Jahifoorumlaste laskepäev Teesool

Kuidas õppida tulistama,õige tehnika, teooria ja praktika.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Tänud ka minu poolt korraldajatele,ja köigile teistele kes võtsid vaevaks kohale ilmuda ja head seltskonda pakkuda :!: Kuidagi nutune ainult on see ,et neid mehi kes lasta tahavad ja nõus ka midagi enda arendamiseks kõrvataha panema (pealegi veel tasuta) on nii sitalt vähe.Kui vaadata siin registreerunute arvu (1300 ja peale),no ütleme,et pooled on relvaomanikud,veel pooled on tööga hõivatud, siis 10-15 meest on ikka selgelt vähe.Olen kindel,et kui keegi oleks hõiganud mingi jahi välja ,oleks tulijaid vähemalt kolm korda rohkem olnud.Jo siis suuremal osal on laskmine nii käpas,et õppida ja harjutada pole vaja :? Tegelikult julgen arvata,et nii mõnigi mees põeb mingit valehäbi oma saamatuse pärast,ega julge oma törtsuga kapi tagant välja tulla :cry:
Lisaks laskmisele sain mina ideid püssilae valmistamise,just rihveldamise,ehk antud juhul kohrutamise vallas,mida eksponeeris lahkelt võõrustaja.Teisaks sai ära proovitud Mardi redel ja no meeldis :!: - ja valmis ma ta teen :!:
Filmi katsun ka ära koppida kui aega saan ja jäi nagu jutuks,et Zakslane ja Mart pidid võimaluse leidma paljundamiseks!
Kivi kotti!
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Omal kahjuks ei klappinud ajaliselt. Tulin just paar päeva enne Soomest töölt ja siin tegemisi kuhjaga :(
Kas seda videot üles riputada pole võimalust? Ehk jääb ka sealt nii mõndagi kasulikku silma ja kõrva.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

pri:t kirjutas:Kas albumi alla on loota ka miskit pildimaterjali?

http://www.marandi.fie.ee/album/index.p ... eesoo+2006
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta