Soov osta vintrelva, 308 umbes 15 000 kr

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Margo kirjutas:...Selle relva kõrvale jääb mul veel 12 kaliibrine 5 lasuline poolautomaat siledaraudne...


Selle koha pealt tuleta meelde JS § 39 lg 1 p 2.

BM
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

baddmann kirjutas:
Margo kirjutas:...Selle relva kõrvale jääb mul veel 12 kaliibrine 5 lasuline poolautomaat siledaraudne...


Selle koha pealt tuleta meelde JS § 39 lg 1 p 2.

BM


Taldrikuid saab kärtsutada :)
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Aga loomulikult :D

BM
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas Margo »

Käisin siis täna veel ringi uitamas ja lõplikuks otsuseks jääb ikkagi Mannlicher Pro Hunter, kaliiber 308 Win +Optika Zoz 4-12 x 50.

Loodan, et sellest foorumist on tulevikus veel kellelegi kasu.

Muide taldrikute kõmmutamine sama, mis narkots. /Tekitab kergesti sõltuvuse ja piisavalt raske rahakotile:) /

Tänud kõigile, kes viitsisid siin sõna võtta!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Margo kirjutas:Käisin siis täna veel ringi uitamas ja lõplikuks otsuseks jääb ikkagi Mannlicher Pro Hunter

Mis nad ainult tuki eest küsivad?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas Margo »

Mannlicher Pro- Hunter 308 Win 19 900.-
Kilic optika jalg 2490.-
Optika Zoz 4-12 x 50 6990.-
Relva kohver 990.-
Relva rihm 250.-
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Postitus Postitas Ats »

Optika Zoz oli päris hea hinnaga müügil Valdus Raplas
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Kiidan Mannlicheri valiku heaks. Parim päästik (selles hinnaklassis), müratu SBS 96 kaitseriiv, hea balanss ja täpne tuli!
mudaahv
Postitusi: 65
Liitunud: E Okt 24, 2005 7:19 pm

Postitus Postitas mudaahv »

Soovitan soojalt, et tee endale teene ja jäta see ZOZ küll sellise hinna eest ostmata. Sellest on maksimaalselt aasta jooksul SOSS väljas. Meil on üks taat aasta jooksul 2 korda vahetanud. Optikat on seal heal juhul 1000 eegu jagu, see et deerhunteri mehed sinna 6 tonni otsa on keevitanud ei tee sellest veel head optikat. 7kilo eest saad kasvõi bushnelli või tasco kui algul odavalt läbi tahad saada
ahvina sündinud-ise rahul
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas Margo »

Ostsin täna komplekti ära, kui tekib probleeme eks annan siin teada!
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

ZOZ optika

Postitus Postitas Kallekke »

Mudaahviga täitsa nõus,et see ZoZ pole üks Hiina paljudest tehastest parimaid toodanguid.
tulge mehed maa peale-vaadake natuke kaugemale nende Eesti optikamüüjate letidest,peaks peast päris soe olema või kulutama mitte omateenitud 6-7 tuhat eeku sellise Hiina pasa peale. ise ostsin meopta Artemis sarja optika 7,5 kilo eest Soomest mõni aasta tagasi ja tuttavate-sõprade nõudmisel tõin ka neile samad optikad umb. 15.tk. kokku.
kuigi meopta muutus kallimaks seoses kaubamärgi muutumisega meostariks, on võimalik veel neid leida.
samuti praegu tulnud IOR päris kõva tegija kuuldavasti(ostan varsti prooviks ühe).
kõik need Bussnellid ja tema tütarfirmad Tascod üks paras pask,kes veel äsja vaevlesid pankroti äärel.
Kõige kõvem Jaapanis valmistatud Bussnell kestis mul 3 aastat ja koreas valmistatud 30 paukku 30-06-est(sõbral 20 -end paukku 308-sast ja nii 3 korda jutti kuni öeldi et sorry rohkem garantii ei kehti-vaatamata sellele et garantiiks lubati ostu hetkel igavikke) sama kehtib ko tasco kohta.
Ainuke kes andis keset jahihooaega alati asendus optika asemele oli "007" Tartus:Tänud Peeter Johansonile!
No kaupmehed, vaielge vastu, ootan.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
jannoro
Postitusi: 9
Liitunud: N Veebr 26, 2004 7:28 pm

Postitus Postitas jannoro »

Omal just optika otsingud lõppenud ja võiks öelda, et Eesti kaupmeeste käest ostmine suht kallis lõbu. Soovitan otsida läbi interneti poodide. Koos saatmise ja kindlustusega ca 30% hinnavõitu. Kui optika maksab juba üle 10k. siis nagu tasub vaeva näha.
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

ZOS optika

Postitus Postitas VR »

Tere,

No ma siis kaupmeeste poole pealt paotan suud, kuigi sellise pläma ja enesesuurustuse kõrval on mõneski mõttes lollus teemaga kaasa minna.
Mudaahviga täitsa nõus,et see ZoZ pole üks Hiina paljudest tehastest parimaid toodanguid.
tulge mehed maa peale-vaadake natuke kaugemale nende Eesti optikamüüjate letidest,peaks peast päris soe olema või kulutama mitte omateenitud 6-7 tuhat eeku sellise Hiina pasa peale

Me oleme Rapla poes üle kahe aasta Zos'i optikat müünud ja seda ainult seetõttu et "peast soojad" mehed ainult neid ostavad. Kõik bushnellid, tascod seisavad ja nutavad taga aegu kui neid samasugustes kogustes enne Zos'i osteti. "Probleem" on punases täpis. Meie hindadega saate ka kodulehel tutvuda, nii et numbritega Teid ei tüüta, aga nagu isegi aru saate on need punase täpiga sihikud samas hinnaklassis tasco või bushnelli samade näitajatega optikatega ilma täpita.
Omaette teema võiks muidugi teha sellest punasest täpist ja tema vajalikkusest. Ise ma ei ole miskit värvi täpi austaja.
Niiviisi poolel teel Pihkvasse on hea kõiki letiomanikke (või lettiomanikke :shock: ) sõimata liigkasuvõtmises. Kui ise pole kaupmees, siis tuleb raha kindlasti teist teed. Ma ka kirun kui kütuse hinda tõstetakse - kindlasti tanklaomanikul vaja mersu liisingut maksta.
Samas ei usu ma eriti, et taadist jahimees netist väga tellima kipub. Kui nimetet taat teist korda Zos'i vahetas, siis ta meie käest ei olnud seda ostnud, sest mina olen kokku neli optikat garantiisse saatnud - neist üks oli muide ka kliendi meelest niiskust saanud, kuid hiinlane vahetas ringi.
Ainuke kes andis keset jahihooaega alati asendus optika asemele oli "007"

Optika asenduse kohta niipalju, et Zos'i garantii meie käest ostetutele on ringi vahetamine ilma ooteajata. Ka on meie käest ostetud püssidel võimalik algse kokkuleppe olemasolul optikat hiljem vahetada. Vahetusoptika poleks ka probleem, isegi väljaspool jahihooaega.
ise ostsin meopta Artemis sarja optika 7,5 kilo eest Soomest mõni aasta tagasi ja tuttavate-sõprade nõudmisel tõin ka neile samad optikad umb. 15.tk. kokku.

Aru ma ei saa, miks Te sellega ei tegele siis! Mehed (need kes tsitaadiga sarnase mõttelaadiga on), kas teate et see ei olegi ainult jahikaupluste pärusmaa. Muidugi tooge neid optikaid ja ajage meid pankrotti või kuhu Te tahate iganes ajada. Seniks kui on ostjaid, müüme seda, mida soovitakse osta. Kes tahab, saab ka erinevaid Smith&Bender'eid.
No kaupmehed, vaielge vastu, ootan.

Ma nüüd kindlasti hoolega ootama ei hakka ja lisan vaid, et kui Te arvate et kaupmees viitsib hirmsasti foorumis kembelda, siis ei ole see mette sedapsi!

Tervitustega,
Villem Reinaas
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

Sarvik kirjutas:
aivar00 kirjutas:eh see küll teise lahtri teema....aga ehk foorumi adminnid kannatavad välja



* ideaalsete valgustingimuste juures(päike sirab seniidis) teevad töö ära kõik optikad...kuigi ka siin saastaoptikate vaateringi äärealad on suurematel suurendustel ebaselged....paraku sageli ka üldjahid lõpevad hämaras....ja äkki avastad et ei saanud põtra optikasse....kuigi silmaga nägin põtra hästi...hea optika on aga selline et ainult kuuled veel, näed aga parimal juhul kogu...siis optikast loom paistab selgemini kui vaadates...ja seapassimise aeg pikeneb võrreldes teistega oluliselt....eh, pikk jutt - *itt jutt, eks vaadake ise läbi erinevate torude...ja ehk taipate

sapakaga saab ka punktist A punkti B sõita....ja ma ei saa aru miks kõik see mees mersud on ostnud... :lol:
Pole mina veel optikat näind millega näeb paremini kui palja silmaga,olin see nädalavahetus pukas ,palja silmaga nägin sea kogu,kuigi väga ähmaselt,optikaga ei näind midagi, optika on peal zeiss diavari 3-12-56
metsas käi tasa tasa.....
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Lugupeetud kasutajad!

Kuna teema algataja on eelduslikult oma soovitud soovitused juba saanud ning edasi on teema väljunud oma esialgsetest raamidest, muutudes kahetsusväärselt isiklik-äriliseks lahmimiseks anonüümsete ja mitteanonüümsete kasutajate vahel, siis paneme teema lihtsalt lukku. Need, kes ennast puudutatuna tunnevad, palun lugege foorumi kasutamise reegleid ja hinnake oma käitumist neist reegleist lähtuvalt.

Parimate soovidega,

BM
Suletud