kuulid

Arutelud ja küsimused-vastused õhkrelvadest.
Vasta
minajah
Postitusi: 6
Liitunud: T Veebr 26, 2008 7:24 pm

kuulid

Postitus Postitas minajah »

nii siis selline teema rääkige kuulitest millega te lasete et lasketihedus läbivus ja mis firma kuulid on ja võiks mainida püssi algkiiruse kah kuna see pidi suht palju mõjutama
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: kuulid

Postitus Postitas Delta »

Kui sa vaatad mõned read allapoole, siis näed juba teemat "Kuulide testitulemused"
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
tonn
Postitusi: 33
Liitunud: E Mai 05, 2008 6:03 pm

Re: kuulid

Postitus Postitas tonn »

Olen gamo ümmargusi kuule näinud poes,kas need sileda raua jaoks mõeldud?
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: kuulid

Postitus Postitas Delta »

Ma kunagi ostsin ühe karbi neid ümmargusi, aga kasutama ma neid ei hakanud, kuna need lihtsalt veeresid torust välja :mrgreen:

Nii palju kui ma aru saan, siis on nad mõeldud eelkõige CO2 relvadele (a la Gamo p23). Kui soovid, võid ju ka vedrupüssist lasta, aga erilist täpsust ära nendelt oota.
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
baikal
Postitusi: 121
Liitunud: T Juul 24, 2007 3:45 pm

Re: kuulid

Postitus Postitas baikal »

minajah kirjutas:nii siis selline teema rääkige kuulitest millega te lasete et lasketihedus läbivus ja mis firma kuulid on ja võiks mainida püssi algkiiruse kah kuna see pidi suht palju mõjutama


Baikal MP-512M. Suudmekiirus 220 m/s ja olen pidama jäänud Tšehhide DIABOLO LUX LIGHT (0,47 g). Eriti meeldib see, et tšehhid vist pingutavad kõvasti, et kuulide ühtlust hoida. Lähevad mõnusa tihedusega kuulipessa sisse - selline tunne nagu oleks pisut "rasvased" :)
Enne kasutasin GAMO Match'-i ja GAMO PRO-magnumit. Kahjuks viimasel ajal tootja kvaliteet väga ebaühtlane. Mõni kuul kippus pessa asetades lausa silmapiirilt sügavikku kukkuvat....Ja kui juba selline asi juhtub, siis kuuli väljatulistamine vedrupüssile teatavasti hästi ei mõju.
Terava otsaga - loe: ümarterava otsaga kuulidest on mu meelest parimad Crossman'-i HUNTING'-ud. Aga need vaid minu maitse-eelistused.

Terv. baikal
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Re: kuulid

Postitus Postitas Delta »

Delta kirjutas:Ma kunagi ostsin ühe karbi neid ümmargusi, aga kasutama ma neid ei hakanud, kuna need lihtsalt veeresid torust välja :mrgreen:

Nii palju kui ma aru saan, siis on nad mõeldud eelkõige CO2 relvadele (a la Gamo p23). Kui soovid, võid ju ka vedrupüssist lasta, aga erilist täpsust ära nendelt oota.


Väike update. Nimelt peaksid ümmargused kuulid olema parema läbistusvõimega kui tavalised. Ka täpsus võib täitsa ok olla, aga eks see sõltu ka kuuli kvaliteedist.
ummargused.jpg
ummargused.jpg (16.71 KiB) Vaadatud 4841 korda
Vasakul tavaline ümara otsaga, keskel ümmargune ja paremal terava otsaga kuul. Nagu näha, siis ümmargune on ainukesena testmassi läbistanud. Lastud TX200-ga. Pilt võetud PyramidAiri lehelt.
Springers are like Muscle-Cars - Classic, Heavy and Never out of style...
http://airgun.planet.ee
Vasta