Tikka T3'ed

2004. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Tikka T3'ed

Postitus Postitas pri:t »

Vaatasin siis Eesti Jahimehe tagant kuulutusi Tikka relvade kohta. Suht odavad :?: :!: Kuulnud olen samas, et ega nad väga pikaajalised relvad ei ole. Kas omab keegi uusi Tikka relvi? Äkki keegi jagaks antud relvade kohta kogemusi.

PS. CZ :?: Kas sama häda et pole eriliselt vastupidav?
Mine metsa!! ;)
kadak40
Postitusi: 12
Liitunud: P Jaan 25, 2004 11:19 am

Tere!

Postitus Postitas kadak40 »

Oman Tikka Popular 308 juba üle 10 aasta ja lastud ka tublisti. Ei kurda, et püss vilets oleks, pigem sellisel juhul kui mööda lastud, ikka laskjas viga olnud. Loomulikult peab optika hea olema. Optika, algusajast peale lastud olen vaid tabamuspunkti kaugust muutnud vastavalt vajadusele! :)
Muri
Postitusi: 31
Liitunud: E Juun 21, 2004 7:45 am

t3

Postitus Postitas Muri »

Mul juba pool aastat Tikka T3 Hunter cal 30-06. Olen teinud ca 200 pauku
ning siiamaani täpsuse ja relva töökindluse üle küll nuriseda ei saa. Mul ühel tuttaval on kah Tikka (vist oli Popular) Soomest kasutatuna toodud, lasknud kes teab kui palju, kuid relva täpsus on ikka tasemel. Samas peaksid Tikka T3-de külmvaltsitud rauad pidama vastu ikka suht kaua.
A vot optika peab tõesti olema tasemel, mul esimene oli odav ja kannatas ainult mingi 70 pauku ja siis põhimõtteliselt muutus kasutamikõlbmatuks (rist hüppas optikas sinna kuhu tahtis). Egas Tikka selga ja tiiru, elame näeme palju tal seda eluiga on!
Suletud