Tartu politseinike jahipidamisest

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Tartu politseinike jahipidamisest

Postitus Postitas rixa »

Teema juba ammu ajakirjanduses, aga tänane Postimehe artikkel tekitas küll küsimusi.

Artikkel ise

Lõik:
See, et politseinike seltskond Lõuna-Eesti maakondades karistamatult illegaalsetel jahiretkedel käis, oli Tartumaal poolavalik saladus. Selles valguses saab täiesti uue tähenduse 2005. aasta suvel Postimehes ilmunud artikkel, mis rääkis ärimees Neinar Seli maastikuautoga väidetavalt ebaseaduslikul jahil käinud Aivar Otsalti autojuhist.

Siin palju Tartumaa mehi vist. Kui see oli pidev ja avalik tegevus, miks siis jahimeeste poolt midagi ette ei võetud? Hirm? Raha? ...?
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Tartu politseinike jahipidamisest

Postitus Postitas jorr »

Ega sa taha ometi(kohalike) pollaritega tülli minna,oma nahk ka maksab midagi.Ütleks ehk niipalju,et see mis suure kella külge läks,on jäämäe tipp aint.Loe või seda foorumit,siingi keegi Aivar mulle lausa fänniks hakanud,sest julgesin tema kuuldes köhida.Fänne ka ikka vaja.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Re: Tartu politseinike jahipidamisest

Postitus Postitas Kolevoll »

rixa kirjutas:Siin palju Tartumaa mehi vist. Kui see oli pidev ja avalik tegevus, miks siis jahimeeste poolt midagi ette ei võetud? Hirm? Raha? ...?


Rixa, millest järeldad, et midagi ette ei võetud?
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Tartu politseinike jahipidamisest

Postitus Postitas rixa »

Kolevoll kirjutas:Rixa, millest järeldad, et midagi ette ei võetud?


Hea märkus tegelikult. Sellest ju ei räägita.
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: Tartu politseinike jahipidamisest

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

... mõni teadjamiis võiks siiski muljetada
Ole kui leebe tuul...
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: Tartu politseinike jahipidamisest

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Ole kui leebe tuul...
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Re: Tartu politseinike jahipidamisest

Postitus Postitas Pikk »

Ei ole asjaga seotud aga targutan ikka:

Alati on olemas võrdsematest võrdsemaid, ning kui on tegemist võimustruktuuri meestega siis mida saab üks tavaline inimene teha? Kutsud politsei või???
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Tartu politseinike jahipidamisest

Postitus Postitas rixa »

Pikk kirjutas:Ei ole asjaga seotud aga targutan ikka:
Alati on olemas võrdsematest võrdsemaid, ning kui on tegemist võimustruktuuri meestega siis mida saab üks tavaline inimene teha? Kutsud politsei või???


Politseid kutsuda ei saa, aga näiteks Eesti Ekspressile oleks see küll atraktiivne lugu olnud, ma arvan.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Tartu politseinike jahipidamisest

Postitus Postitas Feen »

Nt meil ei jäänud ükski politseinik silma kahtlusega, et ta jahti peaks (ebaseaduslikult, vist ei käinud ka seaduslikult ükski jahis). Ühest küljest on olukord, kus keegi ajakirjanik hakkas kaevama (ju oli mingeid lugusid ikka, mis kellelegi ei meeldinud ning nüüd oli sobiv aeg vihjete andmiseks) ning oletuste ja arvamuste põhjal lugu kokku saadi. Nagu ma aru saan (loen kohe need artiklid läbi,äkki midagi uut kirjas), siis peale ühe karunaha nagu muud polegi, viimane ka selline, et selle kohta oleks saanud õigel ajal öelda vanaisa asjade hulgast, pööningult, tuli välja. Muidugi, kui jutud käivad, eks siis pea mingi tagapõhi all olema, kui on relv, jahitunnistus, eks kiusatus on ikka. Ja kui kiusatus on politseinikul, kellel kolleeg ka kaasa tahab tulla, siis on keskmise inimese (hetkel mõtlen ka keskimst jahimeest) moodi käitumine isiku (isikute) poolt, kes seda endale lubada ei saa (ei tohiks). Ajakirjanik aga saab toreda loo kirjutada pahadest politseinikest salaküttidest (kindlasti on Tartumaal mitu jahimehest politseinikut ka, kes seaduslikult mõned loomad lasknud, aga ega rahvas ja ajakirjanus sellest ei hooli).

Ps, ise pole ei politseinik ning üldiselt on arvamus, et ju ikka kusagil miskit oli, kuid üldine jahiseltskond pidi selle mingil määral heaks kiitma, oma mure.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Tartu politseinike jahipidamisest

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:Ega sa taha ometi(kohalike) pollaritega tülli minna,oma nahk ka maksab midagi.Ütleks ehk niipalju,et see mis suure kella külge läks,on jäämäe tipp aint.

Ega siin midagi rohkemat kommenteerida ei olegi- oma nahk on oma nahk ja selle loogika järgi tulebki ainult internetis vinguda- avalikult ja ametlikult asjasse sekkumiseks ju julgus puudub.
Kui palju asjas tõde on nagu Feengi kirjutas ei oska mina kommenteerida. Kui selline asi aga tõsi on, siis minul on oma kolleegide pärast häbi. Üldiselt on teada, et ajakirjandus mõistab inimesed süüdi enne kohut.

Aga Jorri fänni klubi asutamise kohta pean nentima, et mul on südamest hea meel selle suure usalduse vastu, mida Jorr minu vastu üles näitas. Kahjuks aga pean suure kurbusega keelduma fänniks hakkamisest väga lihtsal ja proosalisel põhjusel- mul on oma ajaga targematki teha kui vana kingseppmeistrit fännata :lol: :lol: :lol:
Igatahes köhi aga julgesti Jorr :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
Vasta