muinasjutuvärk

Postitus Postitas tsuks »

Семеро козлят избивают копытами волка.
-Что же вы делаете, волки!- вопит тот.
- Молчи, козёл!- отвечают козлята.
tsuks nigu ma olen...
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

siberi taigas

Postitus Postitas tsuks »

Jahimees puhta ära eksind- karjub kõvahäälega:
- AAUU! AUUUUU!
vaikus
-AAUU!! AU!
Tunneb- keski katsub õlast- mees keerab ringi- karu vastas:

- Mis karjud nigu pöörane?
- A , ma, et seda- äkki kuuleb keski äkki.
- Nu- ma kuulsin- ja mis siis? Akkas kergem või?
Viimati muutis tsuks, P Aug 06, 2006 6:23 pm, muudetud 1 kord kokku.
tsuks nigu ma olen...
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

jahivärk

Postitus Postitas tsuks »

Kus **** sa täna niivara töölt jalga lased?
Lähed sokujahti?
-Ei, koju süüa tegema.
- Kas naine on tööl?
- Kodus.
- Haige?
- Ei. Näljane.
tsuks nigu ma olen...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Kobras lahkus Colgate`i reklaamist ja teeb nüüd kaasa Blendamedi omas.
"Oi, Kopraonu! Millised säravvalged hambad!"
"See pole veel midagi! Te vaadake mu mune!"
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Postitus Postitas KeegiVeel »

Toots ja Teele pulmaööl. Kõva pumpanime käib, järsku küsib Toots Teelelt:"kas panen tagant ka?" Teele kohe vasta:"Imelik oled vää?!"
Austage ka teisi jahimehi!
Kasutaja avatar
Troll
Postitusi: 158
Liitunud: E Mai 05, 2003 3:41 pm

Postitus Postitas Troll »

Vene kolkakülla saabub rändtsirkus. Varsti märkab aediku ümber luusiv Petka imelooma. Nii suurt ja imelikku looma pole mees enne näinud. Oi bljääd, imestab ta ja otsustab kohale kutsuda Tsapajevi. Oi blääd, pomiseb kohale saabunud Vassili Ivanovits. Ka tema näeb sellist imelooma esmakordselt. Üheskoos otsustatakse välja kutsuda vägede ülemjuhataja. Oi blääd, imestab toogi. Katsub imelooma suuri kõrvu, mudib imelooma suurt ja pikka lonti, uudistab imelooma vägevaid kihvu, kaalub peos imelooma hiigelmune ja teatab siis: seltsimehed, ka mul on seda raske uskuda, kuid see jänes peab olema vähemalt kolmesaja-aastane.
Kasutaja avatar
dragen
Postitusi: 6
Liitunud: E Nov 27, 2006 10:09 pm

Postitus Postitas dragen »

Päeva lõpus loetakse loomi kokku ja jahi ülem kuulutab:
Lasti üks põder, neli siga ja kaks ajajat.
Üks ütleb selle peale:
Oleks ma ka teadnud, et ajajaid võib last,
minu eest läks mittu tükki mööda. :D
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

Järgnev on tegelikult esitatud küsimus Washingtoni Ülikoolis keemia vaheeksamil. Ühe tudengi vastus oli nii "sügav", et professor jagas seda ka oma kolleegidega interneti teel.

Lisaküsimus: Kas põrgu on eksotermiline (annab sooja välja) või endotermiline (neelab soojust)?

Enamus tudengeid põhjendas oma teooriaid Boyle seadusega, et kui gaasi ruumala suureneb ta jahtub ning kokku surudes kuumeneb või mõnda selle teooria variatsiooni.

Üks tudeng kirjutas järgmist:

Esiteks me peame teadma, kuidas põrgu mass muutub ajaliselt. Selleks on meil vaja teada hingede põrgusse sattumise sagedust ning nende sealt lahkumise sagedust. Ma arvan, et me võime suhteliselt kindlalt oletada, et kui hing on juba korra põrgusse sattunud ta sealt enam ei lahku.

Seega: ükski hing põrgust ei lahku. Nüüd on vaja teada kui palju hingesid põrgu satub, seega vaatame erinevaid religioone, mis eksisteerivad tänapäeva maailmas. Enamus neist väidavad, et kui sa ei ole nende usku, siis sa lähed peale surma põrgu. Kuna korraga eksisteerib rohkem kui üks sellistest religioonidest, siis sellest tulenevalt satuvad põrgu kõik hinged.

Sündide-surmade arvu ja selle kasvu tänapäeval arvestades võime me oletada, et hingede arv põrgus kasvab eksponentsiaalselt. Nüüd vaatame põrgu mahu suurenemise kiirust, kuna Boyle seadus ütleb: selleks, et temperatuur ja rõhk põrgus jääks samaks, põrgu ruumala peab suurenema propotsionaalselt hingede lisandumisega.

See jätab 2 võimalust:

1. Põrgu ruumala suureneb aeglasemalt kui sinna hingesid lisandub.
Sellisel juhul temperatuur ja rõhk suureneb kuni on täielik põrgu lahti (inglise keeles: all Hell breaks loose).
2. Kui põrgu ruumala suureneb kiiremini kui sinna hingesid lisandub, siis temperatuur ja rõhk langevad, kuni põrgu jäätub.

Seega, kumb nendest?

Kui me võtame arvesse väite, mille mulle esitas Teresa minu esimesel ülikooliaastal, et "Enne jäätub põrgu ära kui ma sinuga magan" ja võtta arvesse fakt, et ma magasin temaga eile, siis võimalus number 2 peaks olema tõene ja seega ma olen suhteliselt kindel, et põrgu on eksotermiline ning on juba külmunud.

Loomulik järeldus sellest teooriast (kuna põrgu on jäätunud) on, et põrgusse enam hingi ei pääse ja teda enam ei eksisteeri, seega on jäänud alles ainult paradiis, tõestades sellega püha vaimu eksistentsi, mis omakorda seletab fakti, miks Teresa eile öösel pidevalt karjatas "Püha jumal."

SEE TUDENG SAI AINUKESENA HINDEKS "A"
julged teha, julge ka vastutada...
Isapull
Postitusi: 57
Liitunud: E Okt 23, 2006 10:35 am

loomaaias

Postitus Postitas Isapull »

Juku käis isaga loomaaias ja räägib järgmisel päeval muljeid oma lasteaiakaaslastele:"Selline suur kahe sabaga loom oli, mis võttis sabaga saia ja toppis selle otse omale tagumikku!!!"
Farmer
Postitusi: 93
Liitunud: E Apr 12, 2004 3:26 pm

Postitus Postitas Farmer »

Punamütsike kõnnib õhtuhämaruses metsateel. Vastu tuleb hunt."Kuhu kõnnid Punamütsike?" küsib hunt." Viin vanaemale kooki." vastab Punamütsike. "Aga kas sa ei karda nii hilja õhtul siin metsateel kõndida?"küsib hunt. Punamütsike vastab:" Aga mida mul siin karta.Raha mul kaasas pole ja seks mulle meeldib."
Farmer
Postitusi: 93
Liitunud: E Apr 12, 2004 3:26 pm

Postitus Postitas Farmer »

Sapakas ripub esimesi rattaid pidi puuoksa küljes ja vahib hirmunult ringi. Peremees seisab puu all ja manab:
"Et sa igavene rämps auto oled, seda ma teadsin. Aga et sa koera kardad..."
Farmer
Postitusi: 93
Liitunud: E Apr 12, 2004 3:26 pm

Postitus Postitas Farmer »

Isa ja poeg ostavad uue Moskvitši. Juba kolmandal päeval hakkab mootor kolisema. Lükkavad Moskvitši garaaži ja isa otsib välja raamatu "Moskvitši remonttööd".
"Vaata poeg, sellest raamatust saab nüüd meie piibel!"
"Ei isa, sellest raamatust saab meie "Kamasuutra"!"
Isapull
Postitusi: 57
Liitunud: E Okt 23, 2006 10:35 am

Safari kogemused

Postitus Postitas Isapull »

Kolm vana sõpra jahimeest saavad kokku, sest pole aastaid näinud ja hakkavad oma safari kogemustest rääkima. Üks mees räägib vingest ninasarviku ja leopardijahist, teine rääkis, et sai elevandi ja ühe piraka jõehobu. Kolmas: " No, kaks dontšut lasin....". Teised pärima, et mida mida.....??? Too vastab:"No sõitsime pimedas mööda savanni ringi, ja põrutasime sisse mingisse putkasse ja äkki kõva kisa: dont shuut, dont shuut!!!!".
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Postitus Postitas Olavi Kool »

Tallinna loomaiast põgeneb karu. Mati Kaal käivitab kohe otsimissüsteemi ja leiavad karu üles. Aga karu on puu otsa roninud.
Mõtleb siis Kaal , et kellele helistada ja helistab siis Rahvaliidu kõvemale jahimehele Villu Reiljanile, et vaja karu puu otsast kätte saada.
Tuleb siis Reiljan, kaasas suur jahikoer, püss ja pikk kaigas.
Vaatab, mõtleb ja ütleb, et on vaja ühte abimeest.
No leitakse abimees.
Reiljan annab abimehele püssi ja seletab: vaata, mina ronin puu otsa ja torgin kaikaga karu kuni see kas alla ronib v. kukub.
Siis haarab mu välja õpetatud koer tal raudse haardega munadest kinni ega lase lahti enne kui mina alla tulen ja karu kinni seon.
Selge, ütleb abimees, aga mis ma selle püssiga siis teen ?
Vaata, seletab Reiljan, kui mina juhuslikult puu otsast alla kukun, siis lased KOHE koera maha........l
naised saunas rääkisid
Kasutaja avatar
Troll
Postitusi: 158
Liitunud: E Mai 05, 2003 3:41 pm

Postitus Postitas Troll »

Irw :D , see oli küll hea! (y)
Vasta