Mauser M03

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Mauser M03

Postitus Postitas plaaster »

Kuna soov soetada uut relva ja üheks võimalikuks kandidaadiks oleks Mauser M03, siis äkki Mauseri omanikud on nõus kommenteerima:
- kuidas nad oma relvaga rahul on (head vead)
- mis kaliibreid kasutate ja kui hästi olete jooksma saanud (lasketäpsus)
- kui lollikindlaks on raudade vahetuse süsteem osutunud (kui raud maha võtta ja tagasi panna kas siis jääb optika 100% paika jne)
- kas kasutate ka erineva kaliibriga raudu jne.

Ühesõnaga ootaks võimalikult palju informatsiooni kuna viimane teema, mis ma Mauseri kohta leidsin oli vist 2005 aastast ja siis ei olnud kellelgi veel praktilist kogemust jagada!

Ette tänades.
Raivo Lepik
Postitusi: 9
Liitunud: R Nov 10, 2006 11:31 pm

Re: Mauser M03

Postitus Postitas Raivo Lepik »

Veidi üle aasta olen omanud. Nii sihikut, kui ka rauda olen korduvalt eemaldanud ja tabamispunkt ei muutu. Cal. .30-06 sihik Docter iselaetud 150gr interbondiga 100m viiene grupp 28mm. Ostetud Deerhunterist (küll üle kivide ja kändude, aga kätte sain) ja olen rahul.
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: Mauser M03

Postitus Postitas Ax1600 »

Oman Mauser 225 308 win. Hea püss healt tootjalt. Kui kunagi peaks uue relva soetama, siis kindlasti samalt tootjalt.
Meelis
Postitusi: 87
Liitunud: N Aug 11, 2005 12:41 pm

Re: Mauser M03

Postitus Postitas Meelis »

Olen sõbra M3 proovinud ja ütleks, et kui pappi on siis selle relva soetamisega ei eksi 8)
Väga mugavalt istub ja tasakaal tundus väga hea olema. Raudade vahetus käib tõesti lihtsalt!
Kaitseriiv käib küll natuke raskelt ja talvel külmaga võib olla ebamugav seda maha võtta, aga eks see ole harjutamise küsimus. Endal on mul Sauer 202 ja selle kaitseriiv on väga mugav ja vaikne kasutada!
Kivi kotti!
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Mauser M03

Postitus Postitas Eraser »

plaaster kirjutas:Kuna soov soetada uut relva ja üheks võimalikuks kandidaadiks oleks Mauser M03, siis äkki Mauseri omanikud on nõus kommenteerima:
- kuidas nad oma relvaga rahul on (head vead)
- mis kaliibreid kasutate ja kui hästi olete jooksma saanud (lasketäpsus)
- kui lollikindlaks on raudade vahetuse süsteem osutunud (kui raud maha võtta ja tagasi panna kas siis jääb optika 100% paika jne)
- kas kasutate ka erineva kaliibriga raudu jne.

Ühesõnaga ootaks võimalikult palju informatsiooni kuna viimane teema, mis ma Mauseri kohta leidsin oli vist 2005 aastast ja siis ei olnud kellelgi veel praktilist kogemust jagada!

Ette tänades.



Oma raha eest väärt kaup, istub suurepäraselt, lahtine sihik on väga mõnus. Eriti mõnus on ka veel hääletu kaitseriiv(mis on ka ohutu kuid seega ka alguses raskevõitu tunduvana kuna vinnastab uuesti kui riiv maha võtta) Samuti väärib mainimist superhea päästik jms... Sama kaliibri rauda korduvalt puhstamiseks jms maha võetud, tabamispunkt on korras. Varsti tellib juurde ka midagi 22... raudadest, eks siis oskab veel rohkem kaasa rääkida. See relv on oma hinda väärt!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Mauser M03

Postitus Postitas gunnar »

Oskab keegi öelda mis M03, .308 twist rate on.
Vasta