Kähriku ja rebase nahad.

Vahetame muljeid ja kogemusi jahitrofeede valmistamisest ja hooldusest .
Farmer
Postitusi: 93
Liitunud: E Apr 12, 2004 3:26 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas Farmer »

Mina olen suure katlamaja uksele koputanud ja ahju on nad läinud.Keegi pole veel aitamast keeldunud.
Sipelgapoiss
Postitusi: 11
Liitunud: K Jaan 07, 2009 12:20 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas Sipelgapoiss »

Palju rebase naha eest kokkuostjad maksavad? Kas neid üldse on mõtet küttida. :roll:
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas duma »

Täpseid hindu ei tea a tundub, et need kokkuostuhinnad ei ole just kõrged, kuna hiina on maailma karusnahkadega üle ujutanud pmt. (neil seal ju kasvatused selle jaoks). Kütid ikka rohkem enda jaoks, võid ära parkida ja midagi ikka :wink: Küttida on ikka mõtet kuna rebaste/kährikute populatsioon on hiiglama kõrgeks aetud ja kasvõi sellepärassst et jahimeeste põhifunktsiooni täita ja populatsioonid normaalsetes piirides hoida
duo on parem
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas rajaleidja »

Viimases Jahimehes räägiti kokkuostuhinnast 70.- eek
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas Feen »

Küttida on ikka mõtet. Raha saamiseks tuleb mõnda palgalist tööd teha ;)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas sooviku »

Ei taha seda rebasenahka keegi juba mitu aastat.Kähriku naha eest makstakse 75 krooni ja see peab ka hästi ilus nahk olema.Nugis on veel ainuke loom,kelle kasuka ees normaalset hinda saab(suts üle 200kr).
Naine võib olla,koer peab olema!
Kellapoiss
Postitusi: 149
Liitunud: K Nov 01, 2006 5:05 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas Kellapoiss »

Meil saartel lihtsam-viskad hommikul kähriku-rebase põllule.Kotkas peab pidu.Õhtuks söödud.Jätad metsa-on oht,et ka põrsastel võib keeritsuss tulla.Aga laskma peab,see meite amet
Sipelgapoiss
Postitusi: 11
Liitunud: K Jaan 07, 2009 12:20 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas Sipelgapoiss »

Olen kuulnud jah et mõned mehed lasevad põllupealt rebast ning kui pihtas, siis jääbki seesamune sinna vedelema, milleks? kui see rebane satub sea nosu ette on oht et nii mõnigi mees hakkab usse sisse sööma. olen arvamusel, et kui selle nahaga pole endal plaanis miskit teha (mütsi, kasukat, müüki) pole ka mõtet rebast lasta. :?
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas Kristi »

Ise hakkasin nahku koguma kasuka jaoks, näis kuidas edeneb lõpuks. Soovitan uurida, et äkki teil oma proua või keegi muu proua sooviks endale ehtsat rebasenahast kasukat! Korjate plusspunkte.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas TiitR »

Kristi kirjutas:Ise hakkasin nahku koguma kasuka jaoks, näis kuidas edeneb lõpuks. Soovitan uurida, et äkki teil oma proua või keegi muu proua sooviks endale ehtsat rebasenahast kasukat! Korjate plusspunkte.

Need plusspunktid on kole kiired kaduma, kui iga päev teatad naisele, et nüüd on minek...su kasuka materjal ootab ära toomist! :mrgreen: Mul on ka hakatud juba jälle vaikselt nägusi tegema, et kas nüüd nädalavah. veel vähe, et nüüd ka nädala sees juba püss pihus :twisted:
Viimati muutis TiitR, R Jaan 09, 2009 4:22 pm, muudetud 1 kord kokku.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas mustlesk »

Alguses teeb nägusid, pärast harjub ära. Omal see juba läbitud :D
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas TiitR »

mustlesk kirjutas:Alguses teeb nägusid, pärast harjub ära. Omal see juba läbitud :D

Kui nüüd veel sellel teemal edasi heietada, siis olen oma peres täheldanud sellist nö. "lainetuse efekti", et juba hakkab asi nagu arusaamisele jõudma, kui ühtäkki algab triangel jälle otsast peale :mrgreen:
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Tiit, sa pole ainus, kel selline mure :lol:
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas reimakas »

See meie kaasade krooniline viga, et ei taheta arusaada aga ega me ise ka vist ei saaks, või mis
See, kes tapab, pole veel jahimees
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Kähriku ja rebase nahad.

Postitus Postitas tony »

Ma olen sellistel puhkudel ikka öelnud:"kuule naine,püss oli enne majas kui sina".
Vasta