Optika paigaldus mauser98 -le

Küsimused relvameistritele lootuses kompententsetele vastustele.
Suletud
boombastic
Postitusi: 4
Liitunud: R Veebr 17, 2006 4:52 pm

Optika paigaldus mauser98 -le

Postitus Postitas boombastic »

sooviksin saada infot inimestelt kellel pakkuda mulle mauser98 le optika kinitus siini või siis mõne relvameistri kontaktandmeid kes oleks nõus sellist tööd tegema ja natuke vaeva nägema. väga hea oleks kui saaksite helistada 5257952 aga sobib ka maili teel futboliit17@hotmail.com kuna siis foorumisse satun harva siis paluks vastust kirjutades see mulle ka mailile saata. suur aitäh neile kes oskavad aidata.
...
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Onu Jaanus H.! Kas ka antud Mauser kuulub Eesti Politsei Põhja Politseiprefektuuri Lubadetalituses ülestähendatud jahirelvade nimekirja hulka???
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Eelnevalt otsis sama kasutaja tollele mauserile padruneid, nüüd on vaja optika külge kruvida. Tundub suht must relv olema, kuigi alati on eksimise võimalus.
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Postitus Postitas Karmo »

Vot mina küll ei loe välja teema autori tekstist, et tema mauser98 on ebaseaduslik. See võib olla muidugi sellest, et ma maalt ja hobusega :roll:, õnneks on siin foorumis spetsialistid, kes ütlevad relva nägemata, kas sellel on kõik paberid korras või ei. Krt... kui tahate väga teada siis helitage ja küsige järgi, miks on vaja taoliste postitustega foorumit risustada. :evil:
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

võibolla ei ole shooter märganud, et samale relvale padruniteostu kuulutust on hr. boombastic praeguseks hetkeks 6 korda muutnud peale viitamist relvaseaduse karistusparagrahvile. ilmselt suurest seadusearmastusest, mis muud... :roll:
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

shooter kirjutas:Vot mina küll ei loe välja teema autori tekstist, et tema mauser98 on ebaseaduslik. See võib olla muidugi sellest, et ma maalt ja hobusega :roll:, õnneks on siin foorumis spetsialistid, kes ütlevad relva nägemata, kas sellel on kõik paberid korras või ei. Krt... kui tahate väga teada siis helitage ja küsige järgi, miks on vaja taoliste postitustega foorumit risustada. :evil:


Vot tegelikult on asi nii, et lisaks sellesama foorumi reeglitele ning ka kainele mõistusele, ei ole viisakas toetada tõepoolest võimalikku ebaseaduslikku relva ja selle kasutajat. Ja kui sa ikka nõuks võtad foorumit nats enam lugeda, siis sa leiad ühest teisest teemast sama kasutaja ja ilmselt sama relva jaoks soovi osta käest padruneid. See omakorda võib viidata sellele, et relva haldaja ei oma seaduspäraseid võimalusi omandada oma relvale laskemoona. "Elementaarne, Watson"
http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewtopic.php?t=2769
http://www.1182.ee/baas/eraa.cgi?nimi=5 ... &x=42&y=11 Helista ise kui sa tõelist tõde tahad teada, vaevalt sulle seda öeldakse...


Kui see relv on nö "õige", siis tore. Seni aga võib tekstidest kõike muud välja lugeda, ka ridade vahelt. Sellise asja toetamine on mu meelest väga paha, selliste relvadega salakütitakse ja tehakse muid rumalusi. Sellise relva puhul on ka väga tõenäoline, et nõrganärviline kasutaja võib seda kasutada vahelejäämise ning sanktsioonide hirmus ka inimese vastu...
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Postitus Postitas Karmo »

hendrik kirjutas:Vot tegelikult on asi nii, et lisaks sellesama foorumi reeglitele ning ka kainele mõistusele, ei ole viisakas toetada tõepoolest võimalikku ebaseaduslikku relva ja selle kasutajat. Ja kui sa ikka nõuks võtad foorumit nats enam lugeda, siis sa leiad ühest teisest teemast sama kasutaja ja ilmselt sama relva jaoks soovi osta käest padruneid. See omakorda võib viidata sellele, et relva haldaja ei oma seaduspäraseid võimalusi omandada oma relvale laskemoona. "Elementaarne, Watson"
http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewtopic.php?t=2769
http://www.1182.ee/baas/eraa.cgi?nimi=5 ... &x=42&y=11 Helista ise kui sa tõelist tõde tahad teada, vaevalt sulle seda öeldakse...


Kui see relv on nö "õige", siis tore. Seni aga võib tekstidest kõike muud välja lugeda, ka ridade vahelt. Sellise asja toetamine on mu meelest väga paha, selliste relvadega salakütitakse ja tehakse muid rumalusi. Sellise relva puhul on ka väga tõenäoline, et nõrganärviline kasutaja võib seda kasutada vahelejäämise ning sanktsioonide hirmus ka inimese vastu...

Veenduge ennem kas foorumikasutaja boombastic omab seaduslikult seda tulirelva või mitte ja seda mitte ridadevahelt lugemisega.
Aga kui selgub, et see tulirelv on täiesti legaalne ja selle tulirelva omanik( foorumikasutaja boombastic) tunneb, et teda on avalikult laimatud ja alusetult süüdistatud ning otsustab kohturada talluma hakata. Kas ei teki teil (isehakanud Watsonitel) mõte, et miks ma pidin ilma mõtlemata ütlema, mida poleks olnud vaja.
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Ei noh, milleks jälle üksteise kallal tigetseda.
Vaadake huvi pärast järgi kasutaja kõik postitused ja pilt saab selgem.
Minu meelest seaduslike relvade omanik ei vaevle alatasa selliste probleemide kallal.
Peaks ikka selge olema, mis relvale mis moon käib ja kus müüakse, mis maksab. :roll:
Viimati muutis puukoi, T Dets 19, 2006 3:50 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

ainuke variant, et inemesele pakutakse sellist relva, siis ta vaevleb küsimuste käes, kust saab, kui palju maksab ja kuidas optikat ehitada saab ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Teadmiseks kõvahäälsetele: Kod. kellele on registreeritud foorumis antud kontakttelefon, ei oma seaduslikku tulirelva. Ilmselt tuleb kogu keisist relvagruppi teavitada. Midagi pole teha, kui Mauser räästas ``igaks juhuks``, siis mine tea, äkki lähebki vaja, aga kui juba optikaid, kinnitusi, padruneid jms. otsitakse, siis on asjad ikka viltu. Või mis?
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Postitus Postitas Karmo »

See on väga tõsine süüdistus.
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

indian kirjutas:Teadmiseks kõvahäälsetele: Kod. kellele on registreeritud foorumis antud kontakttelefon, ei oma seaduslikku tulirelva. Ilmselt tuleb kogu keisist relvagruppi teavitada. Midagi pole teha, kui Mauser räästas ``igaks juhuks``, siis mine tea, äkki lähebki vaja, aga kui juba optikaid, kinnitusi, padruneid jms. otsitakse, siis on asjad ikka viltu. Või mis?


Indian; kas see on avalik info mida iga lubade talitus lihtsalt välja annab, lihtsalt et helistan ja küsin et kas kodanik see ja see omab ametlikku relva :shock: .
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Shooter, kas Sul on peas viga või? Et kui tulirelva näiteks polegi, siis on ka hullult süüdi. Näe pisut vaeva, kasuta ruumilist mõtlemist, uuri netti. Mees on oma pildidki üles riputanud, tsipa aadolfipoissi, tsipa skinni. Mis tast nii hullusti protekteerid, vend või sõber?
Ja kui aega saad, tee endale selgeks mõiste ``süüdistus``. Aga muidu ole ikka tubli ja terve, onju.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
Kasutaja avatar
Troll
Postitusi: 158
Liitunud: E Mai 05, 2003 3:41 pm

Postitus Postitas Troll »

Aitab küll sellest jamast. Lukku.
Suletud