Tere tulemast jahindusalasesse foorumisse!

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Tere tulemast jahindusalasesse foorumisse!

Postitus Postitas Mart »

Tere kõigile , kes juhtuvad siia lehele.

Jääger-online foorumi lehekülg on mõeldud kõigile jahindusest huvitatuile ja samuti inimestele kes leiavad, et mets on meid ümbritseva keskkonna osa . Algatage julgelt teid huvitavaid vestlusteemasi , sest alati leidub mõtteid , mida teistega jagada . Kuna leht on üsna värske ja naljalt ei tule pähegi sellise teemakäsitlusega foorumit otsida , siis palun soovitage sõpradelegi aegajalt siia kiigata.

Toredat päeva kõigile!
Admin
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

väga normaalne leht .küll tuleb ka selline aeg kus onlines on sadu jahimehi. anna aga minna :)
jaht eesti moodi
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

kriss kirjutas:küll tuleb ka selline aeg kus onlines on sadu jahimehi

Selle ajastu algus ongi vist juba otsapidi käes. Mõni päev tagasi oli antud kodukas põgusalt listis kõneaineks ja kui Trucker seda veel "Eesti Jahimehes" ka reklaamiks, oleks juba ots lahti tehtud.
Nii, et andke aga minna :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Probleem vist ongi lihtsalt selles, et rahvas peab selle foorumi lihtsalt üles leidma. Ise olen seda aadressi oma tuttavatele tublisti reklaaminud ja mõni on end ka registreerinud siin.
Nii, et jõudu tegijale. :D
mairon17
Postitusi: 72
Liitunud: N Nov 20, 2003 3:20 pm

Postitus Postitas mairon17 »

mulle näitas ka kasuvend seda kohta
aga tõesti ma ytlen kalameestel on parem koht mix te seda lehte edasi ei arenda preegalt paisteb kyll et kalamehed teevad pika puuga jahimeestele ette ja veel siia võix ju panna iga kasutaja oma pilte (jahist loomulikult kus ollakse lastud looma(dega))ja teised saaxid neid pilte hinnata .
see on minu arvamus
vaata, kas looma nägid kui ei siis tee silmad lahti.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

mairon17 kirjutas:aga tõesti ma ytlen kalameestel on parem koht mix te seda lehte edasi ei arenda preegalt paisteb kyll et kalamehed teevad pika puuga jahimeestele ette ja veel siia võix ju panna iga kasutaja oma pilte (jahist loomulikult kus ollakse lastud looma(dega))ja teised saaxid neid pilte hinnata .
see on minu arvamus

Minu arvamus jälle on, et eesmärk pole see, et kes kellele ja kui pika puuga ära paneb, küll aga lehe kvaliteet (ehk siis millist ja mis tasemega juttu puhutakse), mis minu meelest jälle saab siinkohal sellelt lehelt pika puuga ära kalastaja foorum (loe ntx. mõnda kalastaja foorumi teemat, kus räägitakse forellijõgedest ja kobrastest) :D :D
See mis jälle piltidesse puutub, siis mina küll ei oska seda kommenteerida, arvatavasti ise siia oma pilte ei riputaks (olen otsinud kalameeste foorumist pilte, aga viimasel ajal on nad kuhugi ära kadunud), aga teiste omi vaataks küll. :wink:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

kakuke kirjutas:(olen otsinud kalameeste foorumist pilte, aga viimasel ajal on nad kuhugi ära kadunud)


Kalastajate pildid on üleval nüüd http://WWW.kalale.ee, kolisid kalastaja saidilt ära.
mairon17
Postitusi: 72
Liitunud: N Nov 20, 2003 3:20 pm

Postitus Postitas mairon17 »

nyyd on tõesti koht http://www.kalale.ee nad on seal ja seal on ka jututuba kus nad räägivad kus ja kuidas kalapüüda ja pildid on ka seal yleval aga meil on ainult foorum kus keegi mõnikord ka vastab kui ikka kysitaxe
vaata, kas looma nägid kui ei siis tee silmad lahti.
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

Tere mehed!

Ma olen end siia juba kevade registreerind ja kannatlikult ootand- no millal siia ükskord eluvaim sissetuleb...
Tasapisi akkab vist asi liikuma. Ja asi polegi niivõrd piltides ja jutukas- jutukas hulgarohkem kasutajaid eeldab- seegi hea, et ÜLDSE üks jahiteemaline foorum on!
See emailialusel- list- mis ülikoolialt käib- see veidi kummaline on- mehed eiviitsi vanat teksti ärakustutada- teemalõpuks liigub unnik kilobaite edasi-tagasi- ülevaatlikus kehva.
Selle foorumi pluss ongi- kohe näha- kes mida kellele vastas.
Samas pluss on privaatsõnum- igat asja eipeagi avalikult vastama.

Ma kalastaja ja nüüd kalale.e aktiivne külastaja juba pikemat aega olnd- a kogueg ikkagi jahifoorumist puudust tundnud. Käisin ja käin praegagi vene jahifoorumittes tarkust ammutamas- a seal ikkagi teised kombed, seadused, loomad jne.

Nii et loodan, et asi akkab järjest liikuma.

Vägedejuhatajatele aga soovitus- tehke ennast nähtavaks- kole raske on võhikul see koht internetiavarustest ülesleida.

ps. a miks ma köiepoiss olen? ma vahest ka tühjade kätega jahist tagasi tulen, mitte pötra või siga tirides...

tsuks
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

väga hää leht kui seda polex ei olex minust vist kunagi jahimeest saanud....
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma siin jälle üle paari päeva... tegelikult isegi üle nädala looduses viibinud... ja mis ma näen, leht on roheliseks läinud. Ei saanudki alguses aru kas on tegemist sellega, et silmad roheluses olemisest kõike rohelisena näevad või milleski muus :lol: Aga hetkel jääb juba tunne, et selline muudatus ongi lehe välimusega tehtud. Ja... 5+, mis mul muud öelda.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Muideks, samad sõnad kui FEENIL, parem vaadata ja ka sobib loodusega paremini, nö., kokku kui see sinine. Väääga OK.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ja mina vahetasin sellel ajal arvutit ja mõtlesin, et huvitav kas on see rohelus tingitud teisest tarkvarast ja graafikakaardist. :lol: Tore.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Olen seda rohelust juba ammu plaaninud,aga aega pole olnd :D .Nüüd suur kevad käes ja mõtlesin,et teen ära,veits tahab lihvimist,aga see selline tüütu töö :lol:
Tore et meeldib,thanks.
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Tore, et selle foorumi üles leidsin. See juhtus EOÜ foorumi kaudu. Hea oleks kui siin jutt ikka asjakohasena püsiks.
Vasta