kopra ohtlikus koerale

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.

kopra hävitamine

Hääletus lõppes T Veebr 12, 2008 3:23 pm

poolt
6
15%
vastu
34
85%
 
Hääli kokku: 40

22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Postitus Postitas 22LR »

Eputaks ka veidi.Eelmisel aastal lasin 32,2kg-se isaslooma.Kogult veelgi suurem oli samas lähikonnas,jätsin sõrme sirgeks ,sest pidasin tiineks emaseks.Mõtlema pani aga küll ,kas taolisele elukale koera ligi laseks !Käisin augustis-septembris veel seda kolli otsimas aga peale 4 kutsika muud näha ei õnnestunud selles pilliroo ja pajuvõsa tihnikus.
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Nii,et ka 35-eline kobras võib meil Eestis olla küll,sest 22LR on minu teada üks kibedamaid koprakütte.Ise arvan,et seal kus kobrast palju kiusatakse,need väga suured isendid ei ela,või on siis ülikavalad ja elavad sellises kohas,kuhu koprakütt naljalt ligi ei pääse.
Aga jah,kõiki kopraid ikka maha ei tapa,soovib seda keegi või mitte.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

22LR kirjutas:Eputaks ka veidi.Eelmisel aastal lasin 32,2kg-se isaslooma.Kogult veelgi suurem oli samas lähikonnas,jätsin sõrme sirgeks ,sest pidasin tiineks emaseks.Mõtlema pani aga küll ,kas taolisele elukale koera ligi laseks !Käisin augustis-septembris veel seda kolli otsimas aga peale 4 kutsika muud näha ei õnnestunud selles pilliroo ja pajuvõsa tihnikus.

Sellist elukat pole lasta õnnestunud, suuremad olid kopikas peale 26 kg - mu pässul ehk päsmer ehk margapuu võtab üles 65 naela mis teeb tsipa peale 26 kilo, aga natuke rohkem oli viimane suur isakobras, tunde järgi võis üle olla kuni kilo, margapuu oli mõõduskaalast välja lükates ainult kergelt tasakaalust väljas
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Mul on ka sinna 30 kg+ kopraid tükki kolm olnud. Kaalunud olen loomi kuni 25 kg, aga 3 looma kindlasti suuremad olnud. Aga 50 kg on ikka 15 kg rohkem kui 35.

Täna selline huvitav lugu, et saime kopraurust surnud kesikkopra. Huvitav, huvita... ei oska arvata ka kuidas otsa sai. Oli kenasti urus, kuival maal, jahti pole seal minu teada peetud. Äkki mingi haigus, loom ise tundus terve.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta