Põdra kolju keetmine

Vahetame muljeid ja kogemusi jahitrofeede valmistamisest ja hooldusest .
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Põdra kolju keetmine

Postitus Postitas rajaleidja »

Kuna mõned on avaldanud soovi mu leidsarvi näha, siis panen nende pildi ka siia.
Pilt
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Põdra kolju keetmine

Postitus Postitas jorr »

Sarved on asjalikud ja isegi koos pealuuga,arvan,et nendega tasub nikerdada küll.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Põdra kolju keetmine

Postitus Postitas annaliisa »

huvi pärast küsiks palju harude laius on? (y)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Põdra kolju keetmine

Postitus Postitas Joosep Käba »

Pakun 91cm. :wink:
kaheraudne
Postitusi: 1
Liitunud: N Veebr 09, 2006 2:07 pm

Re: Põdra kolju keetmine

Postitus Postitas kaheraudne »

Muu osa on päike valgeks pleegitand, seal laikude kohal olid puulehed, okkad vms.
Maha neid ei pese
marlin
Postitusi: 3
Liitunud: L Jaan 09, 2010 10:50 pm

Re: Põdra kolju keetmine

Postitus Postitas marlin »

Kaaliumbermanganaadi lahusega saab sarved ilusaks pruuniks, olenemata sellest kui kaua need on metsas vedelenud, kui aga lahus on liiga kange siis võivad sarved liiga tumedaks või isegi mustaks minna. Ja kolju saab vesinikuga valgeks. Olen endal kõik niimoodi teinud ja väga loomulik jääb.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Põdra kolju keetmine

Postitus Postitas TiitR »

marlin kirjutas:Kaaliumbermanganaadi lahusega saab sarved ilusaks pruuniks, olenemata sellest kui kaua need on metsas vedelenud, kui aga lahus on liiga kange siis võivad sarved liiga tumedaks või isegi mustaks minna. Ja kolju saab vesinikuga valgeks. Olen endal kõik niimoodi teinud ja väga loomulik jääb.

Mina olen küll vaid koljut/kihvu valgendanud...tumendanud küll millegagi pole - jääb nii, nagu loodus on selle andnud.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Põdra kolju keetmine

Postitus Postitas Anti »

TiitR kirjutas:
marlin kirjutas:Kaaliumbermanganaadi lahusega saab sarved ilusaks pruuniks, olenemata sellest kui kaua need on metsas vedelenud, kui aga lahus on liiga kange siis võivad sarved liiga tumedaks või isegi mustaks minna. Ja kolju saab vesinikuga valgeks. Olen endal kõik niimoodi teinud ja väga loomulik jääb.

Mina olen küll vaid koljut/kihvu valgendanud...tumendanud küll millegagi pole - jääb nii, nagu loodus on selle andnud.


Puht huvist küsin,mis looma kihvu sa valgendad? :D
http://beta.album.ee/antilaht
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Põdra kolju keetmine

Postitus Postitas TiitR »

Anti kirjutas:
TiitR kirjutas:
marlin kirjutas:Kaaliumbermanganaadi lahusega saab sarved ilusaks pruuniks, olenemata sellest kui kaua need on metsas vedelenud, kui aga lahus on liiga kange siis võivad sarved liiga tumedaks või isegi mustaks minna. Ja kolju saab vesinikuga valgeks. Olen endal kõik niimoodi teinud ja väga loomulik jääb.

Mina olen küll vaid koljut/kihvu valgendanud...tumendanud küll millegagi pole - jääb nii, nagu loodus on selle andnud.


Puht huvist küsin,mis looma kihvu sa valgendad? :D

Eks ikka mõõkhambulise tiigri omi :lol: ...ei, tegelt olen sea kihvu õrnalt pintliga pintseldanud vesinikülihapendiga, et kollakas (keetmisjäljed) maha saada (kihva otste pruunisus jääb ilusti alles 8) ).
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Põdra kolju keetmine

Postitus Postitas Metslane »

Keedan küll hirvesarvi, kuid teemasse ikka. Kas kännas (osaliselt) võib vee sees olla, kui koljut keedan või mitte?

Tervitades
Aim small, miss small!
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Põdra kolju keetmine

Postitus Postitas kahro »

Kännas võib olla vee sees.
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Põdra kolju keetmine

Postitus Postitas peepk »

Parem, kui oleks väljas. Kunagi jätsin sokusarved "omapead" keema ja kolju vajus viltu ja osa sarvest kees heledaks. Seega keetma pead ju ainult luuosa, mis sarvest keeta :M Ise keedan sarvi ja potist välja jääva sarve alumise osa katan kuuma auru eest fooliumiga.
Kasutaja avatar
Val Rajasaar
Postitusi: 95
Liitunud: E Jaan 02, 2006 5:36 pm

Re: Põdra kolju keetmine

Postitus Postitas Val Rajasaar »

Sarvede keetmise puhul tuleks eriti jälgida, et liiga kaua ei keeda. Muidu imendub rasv kolju sisse ja väljendub hiljem tumekollaste laikudena. Meil Studio Viridises on muuseumikvaliteedi metoodika, kus ei keedeta vaid on biodünaamiline külmtöötlus vastavate lisanditega vedelikus. Võtab palju rohkem aega ja veidi haiseb ka, aga tulemus on rasvast vabam. Kui juba rasv on sisse keedetud, siis ka valgendamise järel võivad hiljem plekid välja tulla. Meie oleme siis kasutanud atsetoonivanni nädal-paar ja siis Fairyga pesu ning uut valgendust.
Kui keetmisel kibunapärjad või sarve alaosa värvi kaotavad, siis kaaliumpermanganaadi LAHJEMA lahusega (tripperilillaks kutsutakse ka seda) peitsides ja kohe paberiga maha pühkides saab taastada loomuliku värvi. Ärge jumala pärast kange lahusega lihtsalt üle pintseldage, see rikub normaalse välimuse. Selline taastamine eeldab kogemust ja protsess on pöördumatu. Küsige nõu, ikka saab.
Ärge unustage seda oma lastele rääkida! Muidu ei räägi keegi lastelastele...
Vasta