LOS 7-1 c308

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
dim
Postitusi: 16
Liitunud: E Nov 05, 2007 8:46 pm

LOS 7-1 c308

Postitus Postitas dim »

kes oskab rääkida sellest relvast head ja halvad küljed
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Re: LOS 7-1 c308

Postitus Postitas Heino »

Mul on 2 sõpra ostnud ja pannud korraliku optika peale. Tulemus on väga hea. selle raha eest on väga raske oaremat leida!
dim
Postitusi: 16
Liitunud: E Nov 05, 2007 8:46 pm

Re: LOS 7-1 c308

Postitus Postitas dim »

käisin täna vaatamas sis seda relva mulje oli hea ja õlas istus hästi vaikne lukk.esialgse mulje jätsis hea aga tahaks juba kasutajatelt muleid kuulda.ja mis vahet on pähkli peral ja kasel?
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Re: LOS 7-1 c308

Postitus Postitas Heino »

Pähkli ja kase vahe on sama nagu mööbli puhul :-) Esteetiline pool ja vastupidavus. Saadan Sulle privas inimese telefoninumbri, kes on veidi üle aasta kasutanud seda relva rebasest põdrani.
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: LOS 7-1 c308

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Laskeomaduste kohta ei oska midagi kosta, aga välimuselt tundus olevat nagu kirvega välja taotud., kuid ega siis välimus kõigi jaoks oluline pole, ikka laskeomadused.
Ole kui leebe tuul...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: LOS 7-1 c308

Postitus Postitas kakuke »

Ma olen Feeni Lossi peos hoidnud. Püssi omajagu. Minu jaoks oli tal üllatavalt hea päästik. Alumiiniumist osa lukku jms on vaid asjad mis mind häirivad. Millegipärast kraabib kõvasti kesta ka padrunit sisse ja välja laadides. Kui raha eriti pole ja pere hambaid varna panna ei taha siis on see kindlasti hea ost.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Põnn
Postitusi: 12
Liitunud: K Dets 15, 2004 8:59 pm

Re: LOS 7-1 c308

Postitus Postitas Põnn »

Olen kasutanud antud relva 3a ja väga rahul.Kui sai ostma mindud siis oli antud relva poes kümmnekonna ringi ja nii sain valida tumeda puiduga isendi.Peal Kahlesi optika. Poes ilma optikatta proovitud siis istus ideaalselt õlga aga peale optika paigaldamist tekkis vahe sisse.Sai ka sellel probleemile abi, härrased Trapperist avitasid ja tõstsid laadi kõrgust.Rebase ära noppinud 240m pealt.Kui miskit võiks esile tuua siis seda, et lukk käib pisu häälekamalt aga mind see ei häiri.Olen lihtsalt iga kord enne metsa minekut luku ilusti ära õlitanud ja käib vaikselt küll(vähemalt minu jaoks).
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: LOS 7-1 c308

Postitus Postitas Feen »

Ise ei kurda eriti selle kirvetöö välimuse kohta. Vene püssi kohta välimust ka omajagu. Ostsin ta üsnagi suuruluki laskmiseks ainult, muul ajal seisab kapis. Siiani nelja looma lasknud, päris hästi saab pihta. BM avitas 12 g Lapua Megadega nii, et antud komplekt on just selline püss mida võsas ringi kolistades hea kasutada (kunagi plaanin ikka optika peale panna). Ennast häirib ka see luku värk. Lisaks alumiiniumile on probleeme selle töökindlusega, aga kui asjale läheneda tootjamaa suhtumisega, e siis lukk prauh lahti ja sama moodi kinni, saab päris kenasti ja kiiresti ümber laadida. Selle raha eest on püssi enam kui küll.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Re: LOS 7-1 c308

Postitus Postitas Heino »

lisaks veel, et kui me sõpradega neid valimas käisime mõõtsin Trapperis kaliibritega kõik rauad üle ja nad jäid eranditult ideaalsesse vahemikku, ehk siis raua algus peale padrunipesa kuni 7, 64 ja väljumine oli kõigil 7,62 või 7,63. Teoreetiliselt sobib isegi sportrelvaks (aga seda raua osas) kõik muu on hinnaklassile vastav.
Vasta