Ege Silah sileraudsed

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
jaak.siloauk

Re: Sileraudne EGE ja muu analoogne kraam !?

Postitus Postitas jaak.siloauk »

hendrik kirjutas:
jaak.siloauk kirjutas:Arvatavasti on asjaga ikka nii et kui relval hind 5-6-7 tuhat ega nüüd selle eest midagi tõsist ei saa.Normaalne sile jahirelv algab ikka hinnaga 13-14 tuhat eek-i.Tahes või tahtmata alla selle hinna piiri on kõik säästu teema ja sellega on asjad ainult yhtepidi(olen selle kadalipu ise läbikäinud)kui teiesi ei võta kuulda siis tuleb selle eest maksta ja raha eest tarkust koguda.Ostsin ise hiljaaegu RIZZINI itaalia relv.Olen hetkel väga rahul ja palju ei maksnud kah-veidi alla 14tuhande.


No kui ikka tõsistest asjadest rääkida, siis ei ole ka 13-14k eeku onju midagi. DT-10 maksab mõned korrad enam nt. Aga pigem on point ikka selles, et milleks ja kui palju vaja... ehk siis siin teemas otsitakse hea hinnaga rahuldavat varianti, ma olen aru saanud...


Loomulikult on asi sedasi -sinul on täiesti õigus. Arusaam on meil sama. Ostsin kah ainult sellise rahuldava -mitte expv variandi. Korralikud 2-raudsed algavad ikka hoopis teiselt hinna tasemelt. Vene ja türgi toodang on aga täiesti ühtemoodi ...
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Sileraudne EGE ja muu analoogne kraam !?

Postitus Postitas andrus »

Loomulikult on asi sedasi -sinul on täiesti õigus. Arusaam on meil sama. Ostsin kah ainult sellise rahuldava -mitte expv variandi. Korralikud 2-raudsed algavad ikka hoopis teiselt hinna tasemelt. Vene ja türgi toodang on aga täiesti ühtemoodi ...


Nüüd hakkad küll juba vaikselt närvidele käima.
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Postitus Postitas kraavik »

jaak.siloauk, kuskohast sa selle rizzini nii hea hinnaga said?
jaak.siloauk

Postitus Postitas jaak.siloauk »

kraavik kirjutas:jaak.siloauk, kuskohast sa selle rizzini nii hea hinnaga said?


Ei saanud midagi - ostsin Deerhunter kauplusest.
Vasta