SaltPaste Truffle 2kg

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
Vasta
madiskl
Postitusi: 147
Liitunud: L Mär 17, 2007 5:08 pm

SaltPaste Truffle 2kg

Postitus Postitas madiskl »

ostsin selle pasta ja küsimus kuidas oleks seda pastat kõige õigemini kasutada ja kuhu panna ,ja kas see asi töötab ka ,kui kellegil kogemusi ,palun andke teada
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kõige edulisem oleks määrida kännu peale ja umbes 1/4 potsikut korraga (võib ka vähem).
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Ma saagisin kännu ristlõikesse saega risti ja määrisin pastat sinna
Ole kui leebe tuul...
madiskl
Postitusi: 147
Liitunud: L Mär 17, 2007 5:08 pm

vastus

Postitus Postitas madiskl »

kas siis see pasa töötab nii nagu seal kirjas on ,kas meelitab metssigu ligi ka.
oks
Postitusi: 72
Liitunud: E Mär 12, 2007 6:48 pm

Postitus Postitas oks »

Pead ise proovima, mul pastast ei arva ükski siga midagi aga pöökpuutõrvaga määritud nühkimispuu on kõigi lemmik. Siin sellest enne juttu ka olnud aga kindla reptsepti pead ise leidma. Tundub, et erinevatel sigadel erinevad maitsed :lol:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

oks kirjutas:Pead ise proovima, mul pastast ei arva ükski siga midagi aga pöökpuutõrvaga määritud nühkimispuu on kõigi lemmik. Siin sellest enne juttu ka olnud aga kindla reptsepti pead ise leidma. Tundub, et erinevatel sigadel erinevad maitsed :lol:

ja-jah, mul ei pea kummastki võõramaisest peibutusest midagi ... ainlt vili meelitab ligi.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Proovisin seda salt pastat erinevates söödakohtades, siis kui see turule tuli. Mõnel pool tundsin sead selle vastu huvi, mõnes kohas olid ükskõiksed.
Ole kui leebe tuul...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Meiekandis ka sead algul pasta vastu huvi ei tundnud aga siis korraga oli pasta kadunud ja järgmisel korral ka.Nüüd pidasin nati vahet ja määrin uuesti,ehk maitseb jälle,kuigi vahepeal õige mitmed sead lihaks tehtud.Arvan,et pasta sisaldab mingit sellist mineraali,mis mõnel pool neil(sigadele) raskem kätte saada ja siis söövadki pastat seal paremini.Üldiselt ütleks,et metssiga paistab praegu hästi toidetud olevat,selliseid "sinise" lihaga nälginud isendeid nagu varem,pole tänavu kohanud,kõigil ikka pekikiht nahavahel.Vanasti ennustati metssea toitumuse järgi talvekülma,kuid tänavu küll seda ei ütleks.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: SaltPaste Truffle 2kg

Postitus Postitas Ax1600 »

Võõpasin pastat vana remmelga peale, sead mitte ei lakkunud ära, vaid järasid ka puukoore ära, midagist läks ka maha ja tulemusena tuhniti puu ümbrus ikka kapitaalselt üles.
Katsetasin samas kohas ka tõrva, kuid tulemus ümmargune null.
Meelis
Postitusi: 87
Liitunud: N Aug 11, 2005 12:41 pm

Re: SaltPaste Truffle 2kg

Postitus Postitas Meelis »

Mul pasta kahel söödal ja mõlemas kohas läks asi kiirelt kaubaks. Tegin ka uue söödaplatsi ja peale pasta panemist olid kolme päeva pärast sead kohal! Kuid paar jahikaaslast tellisid ka ja nemad kurdavad, et siga seda "möksi" ei taha!? Kahtlustavad, et ma mingi reklaamiagent olen :lol: Aga Jorril vist õigus, et mõnes kohas saavad nad selle aine mujalt kätte ja siis ei tunne huvi.
Kivi kotti!
Vasta