Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas rajaleidja »

Seda, et monopoolne ettevõte hakkaks heast tahtest hindu langetama, tahaks päris näha :lol: Pigem on asjad ikka vastupidi.

Selle osaga muidugi päri, et hinnarallidega ei võida kokkuvõttes keegi. Puutun sellega ise suht igapäevaselt kokku.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Eik »

Pigem võiks olla Eestis üks suur hulgimüüja, kelle maale toodud kaupu siis jahikauplused soovitusliku minimaalse väljamüügihinnaga müüksid, muidugi sellist asja väikses Eestis ei juhtu kunagi, liiga "ise toon ja müün" on Eestlase deviis.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas hendrik »

zakslane kirjutas:Pigem võiks olla Eestis üks suur hulgimüüja, kelle maale toodud kaupu siis jahikauplused soovitusliku minimaalse väljamüügihinnaga müüksid, muidugi sellist asja väikses Eestis ei juhtu kunagi, liiga "ise toon ja müün" on Eestlase deviis.


Suur hulgimüüja ei viitsi eales tekitada suurt valikut kaupu, sest see tähendaks väiksemate koguste ostmist erinevatelt tehastelt - väiksem vaheltkasu, väiksemad müüginumbrid jne. Mitme maaletooja + on ikka see, et on ka veits valikut. Muidu oleks ka manna kui kõik käiks jahtjaktiga ja laseks cz või tikkaga ja sihiks swaroga vms... Hind on juba turu reguleeringu küsimus. Kui on ostjaid, siis ka müüakse.
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Raud »

Neljapäeval pidavat rocca al mares avatama baltikumi suurim jahitarvete pood. Ei tea kas avamishinnad on ka soodsed seal.. :lol:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

Mis firma, kas tõesti jagdhof?
jahismurf
Taaw
Postitusi: 36
Liitunud: K Juun 20, 2007 8:49 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Taaw »

Pole mingi ime kui jagdhof . Sm. Tür* on ikka tublisti kliente ja riiki petnud .("Pappi" peaks ju olema ,et uus kauplus avada.)
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Raud »

Jagdhof jah. Taaw ole hea ja jaga meiega, kuidas sind peteti. Ise olen ka praegu relva otsingul ja tahaks teada siis mille eest ennast hoida.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

Egas muud olegi kui lihtsalt see,et sinna asutusse ei tohi anda ühtegi senti enne kui kaup käega katsuda.Ja alati käi uuri igat asja hinda mujalt kah ennem kui ostad.
jahismurf
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kalamees :) »

Hinda saad muidugi erinevatest poodidest võrrelda (juhul kui on sama asja mitmes erinevas poes müügil) ja seda ei keela sul keegi :) , kuid kauba kvaliteedi osas pole küll minul miskit paha öelda. Ise sealt Weatherby siledaraudse relva ostnud ning miski pole alt vedanud ning kõik laabus kenasti. Kui kohe kõike summat korraga välja käia ei ole siis saab alati ka järelmaksuga osta (isegi 0% järelmaksuga (y) ). Käi ja uuri erinevaid relvi ning osta see mis meeldib.
Roccasse plaan endal kindlasti minna - isegi kui mitte ostma, siis niisamagi vaatama. Uus asi on ikka ilus ja huvitav :)
julged teha, julge ka vastutada...
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Raud »

Täna käsin roccas, aga minu pettumuseks ei olnud neil veel tulirelvi sisse toodud. Ütlesid, et nädala paari pärast saavad püssid sisse. Muidu päris suur pood. Relva valik pidi seal tulema päris suur.
Taaw
Postitusi: 36
Liitunud: K Juun 20, 2007 8:49 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Taaw »

Raud , kui relva tahad siis Jagdhofi ära oma jalga tõsta. Isegi kui Sul ostutehing õnnestub ,siis pärast ,kui midagi peaks juhtuma (garantii värk) ,saadetakse Sind lihtsalt peesse. Tarbijakaitsesse pole kah mõttet minna ,sest Tür* on neile seal tuntud vend .

Mina tahtsin cz-i ,mida nad reklaamivad , "hea ja õiglane hind". Tegelikult ei ole ega tulegi paljusid püsse ,mida nad reklaamivad. Maksa raha ette ja seejärel "tõmba uttu".

Mina soovitan säästa närve, aega ja raha ning osta relv Jahipaunast või mõnest muust kauplusest.
Õnneks on ,minu teada, teised relvamüüjad ausad mehed.

Edu Sulle relva valikul.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

Ehhh.... :D käisin kah ära uues poes.Eesti suurim pood???
Kui kõik see kaup koomale lükata jääb sikupilli jahipauna "kiosk" kah suureks.
Ja selleks,et sinna poodi jõuda tuleb pool kaubanduskeskust läbi tallata.Ja kui peaks sealt mõne püssi ostma siis on ikka "uhke" tunne küll sellega rahvamassis jalutada.Minu arust relvapood sellisesse kohta ei sobi.Võiks ikka kuskil ukse ligiduses olla.Ja no kaubavalik.... :roll:
Enne kui suure hurraaaga avad võiks suuta ikka kaupa natuke kohale tuua.
jahismurf
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Raud »

Kui ma käisin Ülemiste Jagdhofis siis sealt üteldi, et tuleb Baltikumi suurim jahitarvete pood :lol:

Aitäh taaw soovituse eest, arvestan seda kindlasti. Kuid mu valik hakkab jääma Küti Äri peale hoopiski.
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kalamees :) »

andrus kirjutas:Ehhh.... :D käisin kah ära uues poes.Eesti suurim pood???
Kui kõik see kaup koomale lükata jääb sikupilli jahipauna "kiosk" kah suureks.
Ja selleks,et sinna poodi jõuda tuleb pool kaubanduskeskust läbi tallata.Ja kui peaks sealt mõne püssi ostma siis on ikka "uhke" tunne küll sellega rahvamassis jalutada.Minu arust relvapood sellisesse kohta ei sobi.Võiks ikka kuskil ukse ligiduses olla.Ja no kaubavalik.... :roll:
Enne kui suure hurraaaga avad võiks suuta ikka kaupa natuke kohale tuua.


Minu arust asukohal küll miskit viga ei ole. Teised matkapoed ka seal samas lähedal ning ei pea mööda keskust edasi-tagasi jooksma kui vaja jahi/matka tarbeid osta. Ja Andrus - kas sina häbened siis oma püssi või jahimeheks olemist, et ei julge püssikohvriga läbi keskuse kõndida :roll: ? Ning usun, et küll kaubavalik ka aegamööda täieneb. Minu arust väga (y), et sellisel majanduslikul ajal uus pood suudetakse avada.
julged teha, julge ka vastutada...
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

Pigem olen ma uhke selle üle,et ma jahimees olen.Aga püss näpu otsas rahvamassis tungelda ei ole jah eriti minu stiil.
See puhtalt minu arvamus ja nägemus asjadest.Ja juhtusin ka nägema pealt eelmine nädal kuidas üks Türidest karjus tarbijakaitse ametniku peale. :? Kõlama jäi lause.....kui on tehtud sellised lollid seadused siis tuleb neid lihtsalt rikkuda.

Kuid jah siiski saab sealt mõngaid kaupu mida teistes poodides ei ole aga püüan viibida selles asutuses nii vähe kui võimalik.
jahismurf
Vasta