Tehnohooldus :)

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Eraser »

annaliisa kirjutas:mina nt pole vanas foorumis tähele pannud seda et postitusel teist värvi aken seal nurga oli vms. kui teema vööras kerisin löppu ja vaatsin kuupäeva kellaaja järgi. nii raske see ka pole, midagi vöib ise kah vaadata:)



Aktiivsematel teemadel kipub ikka häirima, vanal foorumikujundusel oli see postituse valge leht oranz kui uus oli ja kui ma nüüd õieti mäletan.
Kasutaja avatar
-Imre-
Postitusi: 197
Liitunud: T Mai 31, 2005 9:33 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas -Imre- »

Aktiivsematel teemadel kipub ikka häirima, vanal foorumikujundusel oli see postituse valge leht oranz kui uus oli ja kui ma nüüd õieti mäletan.[/quote]


Klikka vahepeal refresh`i ja loetud postituste eest kaob uue postituse märk ära.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Mart »

Teema sees pole kunagi sellist asja olnud, et uued postitused oleks kuidagi välja toodud. Ikka ainult foorumis. Lehe kolimine tagasi sinna kust tulime on käimas ja palume ivakese kannatust.
Aa uuel versioonil on ka ju palju häid asju juurde lisatud, neist ei pajata keegi. Üks ütlemata hea asi on, et PS-ile vastamisel on ka kogu eelnev kirjavahetus näha. Minumeelest superhea uuendus. Samuti saab PS-iga filesi saata, pole vaja eraldi e-maili kasutada. Postitusi ja PS-e saab salvestada, et neid hiljem lõpuni kirjutada ja veel ühtteist, nii et head avastamisrõõmu.

Lisaks veel niipalju, et käi kõik ikoonid hiirega läbi, peata hetkeks hiir ja saad teada, mis toimiub, kui ikoonile klõpsata. Elementaarne, kui mingit suvalist uut softi kasutada.
Ja nüüd siis need lehekesed rohelised, kasutage usinasti. Kohe kohe ka teemade ees olevad ikoonid saavad uue näo tänu Olgerdile.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas rajaleidja »

mulle uus versioon täitsa meeldib. alguses on ikka iga uus asi natuke võõras, aga mina juba ära harjunud ja vana tagasi ei igatse. kui veel jutukas olijate nimekiri ka kuhugi kuvatakse, siis veel päris hea.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas annaliisa »

mulle kah uus täitsa meeldib ja praegu avastasin nt selle, et kui klikata sellele rohelisele aknale, mis enne valge oli, siis see automaatselt viibki sind esimesele uuele postitusele :)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Mart »

Sai nüüd ümbertõstmine raginaga ära tehtud. Huvitav, kas toimib ka?
Naasime sinna kust tulime ja nüüd peaks küll asi laitmatult töötama, aga sellegi poolest paluks abi.
Kui keegi märkab, et miski nihu, siis andke teada. Meie testiarvutites jookseb momendil ilusti.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Olgerd »

Kas iconid peavadgi nii tillukesed olema? :wink:
Kasutaja avatar
Troll
Postitusi: 158
Liitunud: E Mai 05, 2003 3:41 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Troll »

Palun kasutajaid kirjutada kommentaare, kuidas teil asi töötab ja kas on veel midagi mäda kuskil? Meie arust on kõik praegu korras.
oks
Postitusi: 72
Liitunud: E Mär 12, 2007 6:48 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas oks »

Minul nüüd töötab nagu vanal heal ajal :D Tänud :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas kakuke »

Töötab nagu õlitatult ja see pisikeste ümbrikute roheliseks värvimine on väga hea. (y)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas jorr »

Jah,töötab nagu (sveitsi)kellavärk aga hakka nüüd paganat kiitma,viskab jälle vigurid sisse.Teisipidi jälle halb,sisselogimine jääb aint üheks korraks.Parem on küll,juba tükk aega pole nii rahulikult töötanud.
noorus on ilus aeg
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas kraavik »

Kõik töötab ja lugemata teemade ning postituste eristamine on nüüd kah silmale mõnusam (y)
Kasutaja avatar
-Imre-
Postitusi: 197
Liitunud: T Mai 31, 2005 9:33 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas -Imre- »

Tere,

Mul pole nagu probleeme olnudki aga uus formaat on tip-top.

Tänud tegijatele (y)
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Pauli »

Ma juba eile hommikul vaatasin, et miskit on imelikku - õnnestus kõik uued postitused üheainsa sisselogimisega ära lugeda. Aga ei julenud liiga vara kilgata, et töötab.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Tehnohooldus :)

Postitus Postitas Eik »

....njah, siit moraal, et "kõik tasuta asjad ei ole alati kavaliteetsed ja head"!!! :D
Vasta