Jahindusalane saade

2004. aasta teemad

Kas oleks vajalik jahindus-kalandus teemaline saade TV -s

Hääletus lõppes R Veebr 06, 2004 10:48 am

Jah kindlasti...
19
95%
Ei
0
Pole hääli
Noh võib aga vahet pole
1
5%
 
Hääli kokku: 20

kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Nagu foorumilt näha olin pikka aega üldse eemal ja nüüd taas tegutsen. Asi liigub, olge mureta, aga millal ja millist asja ka saab, eks näha tulevikus. Küll annan teada.
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Eilne osoon oli Soomaal, ilvese püüdmisest.
Kas tuleb jaht???
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Vahemärkusena tundubki et juba see kontakteerumine OSOONI tegijatega mingi tõuke asjale andis... :wink:
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Nii, lood nüüd sedasi et aru päris üheselt ma ei saa, vahepeal tundub et sealt OSOONIST see meie asi mida ajada üritan nagu leigema suhtumise alla läks...tegelt vist puhkuste aeg ja kiire aeg...igatahes 2 kirja peale lühidalt mainiti jahimeest Vahur Seppa kes asja edukalt koostöös nendega seal ajanud ja käidi välja selline veksel, et huvi oleks just ulukite käitumisest teha saateid, saada pilti seejuures ka siis loom ise. Tänase kontakteerumise peale veel infi et tänagi pidi karusaade tulema sealt...
Aga mida edasi ja kuidas, ma ei tea hetkel. Eks see nüüd ka teataval määral sedasi ole et kui nüüd arutelu järel on saanud selgeks et meie ja nemadki on huvitatud siis eks tuleks igalmehel kel midagi huvitavat pakkuda ja kes ikka ka tõsiselt midagi ära teha tahab siis kontakteeruda nendega otse ja arvan et seal kellelegi EI ei öelda!
Siin enam mingit vahendamist olla ei saa...
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

:twisted: võib küllla
Suletud