Adapter

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Suletud
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Adapter

Postitus Postitas kaalikas »

Tekkis selline mõte,et hangiks Merkel 200 E-le cal.16 ülemisse rauda adapteri cal.222 rem-küsimus,kust otsast alustada? Mõni Saksa jahitarvete kaupluste veebiaadress ehk on kellelgi?
In fact You look like a shit!
jägermeister
Postitusi: 32
Liitunud: P Mär 13, 2005 5:10 pm

Postitus Postitas jägermeister »

täpselt ei tea kus neid müüakse aga proovi eBay. alt seal müüa pea aegu kõikke.
Tuvi lastakse kahe silmaga...
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Postitus Postitas kaalikas »

no ma idee järgi tean kus neid müüakse,kõik saksa kataloogid on neid paksult täis aga sitt on see ,et ma olen need kõik minema visanud ja ei suuda kuidagi meenutada kelle kataloogid need olid!
In fact You look like a shit!
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Postitus Postitas 22LR »

Proovi internetist :LOTHAR WALTHER Jagdzubehör ,see peaks olema üks suuremaid tootjaid Saksamaal.Minu andmed pärit ALLJAGD katalog 1999-2000.Seal kahjuks internetiaadressid puuduvad.
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

Frankonia müüb igasuguseid adapreid.Hind ca 900eur-i.EGun-is müüakse igasugu träni,huvitav ainult kas keegi sealt ostnud ka midagi on?Ise proovisin,suht keeruline värk ja samas ostad põrsast kotis.
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Postitus Postitas kaalikas »

no ma sain oma uudishimu rahuldatud,ühesõnaga lambist ei saa midagi,tuleb relvaga kohale tallata siis sobitatakse sinna teema sisse ja mõttetult kalliks läheb see ka,lihtsam ja odavam on üks relv juurde soetada!!mu poolest võib teema lukku panna!
In fact You look like a shit!
Suletud