Raskemapoolsed kuulid 4.5mm õhupüssile

Arutelud ja küsimused-vastused õhkrelvadest.
sada
Postitusi: 334
Liitunud: N Juul 29, 2004 12:13 am

Postitus Postitas sada »

Üldiselt terava ja lapiku otsaga kuul üle 10m täpselt ei lenda.Proovige JSB Heavy Exact 4.52mm ja JSB Exact 4.52mm kuule ka,neid loetakse pikal distansil täpseimateks.Pidid suht pehmest materjalist olema ja rauda väga vähe saastama, ballistiline koffitsent väga suur,tänu millele säilib energia pikal distansil paremini ka allub ka tuule mõjule vähem.Üks vene sell kes eesti keelt ka oskab müüb neid oma kodukal JSB kuulid paistab ,et tal hetkel raskeid pole.Isegi olen üritanud sealt neid kuule saada, aga olen hiljaks jäänud ja mulle vajalikku 5,52mm toob ta harva.Hiljaku oli Soome foorumis teema kus tegelased neid taga otsisid ja peale sealsele maaletoojale helistamist selgus, et tehases mitmekuulised järjekorrad tekkinud suure nõudlusega seoses.
Sealt saab ka sumbuteid,vedrusid ja õhukale sobivaid optikaid väga soodsalt.Näiteks sellineon õhukale ideaalne 40mm objektiiv,30mm toru, taktikalised tornid,24punktiga mil-dot,küljepealne parralaksi seadmine (mis asendab edukalt kaugusmõõtjat kuni 60m ja on palju mugavam kui objektiivi keerata) ja hind nagu kulumaterjalil :D
baikal
Postitusi: 121
Liitunud: T Juul 24, 2007 3:45 pm

Postitus Postitas baikal »

[quote]
Sooviks, et keegi teadjam seletaks lühidalt lahti pakendite peal olevad mõisted: field line, premium line, professional line, basic line, sport line jne.

field line - spetsiaalselt välitingimustes laskmiseks. Tavaliselt raskemapoolsed kuulid > 0,55 g

premium line - ühtlasema raskuse ja viimistluskvaliteediga kuulid asjaarmastajatele

professional line - sama aga kahekordselt kalibreeritud, s.t. enne pakendamist läbinud selekteerimise.

basic line - tömbi otsaga märkilaskmise kuulid (nt. Tšehhide Diabolo basic, RWS Hobby ja Basic) asjaarmastajatele, laskmiseks sisetingimustes

sport line - sama, mis basic line
Vasta