Jahieeskiri

Siin võiks esitada küsimusi , mis puudutavad jahindus- ja relvaalast seadusandlust ,et oma ala tundvad inimesed saaksid teile vastata.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Jahieeskiri

Postitus Postitas sooviku »

Hei foorumibossid!Selle aasta aktiivsed jahid on juba peale alanud.Paljud seadusekuulekad jahimehed tahavad jahiajad ja eeskirja üle lugeda aga siinne jahieeskiri on aegunud.Viimased Villu tehtud täindused-parandused on sisse viimata.Jõudu teile!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

http://www.riigiteataja.ee Otsing: jahieeskiri. Seda tasub ikka vahepeal lugeda.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Vaata,kui tore,et sa Feen selle http://www.riigiteataja.ee üles leidsid :D Mina olen nii loll,et ei leia ja tahan jahieeskirja abimaterjalide alt lugeda.Pealegi tahan ma koeraga kitsejahti minna,aga nende eeskirjadega ei saa.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

kui juba link antud, siis võiks ta ikka kehtivale eeskirjale suunata. Parem siis mitte eksitada va lihtsat eesti keskmist harimata jne jahimeest
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Ja-jaa,olen lugenud.Ma proovin ennast selgemalt väljendada.Tehke nii:Jääger-online,klõps-->abimaterjale,klõps-->lingid,klõps-->jahieeskiri,klõps...ja näe :D ,ongi see aegunud asi millele ma vihjasin.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

sooviku kirjutas:Ja-jaa,olen lugenud.Ma proovin ennast selgemalt väljendada.Tehke nii:Jääger-online,klõps-->abimaterjale,klõps-->lingid,klõps-->jahieeskiri,klõps...ja näe :D ,ongi see aegunud asi millele ma vihjasin.


Sellele saidile on abimaterjalides link aga selle saidi uuendamine ei ole kahjuks meie võimuses. :?
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

zakslane kirjutas:
sooviku kirjutas:Ja-jaa,olen lugenud.Ma proovin ennast selgemalt väljendada.Tehke nii:Jääger-online,klõps-->abimaterjale,klõps-->lingid,klõps-->jahieeskiri,klõps...ja näe :D ,ongi see aegunud asi millele ma vihjasin.


Sellele saidile on abimaterjalides link aga selle saidi uuendamine ei ole kahjuks meie võimuses. :?

äkki siis link teisele saidile e RT või üldse mitte eksitavat linki panna :?:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Lingiga eRT-le on samuti jama - kui aja möödudes õigusakti muudetakse, siis varem genereeritud link ei uuene aja möödudes iseseisvalt, vaid viitab ikkagi oma loomise ajahetke seisuga kehtinud akti redaktsioonile. Ütleb küll, et hetkel kehtiv, aga viimaseid muudatusi ei kajasta.

ESTLEXi andmebaasis seda viga pole, samas seal jällegi ei uuene tekstid päevapealt kohe muudatuse jõustumisel.

BM
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Tundub,et seda võimumeest ei ole leitud,kes need vanad eeskirjad sealt abimaterjalidest kehtivateks muudaks.Muuseas,ka jahikalender on vana.Mõni mees laseb 20-ndal augustil hane ja vabanduseks toob Jääger-online jahikalendri.Kas teile ei tundu,austatud moderaatorid-administraatorid,et momendil peaksite aktiivselt otsima võimalusi nende asjade parandamiseks,mitte vihjama riigiteatajale ja vabandama ennast välja eRT-ide, ESTLEX-ite ja võimumeeste puudusega.Mõelge sellele ka,et Jääger-online ei loe mitte kümme jahimeest vaid ikka tunduvalt rohkem.Minule vastata pole vaja,tegutseda on vaja!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

See on puhtalt lehepääliku rida. Teised nii ligi ei pääse.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Aga miks te talle lehe puudujääkidest teada ei anna :shock: ?
Viimati muutis sooviku, R Aug 10, 2007 10:49 pm, muudetud 1 kord kokku.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Sest kindlasti loeb Mart ka ise seda foorumit ja teemat siin.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

sooviku kirjutas:Aga miks te talle ei lehe puudujääkidest teada ei anna :shock: ?

Eks ma homsel foorumlaste üritusele mainin, et kas on lugenud seda teemat. Loomulikult, kui selle sebimise vahel see meeles püsib.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

NOH?(vabandust)
Vasta