siledale kuulid

Vestlused sellest , millise padruniga kus ja millal pauku teha
Vasta
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

siledale kuulid

Postitus Postitas frukt »

nägin poes pauke nimega trio -olevat spets konteineris kolm alakaliibrilist ümarkuuli-müüja kiitis et mehed kõik ostavad ja kiidavad kas keegi on neid proovind :?:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Need pole kuulid vaid kartetsid!!!
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

olen ise kah näinud ja siledamehed tõesti kiidavad. Ise muidugi kasutanud pole.

kakukese poolt õige märkus - kartetsist kuuli ei tee :!:
Kaks eestlast, kolm arvamust
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Ära sa seda müügimehe juttu väga südamesse võta,see ju puhas reklaam.Pole mina veel müügimeest kohanud,kes oma kaupa laidaks
Olen neid kolme kartetsi kasutanud ja ei kiida sugugi.Üks neist kolmest kaob lastes kuhugi ära ja ka teiste täpsus jätab soovida.
Üldiselt aga,milleks sa mõtled neid kartese kasutada(mis loomale)?Neist on ka siin foorumis varem juttu olnud ja ei mäleta,et keegi oleks kiitnud.Kui need kolm tinatükki oleks omavahel millegiga ühendatud ehk nn. "nöörkartets" siis võiks kuidagi rahul olla aga muidu mitte.
Mäletan,et keegi kasutas neid tiirus laskekatsel,et siis auke nagu rohkem tekkiks ja katset kergem läbida aga pärast oli pahandus käes.
Need kolm tinatükki sulle ka veesujuvat kobrast küll ei anna ja milleks siis neid kiidetakse?Kas seapõrsale või kitsele,ma väga kahtlen?
noorus on ilus aeg
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

tiirus proovisime ca 30 m eurosiga, kolmest üks üle teine ette maha ja kolmas kuhugi lehte läks, mulje p....k!! Las müüvad keegi ikka ostab!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Siis ongi nii, et üks kartets juhtemise maos, teine sõbramehe koeras ja kolmas kuskil põrsal p..s. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Täpselt Kakuke,lasin kunagi nendega 40 pealt seisvat põrsast ja tulemuseks oli aint verejälg.Kuna olin endas ja püssis kindel,siis tulemus võttis imestama,sest kuuliga oleks ta kindlasti kukkunud.Hiljem teistel lastuna jäi maha ja aint üks minu tinaplönn oligi pihtas ja mitte surmavalt.Nii-et ostke rõõmuga aga kasutada küll ei soovita.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

huvitav, mis huinamuinade käest mina siis seda kiidulaulu kuulnud olen. tekkis kohe huvi. poest läbi, mõned padrunid kaasa ja tiiru :)
Kaks eestlast, kolm arvamust
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Kas need on need samad nn. "pika maa haavlid", millest lp Hr Albin rääkis
http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewtopic.php?t=1669&highlight=
:D
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Sama lugu jah ja neid ikka müüakse ning kiidetakse,ei tea milleks?Hunt võib teda karta küll aga arvan,et kardab rohkem seda pauku kui kartetsi.
Aga tiirus proovi järgi kindlasti,eks oma silm ikka targem.Ja kui tiirus proovid,siis pane võimalikult suur leht üles,leiad need kuuliaugud kätte.
noorus on ilus aeg
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Postitus Postitas frukt »

ostsin karbi ja läksin tiiru, ülemisest 35 m peal hästi aga alumisega liiga laiali ü-täis-a poolzokk-8. pauk oli imeliku kõlaga ja järelejäänud kahest oli ühel konteineri vahel p rohu libled-viisin tagasi ja võtsin veel karbi-noh ülemine jälle hea aga alumine nii 2 koos üks 10-15cm eemal nii et jahile panen ikke kas tavalise kuuli vüi haavlid aga universaalse asja peale ma lootma ei hakka
Vasta