kuri kiri

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
soul
Postitusi: 124
Liitunud: N Jaan 27, 2005 1:22 am

Postitus Postitas soul »

Kaupluse omanik avaldas internetis kliente solvava pöördumise

http://www.postimees.ee/201207/esileht/olulised_teemad/tarbija24/kasu/302590.php
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

soul kirjutas:Kaupluse omanik avaldas internetis kliente solvava pöördumise

http://www.postimees.ee/201207/esileht/olulised_teemad/tarbija24/kasu/302590.php


Kommentaarid on vägevad :D
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Postitus Postitas Metslane »

Törts nagu veel puudu. Mina, kui väga kuri inimene tahaks, et asi jõuaks ajalehepaberile. Ma arvan, et see on kindlasti pretsedent, kui tegutseva kaupmehe suust on tulnud kliente mõnitav avaldus.
Olen ka seda meelt, et antud poes on ebamugav olla, kui just maasturiga ukse taha ei ole sõitnud ja rahapakiga uksele koputanud. Olen ka üks nendest, kes juba põhimõtte pärast hakkab sellest kauplusest ringiga mõõda käima. Olen nii loll küll, et valin, kellele oma raha viin ja kellele mitte.

Minu jõulu soov on siis see aasta, et saaksin ikka ajalehest Tarmo Türi geniaalsust lugeda!
Aim small, miss small!
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

peame köik oma profiilidesse võimalikult palju informatsiooni kirjutama. alates elukohast ja lõpetades hmm.. vanemate nimed ka igaks juhuks?
"Oled mees siis räägi avalikult.Hirmutav olukord igatahes, sellistega metsas küll ei taha kohtuda.Kas jahimeestele ei tehta ka mingeid atesteerimisi kus kontrollitakse vaimset stabiilsust."
Huvitav kas psühhiaatri juures käimine loeb siinkohal? :D

see asi kogub suuri tuure :shock:
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Seda ei maksa küll tähele panna. Siinne foorum on palju avatum, kui postimees.ee ja seda just kasutajaandmete poolest. Ei ole sealgi kellegil isikukoodi täisnime taga ja sisenemist kommenteerimiseks läbi ID kaardi või internetipanga. Siin vähemalt võib nii mõnelgi inimese aliase all olevalt maili aadressilt pärisnime välja lugeda.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Tallinnas deerhunterites töötab ka üks väga asjalik mees. Kui mööda ei pane, siis Tõnis vist nimi oli. Alati head nõu ja kuhjaga informatsiooni saanud. Jõudu talle ja rahulikke pühi.
Ülejäänud seltskond.......no on siin juttu olnud.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

Joosep Käba kirjutas:Tallinnas deerhunterites töötab ka üks väga asjalik mees. Kui mööda ei pane, siis Tõnis vist nimi oli. Alati head nõu ja kuhjaga informatsiooni saanud. Jõudu talle ja rahulikke pühi.
Ülejäänud seltskond.......no on siin juttu olnud.

Tõnis jah ta nimi,igati normaalne ja mõnus mees
243win
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ma ka sealt ühe relva soetanud ,ajasin asju ühe heledama peaga mehega ,kahjuks nime ei tea,aga see nädal nägin teda Ülemistel toimetamas! Kuna polnud poolautomaadiga enne lasknud ,siis leppisime aja kokku ja sõidutas mind veel oma jeebiga Männikule tiiru ,kus püss sai järgi proovitud! Oli mõistlik mees ja mina jäin rahule! Ei saa inimesi ühe vitsaga lüüa! Igaljuhul pühadeks rahu ja pikka meelt kõigile!
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Postitus Postitas Karmo »

soul kirjutas:Kaupluse omanik avaldas internetis kliente solvava pöördumise

http://www.postimees.ee/201207/esileht/olulised_teemad/tarbija24/kasu/302590.php

Vihje saatsin mina :lol:
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

Igastahes ei jõua mulle kohale, et mis vahet sellel on kas mingi feik kasutajanimi või õige nimi. Sellesmõttes, et kui nimi teada, mis tal ette võtta oleks? Poes ei teeninda? Need inimesed, kes kritiseerivad seal poes ilmselt nagunii ei käi. Vahest tahab füüsiliselt noomitada vms, aga see juba teine teema... :D
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Kusjuures, käivad ikka. Ega see Deerhunter ka mingi väga mööda pood ei ole, sortimenti ka mingis osas jagub, natuke selliseid asju samuti mida mujal pole. Lihtsalt, kuna alati saab paremini, või midagi silma jäi öeldakse välja.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Feen kirjutas:Kusjuures, käivad ikka. Ega see Deerhunter ka mingi väga mööda pood ei ole, sortimenti ka mingis osas jagub, natuke selliseid asju samuti mida mujal pole. Lihtsalt, kuna alati saab paremini, või midagi silma jäi öeldakse välja.



Relvade valiku poolest vist keegi vastu ei saagi siinmail. Aga suhtumine jätab igati soovida.
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Postitus Postitas ubin »

Rakvere anome vist paneb juba ära
Kui paugutada tahad - "mine tiiru!"
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Ja jõudiski lugu kesklehtedesse,Postimehes igatahes olemas.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

jorr kirjutas:Ja jõudiski lugu kesklehtedesse,Postimehes igatahes olemas.



Deerhunteril Tarmo poolt "reklaam" missugune!
Vasta