Vot...

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Vot...

Postitus Postitas reimakas »

See, kes tapab, pole veel jahimees
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Re: Vot...

Postitus Postitas jagwelt »

Nohh õige asja eest õige karistus. Mingi kord peab olema ikka. :roll:
Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
kassikakk
Postitusi: 10
Liitunud: L Dets 06, 2008 8:03 pm

Re: Vot...

Postitus Postitas kassikakk »

aga on ka mehi kes on kk meestele vahele jäänud aga mis edasi sai ajalugu vaikib ja käiakse jahil edasi
seda peaks härrad keskkonna ametist kah teadma
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Vot...

Postitus Postitas jorr »

No kui ajalugu juba vaikib,ega siis KKI-ni mehed hakka ajalugu ümber kirjutama.Meilgi taoline juhtum ja isegi pollaritega tegu,kõik vaikne ja ühisjahti mees ikka teeb,kuigi pole ühtegi lubavat paberit.Ametlikult ajaja,kuid ajus ka loomi kukub.
noorus on ilus aeg
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Vot...

Postitus Postitas andrus »

Ja teie lasete sellel vabalt toimuda??
Ja siis julgete veel sellest kõva häälega rääkida?
jahismurf
pajero
Postitusi: 83
Liitunud: K Aug 01, 2007 8:18 pm

Re: Vot...

Postitus Postitas pajero »

kassikakk kirjutas:aga on ka mehi kes on kk meestele vahele jäänud aga mis edasi sai ajalugu vaikib ja käiakse jahil edasi
seda peaks härrad keskkonna ametist kah teadma


sa oled tõesti üks jube vinguja
Teesoo laskurklubi
Postitusi: 72
Liitunud: K Juun 21, 2006 12:39 pm

Re: Vot...

Postitus Postitas Teesoo laskurklubi »

Mehed olge mõistlikud. Mina pooldaksin kahe käega seda, et ka metsas tohiks kasutada summutit ja lampi relva peal. Leedus on lamp lubatud, kas nad on sellest midagi kaotanud ma ei usu pigem võitnud. Sommid lasevad pukist summutiga (samuti koera mehed). Pigem on asi selles, et meie jahimehi ei usalda keegi, igast artikklist kumab läbi, et mõrtsukad jobud jne. No sai mees trahvi kah nüüd asi millepärast rõõmu tunda.
Viimati muutis Teesoo laskurklubi, T Dets 09, 2008 7:13 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Re: Vot...

Postitus Postitas Kolevoll »

Vot see pukist koera laskmine summutiga seal põhjanaabrite juures on minu jaoks juba midagi uut. :o
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Vot...

Postitus Postitas Eraser »

Kolevoll kirjutas:Vot see pukist koera laskmine summutiga seal põhjanaabrite juures on minu jaoks juba midagi uut. :o



Minu arust on ka nende kirjavigadega arusaadav, et ajus lasevad summutitega koeramehed ulukeid, mite koeri endid. Kasulik koerale, kõrvakuulmise suhtes!
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Re: Vot...

Postitus Postitas reimakas »

Kõigepealt peab tegelema ühiskonna arusaamistega jahindusest ja jahimeestest. Üks võimalus oleks loomulikult summutiga püssid, mis häirib elanikkonda. Jutus iva sees, et ei usaldata ja vaadake, kui kerge on KKI-i meestel paugu järgi kontrollima tulla. Loodame, et aeg toob arutust ja jõuame järgi euroopale, nii jahinduses kasutatavate lisaseadmete osas, kui ühiskonna suhtumise osas jahimeestesse.
See, kes tapab, pole veel jahimees
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Vot...

Postitus Postitas aivar00 »

Siin tekib küsimus töö efektiivsuses. Juba praeguse seisuga julgen mina väita, et jahindusalane järelevalve on praktiliselt olematu. Võtan kasvõi enda maakonna. Ametis paar meest ja kas nemad siis suudavad tervel maakonnal 24 tundi ööpäevas järelevalvet teostada? Kohe mitte ei usu. Seega selle paugu järgi kohaletulek- jah on küll võimalik, kuid kahjuks pauku 10 km kaugusele enam ei kuule...
Minu arusaam asjast on selline, et jahimehed ise hakkaksid rohkem järelevalvele tähelepanu pöörama, mitte et riik peaks hakkama ametnike armeed kasvatama. Kui näed kaasjahimehe poolt mingit rikkumist või valesti käitumist- ära mine kuskile niuksuma vaid ütle kohe mehele, et nii ei tehta. Arvan, et selle sumbutaja ja tule kasutamisega on samuti. Kui sa kunagi ei tea millises põõsas võib kaasjahimees olla ei hakka sa ühti seda looma "salaja" laskma. Muidugi on veel palju "vanakooli" mehi nii jahimeeste seas kui ka ühiskonnas, kuid õnneks toimub ka siin areng ja "lihakütte" jääb vähemaks. Ja seda, et jahimehed ei tea kes nende "kolleegidest" tegelevad "isevarumisega" või mis iganes nime sa salaküttimisele annad ei maksa mulle küll rääkima tulla.
ikka lõbusalt
Vasta