BRNO

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

BRNO

Postitus Postitas andrus »

On kellelgi infi kes müüb eestis BRNO relvi?
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Postitus Postitas ubin »

Rakvere Anome
Kui paugutada tahad - "mine tiiru!"
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Brno

Postitus Postitas Hanno »

Jahipaun on Eestis Brno ja CZ relvade esindajaks.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
SUPS
Postitusi: 132
Liitunud: T Nov 21, 2006 9:15 am

Postitus Postitas SUPS »

Rakvere Anome mehed väitsid, et nemad peaksid olema õiged edasimüüjad. Mingi kohtu kaudu asjade ajamise jutt oli kah.
Ja neilt pidavat varsti cz ja brno parima hinnaga kätte saama.
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Brno

Postitus Postitas Hanno »

Asi kisub räpaseks! Kuidas on võimalik kohtu teel olemasolevaid kokkuleppeid kõigutada? Pean silmas EU sisese kaubanduse reegleid ja tingimusi. Olin CZ juubelipidustustel Brnos Septembris 2007, tehase kutsel loomulikult, olen teinud tellimusplaani aastaks 2008 ja ka tellinud Jahipauna juubeliks, muide meil on ka nüüd mürsikuiga käes - 15 on see number, jahivintrelva CZ 550 limiteeritud versiooni, mille kohta avaldame info Eesti Jahimehes ja oma koduleheküljel. Ükski kohus ei saa sundida CZ tehast oma relvi Igorile müüma. Ta ainult ajab tśehhid vihaseks.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
hunt
Postitusi: 138
Liitunud: T Mär 16, 2004 10:20 pm

Postitus Postitas hunt »

Omakohus paistab olevat see, mis eesti relvamüüjatel vast sedasi asju ajades käibele läheb :oops:
Aru ma ei saa, maailmas on nii kuradi palju relvatootjaid, kes võibolla heameelega müüksid oma kaupa ka Eestis aga meil siin kembeldakse maaletooja õiguste pärast.Selle asemel, et CZ ja Blaseri jms.pärast kraagelda, võiks hoopis keegi ka Prantsusmaa ja Inglismaa jne.relvi Eesti jahimeestele tutvustada.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Täpselt sama jama oli kui isa DHst Mauserit soetades oli kahevahel, kas Sauer või Mauser, seda ka DHs lausudes öeldi kohe, et Jahipaunas müüdavad Saueri vintrelvad pole nö "päris originaalid" . Paistab, et konkurents muudab inimesed ikka vahel päris imelikuks! :roll:
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Brno

Postitus Postitas Hanno »

Jah, kurb on küll - asi on käest ära. Ja see teine firma, kelle nime, kontakti olen kustutanud mälust, kõvakettalt jne. valetab meie kohta sellisel tasemel, et Ansipi kild "tule taevas appi" ei aita siin mitte. Ja kõik seetõttu, et julgesime oma väikest võlga läbi inkasso tagasi küsida. Olen küsinud Igorilt, miks ta näeb vaeva ja raiskab aega Eestis aastaid olnud ja ennast tõestanud kaubamärkide ülevõtmisega. Maailmas loeb käive ja Jahipaun on ennast sellel karmil turul tõestanud. Samas on väga palju tegijaid, kelledest Eestis ei teata midagi ja milledega võiks täiesti konkureerida olemasolevate relvamarkidega - firmasid ei nimeta, tehku ise kodutööd. Ehitage ise üles midagi, millest oleks põhjust rääkida.
kehva tantsijat segavad ka omad munad
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Postitus Postitas kaalikas »

ei ole küll ilmselt õige koht,aga kasutan siiski juhust ja küsin Hannolt sellist asja kas CZ-tile on võimalik nö.varuosana tellida puitosa ja mis hinnaklasi see võiks jääda-jutt 550-nest?
In fact You look like a shit!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Üldiselt on tervitatav nähtus,et on veel teisigi jahipoe pidajaid kes peale VR-i julgevad avalikus foorumis kaasa rääkida. (y)
Vasta