Kastan

Ulukihoole tänapäeval.
Vasta
Metsline
Postitusi: 55
Liitunud: K Mär 14, 2007 5:54 pm

Kastan

Postitus Postitas Metsline »

Mida arvate kastani panemisest lisasööda sisse. kas tasub ennast ära, korjamise ma mõtlen.
Sel aastal on seda päris palju, peaks lapsed tööle rakendama.
Kasutaja avatar
lenno20
Postitusi: 25
Liitunud: E Dets 15, 2003 6:36 pm

Postitus Postitas lenno20 »

Eelmine aasta sai proovitud, pikapeale söödi ikka ära aga tammetõrudega võrrelda ei anna.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Eelmine aasta võtsid nii kui mett ja saia, mille maha pilland maiad.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Minul sead ei arvanud küll midagi kastanist, vedeles kõik söödal.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Ega jah,kastanit eriti ei taha siga aga kui muud pole siis sööb küll.Olin möödunud aastal talvel pukis ja seakari möllas söödal ning mitu kesikut,kes sööma ei mahtunud,need sõid eemal kastaneid.Viisin neid(kastaneid) ikka mitu pange söödakohale ja kevadeks olid kõik kadunud.Võis muidugi mingi osa ka kähriku kõhtu minna aga jah,tõruga ei anna võrrelda.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

Sead kõik erineva maitsemeelega, nagu inimesedki, nt osad jumaldavad seeni, teised ei taha lõhnagi tunda. Et eks sa katseta mingi kogusega ära ja siis saad teada,kas läheb peale või ei :wink:
http://beta.album.ee/antilaht
karvane
Postitusi: 90
Liitunud: N Juul 28, 2005 2:59 pm

teema

Postitus Postitas karvane »

Aga kuidas oleks rapsi seeme on teist paarsada kilo.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Kastanit sead ei taha :shock: !Mul kasvab kodus üksainumas noor kastan.Eelmine aasta sain pool ämbrit munasid ja viisin sigadele.Järgmiseks hommikuks oli puhas plats,kuigi oli tõrusid ja vilja ka. Ja kiri oli katusealuse posti küljes"Väga maitsesid.Too veel!" :D
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Nagu juba öeldi, siis maitsemeeled on erinevad. On sigu, kes ei pea ka maisist just nii väga lugu või siis maisi ajavad isuga sisse, aga tõrudest täiesti ükskõik.
Aga uudishimu tekkis ka omal nüüd. Lähen koju, võtan kastanid kaasa ja viin söödale. Vaatan, mis nendega siis tehakse.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Rajaleidja,anna nüüd laiemalt teada,kuidas siga kastanist lugu pidas?Oli ju vahepeal nati lumist aega ka.Varsti hakkab see kõige magusam söötmisaeg peale ja siis teada,kas viia või mitte.Vaiksemalt muidugi käib söötmine mõnel pool aasta läbi.
noorus on ilus aeg
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

no mis ma siin ikka teada annan. nii kui läksin kastaneid võtma, andis poiss mulle kulbiga ja kukkus tönnima. tema omad noh. mul neist kastanitest juba ammu kõrini, iga päev astun neile peale, sest kõik kohad neid täis.
aga. kui poiss oli magama läinud, siis panin pooled ikkagi tuuri :lol: ega ta loll ei ole ja sai järgmine päev aru, et osa on puudu ja kolakat ma sain. aga need mis viisin(nii pool poti täit), söödi ära.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

mäletan kui pisike olin panid isa ja onu mind tõrusid korjama:)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Vasta