Uut päästikumehhanismi

Küsimused relvameistritele lootuses kompententsetele vastustele.
Vasta
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Uut päästikumehhanismi

Postitus Postitas gunnar »

Kas kellelgi on kogemust antud firma toodanguga : http://www.timneytriggers.com/ ? Ja kas mina tavainimesena saan usast tellida sellist püssiosa üldse ? Kui ei, siis kust meile lähemalt võiks sellist kaupa leida, huvi on Sako A Actioni, ehks siis mudelitele L461 ja L579 sobiva päästiku vastu.
intu
Postitusi: 103
Liitunud: K Mär 30, 2005 12:43 pm

Re: Uut päästikumehhanismi

Postitus Postitas intu »

gunnar kirjutas:Ja kas mina tavainimesena saan usast tellida sellist püssiosa üldse?


Minu interpretatsioon. Päästikumehhanism ei ole relva oluline osa. Seega
võid teda käidelda lihtsamini kui võileiba. Samas paigaldamisel oma relvale
võib olla tegu mitte parandamise vaid ümbertegemisega, kus muudad
oluliselt relva omadusi. Oma relva parandamine on lubatud, ümbertegemine
ilma tegevusloata mitte.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Uut päästikumehhanismi

Postitus Postitas gunnar »

intu kirjutas:
gunnar kirjutas:Ja kas mina tavainimesena saan usast tellida sellist püssiosa üldse?


Minu interpretatsioon. Päästikumehhanism ei ole relva oluline osa. Seega
võid teda käidelda lihtsamini kui võileiba. Samas paigaldamisel oma relvale
võib olla tegu mitte parandamise vaid ümbertegemisega, kus muudad
oluliselt relva omadusi. Oma relva parandamine on lubatud, ümbertegemine
ilma tegevusloata mitte.


Njah, ma olen veendunud et eales ükski lubadetalituse töötaja ei kaku mu püssi lahti, veendumaks et seal ikka originaal päästik on. Seda enam, et originaalil ei ole mitte mingit seerianumbrit peal.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Ja siis peaks see lubadetalituse asjapulk väga kõva relvaspets olema...
Pealegi kui nüüd hakata jahuma teemal "ümberehitus" siis ei tule sellele teemale vist iialgi lõppu. Minu arusaamisel on sisuliselt asjalood sedapsi, et nummerdatud detaili sa ei vaheta ja kas teeb seda litsenseeritud relvameister või "jalgrattaspetsid" Nurgad pole mingit vahet. Kui sa aga ise "viiliga põlveotsas" hakkad uut päästikut tegema, siis küll asi jama. See aga tehase toodang, milline minu arusaamise järgi omab vastava mehanismi tootmiseks litsentsi mis on töökindluse ja ohutuse seisukohalt oluline.
PS. minu seisukoht ei pruugi olla õige- kuid praktikas ta niimoodi on siiani minu tutvusringkonnas toiminud ja seni ei ole kellegile politsei turja karanud.
ikka lõbusalt
Vasta