relvameistrit või mõnda nn. tinutajat?

Küsimused relvameistritele lootuses kompententsetele vastustele.
Vasta
rainman
Postitusi: 14
Liitunud: N Mär 08, 2007 2:05 pm

relvameistrit või mõnda nn. tinutajat?

Postitus Postitas rainman »

kiire küsimus siis jahimeeste seltskonnale, et äkki kellegil endal sarnane probleem olnud ja vb aitab mõnel sarnaseid probleeme vältida. Nimelt asi siis selles et sai siledaraudsele püssile (püssiks siis doz-120 ) punatäpp sihik peale monteeritud, sai ilusasti vaod sisse freesitud latile ja mis siis ikka kui sihik peale ja paugutama. Nii ja nüüd siis probleem :( - nüüd on latt ilusasti raua küljest lahti punatäpi jalgade ulatuses ja vb veel edasigi.

Oskab keegi soovitada mõnda omaala spetsialisti kes sellise töö ette võtaks ja lati kas tagasi joodaks või liimiks või veel mõne ime läbi oma originaal asendisse tagasi saaks. Põhimõtteliselt olen kuulnud, et mõni täpsemate tinutustöödega tegelev inimene saaks ka sellega vast hakkama, aga jah jut on aga andmed puuduvad :)

Ja muigugi kui on kuskil juba sarnane teema üleval olen tänulik ka väiksele abiviitele!
r.p
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

mine mustamäe Küti Ärisse seal relvameister olemas ja aitab ka kui aidata saab
rainman
Postitusi: 14
Liitunud: N Mär 08, 2007 2:05 pm

Postitus Postitas rainman »

kas keegi tartu trapperi kaudu relva parandamisest oskab rääkida midagi?
panin tähele ükskord et sinna püss parandusse toodi! peaks vist minema küsima kas tegeletakse sellise asjaga üldse!
r.p
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Võtad püssi näppu. Lähed kohale ja kui see valmis siis raha näpu otsas lähed järgi. Mul mitu püssi nii seal käinud ja tuleb lähiajal ühega jälle sammud sinna poole seada.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

trapperile teeb see mu arust Eestimaa parim mees relvameistri tööd (või paljukesi neid üldse on?). Ise olen küll ta poole otse pöördunud, tundub mugavam
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mitte iga ühte ei võeta otse jutule. On konkreetselt selline juhus teada.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta