poolautomaat või pukk

2004. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

poolautomaat või pukk

Postitus Postitas serx »

yks mees tahaks soetada uut siledaraudset aga on ei jõua endas selgusele.........ehk ytlex keegi sõna sekka..... :roll: :?:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Vist oleks mõistlik igasuguse relva soetamisel seada enesele esimeseks küsimuseks, milliseid loomi kavatsetakse sellega küttida ja kui see hõigata ka välja, küll siis vast leiduks ka kaasarääkijaid. :idea:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

no

Postitus Postitas serx »

vot lasta olex vaja nii lindu kui väikeulukeid ja noh ilmselt käiks vahel ajus kah........muidu vintraud kah olemas aga vindiga ajus .....ei pole nagu minu maitse....yhesõnaga universaal----nahhaal
Pathfinder007
Postitusi: 78
Liitunud: T Veebr 24, 2004 3:26 pm

Postitus Postitas Pathfinder007 »

Selle universaal-nahhaali viga ongi selles,et kui üks asi on ülearu universaalseks tehtud siis ei kõlba ta spetsiaalselt millekski.Sellega tuleb leppida.Minuarust kõige universaalsem ongi tavaline kaheraudne Kui Sa tahad palju linnujahis käia,osta 76 või 89mm padrunipesaga poolautomaat.Kui oled eetiline esteet ja käid faasanijahis,osta tõusva sihtlatiga Blaser vms.Kui oled koeramees ja nö. elukutseline ajumees,osta kombipüss jne.
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

ja

Postitus Postitas serx »

noh nyyd ma siis ostsin ära izh 27 M-i M- selle pärast et kesta paadis kobrast jahtides teisele silma mulku ei lasex ------

ja ma ise olen väga rahul ----vähemalt esialgu......viimastel kopra päevadel lasin juba uue toruga ja lausa neli tykki (kummalgil päeval 2...minu rekord vähemalt).....tore ju......laseb kyll
Pathfinder007
Postitusi: 78
Liitunud: T Veebr 24, 2004 3:26 pm

Postitus Postitas Pathfinder007 »

Kivi kotti!Kui ise rahul oled ,ostsid järelikult õige püssi :P
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Kõige tähtsam ongi, et ise rahule jääd, sest igal mehel-naisel on relva valikul omad tingimused ja nõuded. Aga hea nõu kulub alati ära ja laiendab silmaringi ka, ning võibolla saad teada asju mida sa enne poleks tahta osanudki.(y)
Suletud