Väike uluki luba.

Siin võiks esitada küsimusi , mis puudutavad jahindus- ja relvaalast seadusandlust ,et oma ala tundvad inimesed saaksid teile vastata.
Vasta
tommi
Postitusi: 10
Liitunud: E Sept 22, 2008 6:19 pm

Väike uluki luba.

Postitus Postitas tommi »

Küsimus selline? Kas oma maa peal,kui on kehtivad load olemas võib väike ulukit küttida? Isegi kui ei ela oma jahimaadel vaid naaber sektsioonis?
Viimati muutis tommi, T Okt 07, 2008 5:10 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Väike uluki luba.

Postitus Postitas duma »

Kas siis kui sul on selle sektsiooni peale väikeulukiluba kus sa elad, ehk sis naabersektsioonist saadud väikeulukiluba? siis võid jh.
duo on parem
tommi
Postitusi: 10
Liitunud: E Sept 22, 2008 6:19 pm

Re: Väike uluki luba.

Postitus Postitas tommi »

Tänud.
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Re: Väike uluki luba.

Postitus Postitas kraavik »

tommi kirjutas:Küsimus selline? Kas oma maa peal,kui on kehtivad load olemas võib väike ulukit küttida? Isegi kui ei ela oma jahimaadel vaid naaber sektsioonis?


Kas ma sain õigesti aru, et sa elad X kohas ja jahil käid naabersektsioonis (kes on sulle väikeulukiloa andnud), aga tahad ka oma maadel jahti pidada, mis kuulub teise sekstsiooni alla? Siis pead võtma väikeulukiloa ikka sellest sektsioonist, kelle maadel sinu kinnistu asub. Või kui see kinnistu on ühes ringpiiris vähemalt 20 ha suur, siis võid väikeulukiloa võtta ka keskkonnateenistusest.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Väike uluki luba.

Postitus Postitas duma »

kraavik kirjutas:Kas ma sain õigesti aru, et sa elad X kohas ja jahil käid naabersektsioonis (kes on sulle väikeulukiloa andnud), aga tahad ka oma maadel jahti pidada, mis kuulub teise sekstsiooni alla? Siis pead võtma väikeulukiloa ikka sellest sektsioonist, kelle maadel sinu kinnistu asub.


kas ma mitte seda ei öelnudki :wink:
duo on parem
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Väike uluki luba.

Postitus Postitas honkomees »

duma kirjutas:
kraavik kirjutas:Kas ma sain õigesti aru, et sa elad X kohas ja jahil käid naabersektsioonis (kes on sulle väikeulukiloa andnud), aga tahad ka oma maadel jahti pidada, mis kuulub teise sekstsiooni alla? Siis pead võtma väikeulukiloa ikka sellest sektsioonist, kelle maadel sinu kinnistu asub.


kas ma mitte seda ei öelnudki :wink:

Hehee, vabanda duma, kuid mina sest jutust küll nii selgelt aru ei saanud kui kraaviku omast, ausalt ei saanud su jutust üldse aru :lol:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Väike uluki luba.

Postitus Postitas duma »

oleks vist pidanud kirjutama siis et kui elad x kohas ja on x koha jahisektsiooni väikeulukiluba sis võid jh :lol:
duo on parem
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Väike uluki luba.

Postitus Postitas Feen »

Just :D ma ise lugesin vist oma 5 korda postitust ning mõtlesin, et mida nüüd siis... ja oleks ka hakanud täpsustavat postitust tegema, aga see tehti kenasti ära.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta