Anekdoot

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
Vasta
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

tsuksa anektoot

Postitus Postitas tsuks »

Mehed- a mis arvate- kas foorumis oleks kohta naljarubriigile- kus anektoote ja koomilisi tõsielujuhumeid - jahist- rääkida saaks?


Ma alguseks ikkagi ühe tsuksa anektoodi panen- ehk saate aru:


Tsuksa kõnnib mööda metsa- püss selja ja puha- jahti peab.
Äkki üppab jänes põõsaalt välja- tsuks paneb ühest rauast: Litaki!- teisest- Nätaki!- mööda...
Pomiseb siis omaette:
"Sovsem kosoi stal odnako..."
Vaatab üleõla- ümberringi- kedagi pole- ja jätkab:
"-Da vobseto i bõl takoi, odnako..."
tsuks nigu ma olen...
Markko
Postitusi: 74
Liitunud: R Dets 05, 2003 3:49 pm

Postitus Postitas Markko »

JÄNES PÜSSIGA


Lippab jänes mööda metsa, näeb jahimees pikutab, püss kõrval. Jänes hiilib ligi ja paneb püssi pihta. Jookseb siis püssiga edasi, näeb, rebane tuleb vastu. Jänes kohe ähvardama:"Rebane, ma lasen su nüüd maha!". Rebane halama:"Ära lase, hea jänku-onu, enam ma sind ja su peret ei kiusa!" Jänes hüüab:"Nalja tegin!", ja jookseb edasi. Kohtab hunti ja kordub sama:"Nalja tegin!", ja jookseb edasi kuni kohtab karu. Kohe ähvardama:"Karu-onu, ma lasen su nüüd ikka maha küll selle eest et mu peret kiusand oled!" Karu kohe halama:"Hea jänku-onu, ära lase, ma jätan su pere igaveseks rahule, ära lase!" Jänes hakkab laginal naerma ja ütleb:"Nalja tegin!" Karu võtab jänesel kõrvust kinni, tõstab üles, pistab siis omale püksi ja ütleb:"No nuusuta nüüd oma nalja ..."
Markko
Postitusi: 74
Liitunud: R Dets 05, 2003 3:49 pm

Postitus Postitas Markko »

KOPRAJAHT


85 aastane mees on arsti juures rutiinsel läbivaatlusel ning kiidab: "Ma tunnen ennast nii noorena, mul on 20 aastane noor neiu kes ootab minu last." Arst vangutab pead ja ütleb: "Mees läheb koprajahile kuid suurest hajameelsusest võtab püssi asemel vihmavarju kaasa, näebki kobrast, võtab vihmavarju kätte teeb Põmm! ja kobras kukub surnult maha." Vanamees on hämmingus ja ütleb, et see pole võimalik: "Keegi teine pidi seda kobrast suskama." Arst: "Täpselt!"
Markko
Postitusi: 74
Liitunud: R Dets 05, 2003 3:49 pm

Postitus Postitas Markko »

Kohtlane käis jahil. Nähes, kuis jahikaaslane sai pardile pihta ja part kukkus otse nende jalgade ette, arvas ta: "Laskemoona oleks võinud kokku hoida, nii kõrgelt kukkudes oleks part nagunii surma saanud..."
Markko
Postitusi: 74
Liitunud: R Dets 05, 2003 3:49 pm

Postitus Postitas Markko »

Jahimehe naine: "Noh, kas lasid ka täna midagi?" "Jah," vastab jahimees. "Panid kööki?" "Ei, viisin Juhani haiglasse."
Markko
Postitusi: 74
Liitunud: R Dets 05, 2003 3:49 pm

Postitus Postitas Markko »

Kaks iirlast olid parajasti jahil, kui üks neist märkas jänest. "Ruttu, lase ruttu!" "Ma ei saa," kostis teine kütt, "mul on püss laadimata!" "Mis sest, ega jänes seda tea!"
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

hirv

Postitus Postitas tsuks »

http://anekdotov.net/pic/photo5/index-page-63.html

neetud- mitte eioska siia pilte eraldi panna- vahest ikka jama tsuks olla.
Pilt
tsuks nigu ma olen...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Vaadates seda pilti tuleb tuttav tunne peale. Vahest juhtub ka nii (õnneks pole ise kunagi seda ülemist poolt esindanud). :lol: :lol: :lol:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Siberi poolt tuleb peale uus ohtlik jänese tõug, narva all olevat üks juba jahimeest rünnanud. :D
Pilt
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

Vana jahimees õpetab noort:
- Pea meeles- kõige ohtlikum loom on grisli.
-Miks?
- Ta on üliosav ja taibukas- näiteks, kui sa akkad jooksma, siis tema jookseb sust kiiremini. Kui sa ujud üle jõe- ujub ta sulle järgi. Kui sa ronid puuotsa- ronib tema ka puuotsa.
-A kui ma end ärapeidan?
- Siis peidab tema kah end ära!
tsuks nigu ma olen...
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

Vana ja noor jahimees kõnnivad kõrbes ja satuvad lõvi jälgedepeale.
Vana jahimees noorele:
- Nii, nüüd teeme nii- sina lähed vaatad kuhu lõvi läks- a mina lähen vaatan- kust ta tuli.
tsuks nigu ma olen...
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

tsuks kirjutas:Vana ja noor jahimees kõnnivad kõrbes ja satuvad lõvi jälgedepeale.
Vana jahimees noorele:
- Nii, nüüd teeme nii- sina lähed vaatad kuhu lõvi läks- a mina lähen vaatan- kust ta tuli.

(y) Kohe näha kes kogenud on. :D
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

Jänkuema õpetab poegi:
- Kui nääte jahimeest metsas püssi tõstmas, siis suruge oma kõrvad hoolikalt vastu pead!
- Miks emme?
- A sellepärast, et ta laseb kindlasti mööda- ja neid sõnu, mis ta siis karjub, on teil veel vara kuulda...
tsuks nigu ma olen...
noorsaarlane
Postitusi: 60
Liitunud: P Veebr 22, 2004 7:04 pm

Postitus Postitas noorsaarlane »

Mees naisele:
"Kuule naine, sa oled mind juba pea 30 aastat tundnud, sa peaksid juba teadma, et kui ma ütlen, et lähen jahile, siis ega ma ikka ei lähe küll iga kord."(Tõestisündinud lugu ühel sünnipäeval)
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

Jahimees kollab üksi mööda metsa- ei looma ei lindu...
Kuuleb- kuskil keski mölisevad ja suitsuvingu tuleb nigu- läeb siis ligi- näeb- mehed ümber lõkke istuvad- liha grillivad ja viina viskavad. Jahimehel neelud käivad- et kas äkki pakutakse ehk pitsikese?..
- Sa kah jahimees?- küsitakse.
- Jah.
- Nu kui silmad kinni käega katsudes arvad ära mis loomaga tegu ja millega surmatud- saad pitsi.
Nu ja esimesena jänese sokutavad:
-Jänes, noor, haavel nr 5.
- Tubli.
Sai pitsi.
-Rebane, isane, haavel nr 2.
Sai teise.
-Sokk, 2a, kuul 7,62 kaela..
Kolmas...
jne...

Ommiku ärkab jahimees kodus voodis- naine vaatab kole kahtlase pilguga:
- Räägi nüüd ausalt- mis värk on- öö otsa silitad mu tutti ja muudkui korrutad: siil, 3 aastat vana, tapetud kirvega..?
Viimati muutis tsuks, R Apr 30, 2004 1:01 am, muudetud 1 kord kokku.
tsuks nigu ma olen...
Vasta