yheraudne

2004. aasta teemad
Suletud
Külaline

yheraudne

Postitus Postitas Külaline »

saan endale vanaisa jahi püssi mis on üheraudne
on kellegil kogemusi sellise püssiga
või oskab keegi plussid ja miinused öelda
ja kas veel 16cal. padruneid ikka saada on
püss on seisnud mingi 20 aastat mida võiks sellega kõigepealt ettevõtta?
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Padruneid liigub ikka. Kui ta nii kaua juba seisnud, siis võta lahti, puhasta ja õlita ning kontrolli, et kõik mehanismid ikka töötavad.
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

20 aastat sisnud püss

Postitus Postitas tsuks »

Lisaks mehanismile vaata ka rauda- nii seest kui väljast.
Kui ikka sisemus kolekrobeline on...
Ja mõtle- mõtle hoolega- kas sa teda jahiks tahad või rariteedina seinale? Ühelasulisega jahis... nu ma isiklikult eeldan kaheraudset.

A kui sul katkise kintsuga uluk vaatab põlevate silmadega kuda sa püssi lahti murrad ja kohmitsedes pauku vahetad? Kas oled selleks valmis? Oled kindel- et suudad teha armupauku?

2 raudse mõte oligi- et haavatuid loomi vähem metsa surema jääks- et kui- siis teise lasuga ikka mahavõtad...
Või armupaugu teed.
tsuks nigu ma olen...
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

see teil tõesti õige jutt, mõtlen järele
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

no mina arvan ,et kui ikka relvaga harjutud ollakse ei võta see padrunivahetus kah nyyd kaua aega..........

näitex olen ise näinud kuidas mees vahetas ainult mõni sek. kauem padrunit izh 18 nel...... niikaua kui teine lukku lõgistas....


yhesõnaga harjutamise asi........
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Võib ka veel sedasi asjale läheneda, et õpi kasutamine, just kiire ja veatu, ära, ning harjuta ka täpsust ja siis teed hiljem paljudele vanematele ja kallite relvadega meestele metsas silmad ette niiet tolmab.
Moona puuduse pärast ära muretse, 16 liigub ja arvan et kui ka Eestis müügilt kaduma peaks siis piiri tagant ikka sisse tuuakse.
Kui vaja abi, saada privamess, aitan moona muretsemisel!!
Kasutaja avatar
Jahimeez
Postitusi: 67
Liitunud: N Juun 24, 2004 4:08 pm

Postitus Postitas Jahimeez »

kütt kirjutas:Võib ka veel sedasi asjale läheneda, et õpi kasutamine, just kiire ja veatu, ära, ning harjuta ka täpsust ja siis teed hiljem paljudele vanematele ja kallite relvadega meestele metsas silmad ette niiet tolmab.
Moona puuduse pärast ära muretse, 16 liigub ja arvan et kui ka Eestis müügilt kaduma peaks siis piiri tagant ikka sisse tuuakse.
Kui vaja abi, saada privamess, aitan moona muretsemisel!!
Suletud