Soov vahetada poolautomaat kaheraudse vastu

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
skog
Postitusi: 150
Liitunud: R Mär 30, 2007 12:28 pm

Postitus Postitas skog »

Esimese looma lasin vanamehe püssiga, Iž 58, horisontaal kaheraudne.
Kui õlga tõstsin, siis kippus sihtlatt näha jääma - seega lasin pidevalt üles. Ei istunud kõige paremini õlga.
Ostsin Iž-27 M. oli vist 4900 EEK. Hoopis teine asi. Lihtne odav ja hea noore jahimehe püss. Soovitati palju just seda esimeseks püssiks.
P.S. Kasvult olen keskmine eesti mees 190 cm.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Re: Soov vahetada poolautomaat kaheraudse vastu

Postitus Postitas sergo »

Margo kirjutas:Niisis sooviks vahetada oma poolautomaadi (MC-21-12*12) Mingi kaheraudse vastu. (12 kaliiber)

Kas on mingeid poode, kus ostetakse kasutatud relva tagasi, või kui eraldi müüa, siis millist hinda küsida?

Relvaga tiirus jubehea käiia aga jahil olles pidevalt tühjaks laadimine tüütas ära ja kuna salve läheb 4 padrunit, siis närvilisus veelgi suurem ja segab rahus küttimist :(

Mõtlesin sügiseseks linnujahiks kaheraudse soetada.


minu isiklik arvamus on see, et viga pole mitte püssis ja see vähemate-suuremate padrunite olemasolu magasinis vaid Sinu mõttelaadis. Mul endal sama relv, ei ole mina siiani viitsinud sinna mingit juppi piirajaks vahele panna. Laen 3 padrunit ja kogu moos. Ja kätte saab need kümne sekundiga kui vaja. Ma olen kordi kirjutanud, MZ on hea ja täpne kaugele tapva tulejõuga püss, ta on Browningu kloon töötamaks ekstremaalsetes vene tingimustes. Selle raha eest Sa paremat ei saa muidu kui keegi Sulle ei päranda midagi ekstraordinaarset.

Eks Sa mõtle edasi.
Vasta