IZ-58 ja 2 raudsete jahipüsside hinnad

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
mikklaag
Postitusi: 42
Liitunud: K Juun 20, 2007 10:55 pm

IZ-58 ja 2 raudsete jahipüsside hinnad

Postitus Postitas mikklaag »

Tere

Kas kellegil oleks mulle anda pitli vene jahipüssist IZ-58?Otsisin netist aga ei leidnud :shock:

EDIT:Rääkige ka siin teemas kui palju maksis keegi oma 2 raudse jahika eest, enam huvitaks mis hinna käis välja keegi kasutatud 2 raudse eest ja mis seisukorras on/oli jahikas.
Viimati muutis mikklaag, R Juun 22, 2007 11:01 am, muudetud 2 korda kokku.
mikklaag
Postitusi: 42
Liitunud: K Juun 20, 2007 10:55 pm

Postitus Postitas mikklaag »

Suured tänud piltide eest.Aga kas IZ-58 mingit 1 raudset varianti polnud?

EDIT:Pole enam vaja vastust leidsin juba selle mis vaja.

EDIT2:Küsin ka siin samas teemas ära et, kui palju maksab keskmiselt üks korralik kasutatud kaheraudne relv.Nt IZ-58.Mõtlen just, et mis hindadega alates saab 2 raudse kasutatud jahika, mis normaalselt hoitud.
Kasutaja avatar
Tartu@udaff.com
Postitusi: 38
Liitunud: L Sept 23, 2006 9:22 am

Postitus Postitas Tartu@udaff.com »

mina sain 500 eek eest, kõik sõltub, mis seisund on. Mul oli väga hea, lihtsalt selle relva omanik hakkas mõtlema, et sellist talle enam pole vaja, ja müüs mulle.

Pilt on siin

http://talks.guns.ru/forummessage/60/000012-27.html
Viimati muutis Tartu@udaff.com, R Juun 22, 2007 11:00 am, muudetud 1 kord kokku.
Jahil, kirikus ja saunas kõik on võrdsed
mikklaag
Postitusi: 42
Liitunud: K Juun 20, 2007 10:55 pm

Postitus Postitas mikklaag »

Ohoo.Siis juba ajad muutunud, kunagi maksid päris palju 2 raudsed, aga nüüd juba võimalik päris hea hinnaga saada.Tänud infi eest Tartu@udaff.com.Muidu võite veel rahvas kommenteerida neid hindu, et mis hinnaga keegi saanud kasutatud 2 raudse.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Loe Jahimeest,seal uute püsside hinnad olemas.Kasutatud relva hind aga põhiliselt kokkuleppe asi.Ise pakuks kasutatud kaheraudse hinnaks 500-4000 kr aga kõik oleneb ikka püssist,kui heas korras relv on.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Jah, alla 500 keegi ei müü. Ise ostsin kukkedega Tuula kaheraudse 2000 eq eest, heas korras oli. Aga selliseid müüase 500ga suht palju, ainult, et nii heas korras pole. Vast 1000 oleks tegelt mõistlik hind. Aga natuke püssi moodi rondid maksavad sinna 2500 kanti. Seega, kui tahad mingit nibin-nabin jahitsemiseks sobivat püssi, siis eriti palju maksma ei pea (paberimajandus ja lõivud juurde). Ahjaa, ma ise enda püssil haavlijooksuga, jahis suht rahul. Pole küll mingi hurraaaa püss, aga linnu, jänese, rebasejahid saan peetud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta