Päevalillekook

Ulukihoole tänapäeval.
Vasta
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

Kellamees kirjutas:Jõgeval, hind maisil koos käibemaksuga 3.40 EEK'i.
http://www.eviljasalv.ee/
Seal müüakse päevalillekooki 2250 eek tonn,mis see endast kujutab ja kas sead seda söövad ka?
metsas käi tasa tasa.....
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Võetakse päevalilleseemned, neist pressitakse välja õli ja kõik tahke ollus mis alles jääb ongi päevalillekook.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

Ok,on keegi metsa ka viind?
metsas käi tasa tasa.....
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

On ikka,varem veeti seda kolhoosi loomadele ja jätkus ka metsa viia.Ka kala tahab seda kooki hästi.
noorus on ilus aeg
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

jorr kirjutas:On ikka,varem veeti seda kolhoosi loomadele ja jätkus ka metsa viia.Ka kala tahab seda kooki hästi.
Ma saan aru et metsa võib viia, aga kui 2700 eek maksab tonn,kas siis tasub osta, või on näiteks nisu etem?
metsas käi tasa tasa.....
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

robi1 kirjutas:
jorr kirjutas:On ikka,varem veeti seda kolhoosi loomadele ja jätkus ka metsa viia.Ka kala tahab seda kooki hästi.
Ma saan aru et metsa võib viia, aga kui 2700 eek maksab tonn,kas siis tasub osta, või on näiteks nisu etem?

Aga kas maisi tasub viia? Mais maksab ju veel rohkem.
Vaevalt et keegi tasuvus uuringuid teinud on. Need asjad ikka mõeldud rohkem maiustusena, mida puistad natukene sööda juurde. Vilja kotiga, maisi ja kooke peoga või ämbriga. Kuidas kellelgi võimalus
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Olen ka mainitud kooki metsa viinud! Ütleks ,et sead sellest midagi erilist küll ei arvanud ! Selle raha eest tasub iga kell mistahes vilja osta . Kui see kook veel vihma ka saab ,muutub parajaks poriks .Minuarust küll maha visatud raha.
Kivi kotti!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Arvan ka,et ega loomad metsas seda kooki eriti himusta,kuigi kitsed on teda söönud ja sead ka.Pihutäis maisi on vast rohkem asjaks sigadele.Aga kalale päevalillekook istub ja olen latikakohti temaga sisse söötnud.
noorus on ilus aeg
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

kult kirjutas:Olen ka mainitud kooki metsa viinud! Ütleks ,et sead sellest midagi erilist küll ei arvanud ! Selle raha eest tasub iga kell mistahes vilja osta . Kui see kook veel vihma ka saab ,muutub parajaks poriks .Minuarust küll maha visatud raha.
Kivi kotti!
Äitäh selge ja konkreetse vastuse eest,seda tahtsingi teada.
metsas käi tasa tasa.....
Vasta