põdrajaht

Naljakad juhtumid otse elust ehk kuidas ma ükskord jahil käisin.
Vasta
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

põdrajaht

Postitus Postitas jorr »

Kuulsin üht sügisesel põdrajahil tõestisündinud lugu, kuigi tundub anektootlik olevat.
Sõidavad mehed hommikul autoga põdrajahti ja alles hämarik, kui märkavad kahte põtra heinamaal seismas.Autost vast 70m.Autost lasta ei tohi, mehed välja ning auto varjus tegutsema, aga teisel on vint ja proovib siis lasta.Astub autost paar sammu kaugemale aga nii, et auto jääb tema ja looma vahele ja sihib läbi optika.Mütaki-,põdrad ei tee väljagi aga pauk tundub veidi nagu imeliku kõlaga.Mees hasardis ja lõgistab kiiruga uue padruni rauda kuid ka selle lasu peale ei kuku loom aga kolmanda lasu peale kaovad loomad viimaks metsa.Mees vannub püssi ja optikat ning lubab mõlemad metsa visata kuigi mõlemad uued ja täpselt sisse lastud.Teine jahimees kes kaugemal kükitas aga näitab näpuga,et mida pagan sa sellest autost lasid?Jah, autol kolm läbivat kuuliauku katuse ääres sees.Eks mees sihtis optikaga üle katuse aga püssiraud ju nati maad madalamal.
noorus on ilus aeg
Farmer
Postitusi: 93
Liitunud: E Apr 12, 2004 3:26 pm

Postitus Postitas Farmer »

Sarnaselt olen näinud, kuidas auto aknast lastes optika ulatus üle peegli aga relva raud mitte....
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Postitus Postitas KeegiVeel »

mul kohe meenud sama lugu seajahis. Kütt oli autode juures ning siga tuli ette, hakkas teine kohe siga optikasse vedama, siga jooksis, mees aina vedas kaasa... Nii kui päästikut päästis, kõmm ja kuul mootoris...
Austage ka teisi jahimehi!
jahimees123
Postitusi: 80
Liitunud: T Dets 20, 2005 5:16 pm

Postitus Postitas jahimees123 »

me ka siis sõbraga repse vaatama ja äkki üks põllus sõber kohe jeebist välja ja tahtis üle kasti lasta aga kahjuks ei ulatunud püssitoru kastist kõrgemale ja uue jeebi kast suure auguga
püss selga
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Postitus Postitas ubin »

Teine jahimees kes kaugemal kükitas aga näitab näpuga,et mida pagan sa sellest autost lasid?Jah, autol kolm läbivat kuuliauku katuse ääres sees.Eks mees sihtis optikaga üle katuse aga püssiraud ju nati maad madalamal.


Nali küll aga kui juht oleks sees istunud oleks asi naljast kaugel
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

ubin kirjutas:
Teine jahimees kes kaugemal kükitas aga näitab näpuga,et mida pagan sa sellest autost lasid?Jah, autol kolm läbivat kuuliauku katuse ääres sees.Eks mees sihtis optikaga üle katuse aga püssiraud ju nati maad madalamal.


Nali küll aga kui juht oleks sees istunud oleks asi naljast kaugel



Jah kuid ega auto niimoodi ära rikkuminegi eriti nalja tee.
mudaahv
Postitusi: 65
Liitunud: E Okt 24, 2005 7:19 pm

Postitus Postitas mudaahv »

Ma ka seda meelt, et debiilidel tuleks relvad käest ära korjata.
ahvina sündinud-ise rahul
Vasta