Sashlõkk !!

Tore oleks ju ka teada, mida teised söövad ehk kui oled midagi maitsvat valmistanud, paku teistelegi.
Vasta
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Sashlõkk !!

Postitus Postitas Eik »

3 kg sea kaelakarbonaadi,
pool liitrit keefiri,
2 suuremat sibulat,
maitseained: 20 g Buffalo "c", 20g Peha't, 20g Venezi'at, 10g Graved Lachs'i
segad keefiri maitseainetega ja valad tükeldatud lihale,
12 tundi toatemperatuuril ning siis sibul sisse ja külmikusse veel 24 tunniks.
Grill soojaks ja tuld !!!
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

kas nii palju maitseaineid koos on üldse hea? tundub tõsine maitseainete "supp" olevat.
käisin eile Jaani lihapoes ja sain sealt ulukiliha maitseainete segu (kohapealne toodang). hetkel liha marinaadis, muljed hiljem.
Kasutaja avatar
-Ils-
Postitusi: 57
Liitunud: E Okt 24, 2005 2:10 pm

Postitus Postitas -Ils- »

Olen mitukorda üritand teha retsepti järgi sashlõkki, aga alati on tegemise ajal kukkunud välja üks suur improviseerimine. Valan sisse seda mida parasjagu leidub ja kõik kiidavad taevani :D
Kasutaja avatar
gustav
Postitusi: 62
Liitunud: R Nov 04, 2005 7:45 pm

Postitus Postitas gustav »

Ega see tegelikult nii ongi et hakkad tegeme ja siis vaatad et võiks midagi weel panna ja hakkadki improviseerima.Ma kah mitu korda nii teinud ja alati on hea tulnud...Ma arvan et see zakslase antud retsept on ka kindlasti väga hea :lol: :)
Jaht on midagi erilist
LandLord
Postitusi: 4
Liitunud: R Aug 10, 2007 1:32 pm

Postitus Postitas LandLord »

Minu šašlõkk on tavaliselt mägilste oma olnud kahte sorti liha lammas ja siga siis paar kilo sibulat ja 5 kg toor Tomatipastat seda saab tööstustest või mõnest laost osta sinna peenestan u. paki pipart vana kohviveskiga ja soola maitse järgi. Ja asi on seda väärt, liha on isegi peale paar tundi tõmbamist toorelt läbi näritav ja küpsetamise järel ei jää potti suurt midagi järgi ja kui jääbki valad hommikul vee peale ja ongi Pohmelli Seljanka nagu naksti omastkäest olemas ja seegi viib keele kurkku. Nii ,et kadu on maru väike. Head katsetamist. :P :P :P
Reklaam-Disain-Teostus. kõik kleepsudest autole ja mujale....50 96 122
Vasta