Pildid loomadest

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Pildid loomadest

Postitus Postitas sniper »

http://www.zone.ee/svenzacek/Loomad/index.htm Mees on saanud palju häid pilte
Kasutaja avatar
gustav
Postitusi: 62
Liitunud: R Nov 04, 2005 7:45 pm

Postitus Postitas gustav »

tema fotoalbum on ikka väga mitmekesine.Minuarust on ta üks Eesti parimaid loodusfotograafe.
Jaht on midagi erilist
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Ja Sveni raamat on ka päris hea
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mul ka Sven`i raamat, aga see oleks parem, kui poleks jutte juures.
Minu lemmik, aga on hoopis sellelt lehelt http://foto.dvaa.ee/ Valeri.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Siin veel pisut pilte loomadest http://www.valmarifoto.com/main.php
Viimati muutis mustlesk, T Juul 17, 2007 10:19 am, muudetud 1 kord kokku.
Pelle
Postitusi: 127
Liitunud: K Nov 24, 2004 7:38 pm

Postitus Postitas Pelle »

jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Minule meeldisid Kakukese pandud Valeri piltidest eriti põssalood.On liikumist ja looma,mitte nagu need paigalseisvad (sokud)kitsekesd.Aga praeguse tehnikaga saab palju metsast koju tuua.Isegi arvutipildid käibel.
noorus on ilus aeg
mudaahv
Postitusi: 65
Liitunud: E Okt 24, 2005 7:19 pm

Postitus Postitas mudaahv »

Sööda peal kisklevaid sigasi pildistada pole kindlasti eriti raske ja mingi väljakutse loodusfotograafile. Jahimehele ei paku need pildid kindlasti midagi, sama asja "lives" passitud ju kümneid tunde.
ahvina sündinud-ise rahul
soul
Postitusi: 124
Liitunud: N Jaan 27, 2005 1:22 am

Postitus Postitas soul »

mudaahv kirjutas:Sööda peal kisklevaid sigasi pildistada pole kindlasti eriti raske ja mingi väljakutse loodusfotograafile. Jahimehele ei paku need pildid kindlasti midagi, sama asja "lives" passitud ju kümneid tunde.


Valeri põrsa pildid on küll väga head. Üks asi on üleval pukist vaadata, aga valges sööda juures pikali roomates emist ja põrsaid pildistada pole küll nüüd nii väga lihtne.
mudaahv
Postitusi: 65
Liitunud: E Okt 24, 2005 7:19 pm

Postitus Postitas mudaahv »

Pole ise üldse mingi eriline puki fänn üldse, et sigu sealt vahiks. Mul käib söödalt laskmine ikka kahe jalaga maa peal seistes. Õige söödakoha valiku puhul pole mingi probleem seakarjale 50 m peale jalutada, mingit roomamist pole pidand kasutama. Veebruaris, märtsis pole kella 2-3 kolme ajal päeval söödale ilmuv seakari mingi haruldus, siis passidki neid seal paar tundi kui viitsimist on. Valgust pildistamiseks on piisavalt ja miskit keerulist selles küll pole.
ahvina sündinud-ise rahul
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

50m sa selliseid pilte ei tee. Oled fotoaparaati käes hoidnud?
No tegelt teeb ka aga torude hinnad sel juhul 100 tonni juurde lähevad. Eestis suht vähe selliseid.
Need siapildid on super. Nii kvaliteedilt, kui hetke tabamise oskuselt.
Kui mudakas arvab, et lihtne ole hea pane mõni oma klõps siia kõrvale. Ootan huviga.
Sia laskmine võrreldes selliste piltide tegemisega on nigu "lumme kusemine".
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

Mul ühele fotograafile luba antud automaadi juures pilte teha.Vennike istub pea iga päev oma tooliga platsis ja pildistab.Soodsa tuulega tuleb emis koos põrsastega ca15m peale ja ei tee välgust enam väljagi.Algul muidugi pelgas vähe.Sama tükke teeb ka üks kuldipoiss.Kuna meil sööda pealt laskmine vastu näidustatud,siis arvan,et sellest ka selline julgus.
mudaahv
Postitusi: 65
Liitunud: E Okt 24, 2005 7:19 pm

Postitus Postitas mudaahv »

Vastan esiteks, et pole liiga suur fotograafia huviline. Niipalju kui olen fotomeeste foorumeid lugenud, siis eriti kõrgelt nad söödalt, soolakult tehtud kaadreid ei hinda. Seda on võrreldud ka loomaaias tehtud piltidega. Ise Tony ju kirjutad ka, et tüüp istub pidevalt ja klõpsib ja sead ei tee väljagi. Mulle tundub, et see tegevus pole palju keerulisem lumme kusemisest.
Muideks 100 tonni väärtses tehnikat pole foto inimeste hulgas mingi haruldus ja vähe neid eestis kindlasti pole. Mina kindlasti selliseid pilte teha ei suuda, puuduvad nii oskused kui tehnika ja ka huvi(esialgu).
Kirjutasin, et jahimehele ei paku söödal kiskuvad sead eriti palju, selleks, et seda jälgida ei pea ju 15 m kaugusele minema ja "lives" on asi ikka palju huvitavam olgugi, et vähe kaugamalt..
Hea kvaliteediga pildid ja puha aga ei midagi erakordset.
ahvina sündinud-ise rahul
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Palju 100,000.- tehnika mehi Eestis nüüd küll pole kes niisugustes kohtades pilte teeks.Enamus niisuguse tehnika valdajaid on siiki töötamas kas kusagil suuremates Lehtedes vms...


Rohkem ikka 40-60,000.- tehnika.Kui sedagi.Hea pildi saamiseks pole vaja imetehnikat.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Tehke kõigepealt hea pilt ja siis tulge rääkima kui kerge see oli. Millegipärast on foorumi fotokonkurss selliste juttude kõrval kohe eriliselt lahja. ;)
Ma ise passinud/klõpsinud fotokaga söödakohal siga ja tean millest räägin.
See jutt, et 100tuhhine tehnika teeb ise pildi valmis, kõlab sama moodi nagu kallis püss laseb ise looma. Endal pole vaja metsa ronidagi. :lol:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta