Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Raud »

Kui te ei taha käia kaupluses relvakohver käes ringi siis sõitke rocca al mare katuse parklasse ja sõitke liftiga teisele korrusele mis on sealt jagdhofist kümme sammu umbes.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas andrus »

Sry.Minu viga. Ma tõesti ei teadnud katuse parklast.
jahismurf
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Raud »

Enamus ei tea :lol: , Roccas on parkla nii täis, aga katusel tavaliselt ruumi on. Sealt palju parem üldse poodides käia. :lol: Kas keegi teab Peterburi maante ääres Majakas pidi mingi pood olema?! Mida nad pakuvad ja on seal keegi käind?
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas valdo »

Tartus olla avatud samuti uus jahitarvete kauplus nimega Trofee, Riia mnt 130 oli vist aadress. Kas keegi on jõudnud käia asja vaatamas - uurimas?
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas KeegiVeel »

Käisin siin paar päeva tagasi deerhunteris... Oli soos osta zastava või cz´i ... Küsisin müügimehelt arvamust nende relvade kohta, siis poisike vastas: "need venelased :shock: on nii kehva kvaliteediga." Polnud nagu rohkem mõtet inimesega rääkida... Geograafia 5+ :twisted: Ütlen ausalt, et see surutis võiks kohe suurem olla, siis saab ehk kauplustesse (ei mõtle ainult jahinduspoode) korralikud klienditeenindajad. Tegelt on point selles, kui mees tahab relva osta ja tal on kindel soov (olgu selleks siis mistahes relv, kasvõi odav hiina õhukas) siis võiks ikka klienditeenindaja selle sooviga arvestada! Krt siis jahikauplused müüvad relvi, mida nad ise kellegile ei soovita? Igal mehel on oma maitse ja veendumus, pole ju mõtet hakkata kohe teise inimese soove ja teadmisi mahategema.
Viimati muutis KeegiVeel, P Jaan 03, 2010 2:13 pm, muudetud 1 kord kokku.
Austage ka teisi jahimehi!
PS
Postitusi: 59
Liitunud: E Jaan 08, 2007 1:08 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas PS »

Rocca Jagdhofi jahikioskist tulin tagurpidi välja, kui müüja ennastunustavalt ja kahjuks häirivalt kõvasti vilistades padruneid letti laotas. Seekord vilistas ta ka mõnede klientide poolt potensiaalselt jäetavale rahale.
Pärnu Jahipaunas ei märganud esmapilgul optikaid väljapaneku seas. Minu pärimise peale lükkas arvutisse süvenenud poemees kannaga seljataguse ukse kinni, mille tagant ka optika riiul välja paistis. Kissitasin siis silmi ja tegin mõned hinnad kindlaks, mis siiski ostuhimu ei äratanud. Minu leti poolt eemaldudes lükkas poemees uuesti ukse jalaga lahti laskmata pilku ekraanilt kordagi ekstitada.
MASUndav käitumine.
Majaka-Peterburi risti poes kohe müügimees ilmus minu, kui ainsa kliendi peale välja ja oli nõus abistama. Kahjuks on seal jahiasjade valik suht kesine, kalaasju ja riideid on enamuses.
pontsik
Postitusi: 16
Liitunud: E Veebr 09, 2009 4:38 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas pontsik »

sattusin ka Pärnu kanti ja hüppasin Jahipaunast läbi. Padruni ja relva valik suht norm. Teenindus oli küll väga viis, saime isegi kaubale 8)
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas sooviku »

:shock: Kust kohast see padrunivalik siis norm on.Vindile võib-olla küll aga sileda kuulipaukude valikut õieti nagu polegi.Isegi Pillaris on parem.Aga mudu oo pood päris hää jah.....või lihtsalt meite kandis teist jahilavkat põlegi.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Beretta »

Sattusin täna ühte Tallinna kaubanduskeskusse kus uus jahinduspood. Leti ees parajasti endine naabrimees, kes oma esimest püssi üritas valida. Jäin kataloogi sirvima kui kõrvu lõikas müüja (müügimeheks ei saa ma kuidagi teda nimetada, sest see oleks tõeliste seilsmannide solvamine) lause. 30-06 on mõtetu kaliiber. Küsisin siis et mis sellel 30-06-l viga on. Müüja analüüsis minu vanust ja leidis ,et mulle ei ole mõtet seletada kui mõteteu see 30-06 siis on.
Ütlesin selle peale ,et olen ( lihtminevik) teie poest ka kunagi mõne püssi ostnud ja läksin minema. Võrdlesin mõttes mõne aasta tagust käiku Londoni kesklinnas jahipoodi, kus ei minu turistiriietus ega ingliskeele aksent, vanusest rääkimatta, andnud müüjale põhjust mulle kohta kätte näidata..... ja nad said minu raha endale. Tõsi, mitte püssi vaid ehtsa inglise õlikuue eest mis oli parajasti väljamüügis sigasoodsa hinnaga.
Kus poes ma siis täna käisin?
Ah jaa.. pensionivanuse saavutan järgmise kümnendi keskel.
Grumpy old man
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas smtasku »

Oli see paar nädalat tagasi, kui juhtusin ka kivimereääresjahimajja. Mingit ostuplaani polnud, läksin lihtsalt uut poodi vaatama. Olin hetkel ainukene uudistaja seal, leti taga kaks müüjat kommenteerisid valju häälega ühte eelmist (eelmise päeva vist) klienti. Sõnasõnalt ei mäleta aga mõte oli sihuke, et:
talle oleks võind ükskõik mida müüa, nagunii ta poleks heal ega halval "asjal" vahet teinud.
Ma saan aru, et igalühel võib olla oma arvamus, kuid potensiaalse ostja juuresolekul võiks ikka natuke ennast kontrollida kah.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kaliiber »

Kuna olen ka ise müügimees ning olen viimsel ajal süvitsi müügipsühholoogiga tegelenud, siis oleks mul enmus kaupluse juhatajatele/omanikele paar soovitust, mille rakendumisel müük tõuseks sõna otsese mõttes lakke (omal nahal järgiproovitud).

1. Juataja /omanik - võta suva raamatupoest teos nimega Mõjutamise Psühholoogia (autor R. Cialdini). See on nüüd ka eesti keeles. Seda raamatut loetakse maailma parimaks müügipsühholoogia raamatuks, loed läbi, mõtled ja siis loed veel korra mõttega läbi, seejäral tegeled veel süvitsi teatud peatükkidega mille sisu väärtust kohe hoomata ei osanud.
2. Kui see tehtud, siis käse oma müügimeeskonnal (ka kõige peremetel nendest) teha sama.
3. Kuna ise nüüd juba enamvähem asjast midagi enamvähem rahuldaval määral jagad (täiuslikult ei saa seda teemat ükski inimene kunagi selgeks - õppigu ta seda parimatelt kasvõi hommikust õhtuni iga päev oma elust, isegi kui ta elaks 1000a vanuseks. See teema nii keeruline et tuumafüüsika on tema kõrval lapsemäng.) siis võta ette oma müügimehed ja hinda nende teadmisi. Kes käitub ikka valesti (ennem või selline käitumine sulle isegi täitsa ok tunduda), sellele piltlikult öeldes saapajälg tagumikule. Uute müügimeeste leidmine on hetkel ülilihtne, kuigi kvaliteediga on jätkuvalt nii nagu ta on. Ehk ikka leiad midagi paremat kui see (need) kelle laht lasid.

NB! Asjad mida kunagi ära tee:
1. Ära saada oma müüjaid müügikoolitustele. Seal ajavad tänapäeval mittetoimivat (need nipid ja nõksud mida seal antakse kehtisid 70-80-tel, hetkel on inimestel sellise suhtumise vastu allergia) jura inimesed kes elus midagi peale müügikoolituste müünud pole.
2. Ära eelda et võttes tööle kõrgharidusega marketingi spetsialisti, oled teinud väga hea diili. Ülikoolides (vähemalt enamuses siin Eestis) õpetatakse sellistel aladel samuti väääga vananenuid asju.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas rajaleidja »

kaliiber kirjutas:NB! Asjad mida kunagi ära tee:
1. Ära saada oma müüjaid müügikoolitustele. Seal ajavad tänapäeval mittetoimivat (need nipid ja nõksud mida seal antakse kehtisid 70-80-tel, hetkel on inimestel sellise suhtumise vastu allergia) jura inimesed kes elus midagi peale müügikoolituste müünud pole.

Eriti julge avaldus :roll:
Oma kogemustest võin väita, et ei ole need asjad ikka päris nii.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas aivar00 »

Eks ikka iga uus luud pühib paremini või siis kõik vanad inimesed on lollid ja mina see kõige targem :lol: :lol: :lol:
Ei taha küll kedagi solvata aga minu pilgu läbi peaks ikka "kaasaegse müügikoolituse saanud ja asja jagav" müügimees enne veidi ise inimeste psühholoogiaga tutvuma selle asemel, et kedagi tundmata kohe neile kaikaga pähe lajatada... (teisisõnu käituma nagu nood müüjad leti taga ja ostjaks siis terve foorum :oops: )
Aga noh seda ennegi nähtud-kuuldud - kõik vana on jäma ja teeme uutmoodi- aga lõpuks p...e läheb ikkagi :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kaliiber »

Keegi vist tundis end veidral kombel puudutatuna, ole hea ja loe mu postitus veelkord läbi. Peab ikka vahvat kujutlusvõimet omama kui suudad sealt välja lugeda et kõik vana on jama ja kõik uus hea. Mina ei ole süüdi kui pidevalt tunned et sind rumalaks peetakse ja oled välja mõelnud et see on seetõttu et ta oled vana :wink:

Müügikoolituste mõttekuse üle diskussiooni arendama ma siin siiski ei hakka, igaüks uskugu seda mida tahab.

PS. Ei pea ennast kaugeltki kõige targemaks (pehmelt öeldes) ja vanust ka piisavalt et värskelt täisikka jõudnud tegelased vanameheks peavad.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas aivar00 »

Tsiteerin:
Keegi vist tundis end veidral kombel puudutatuna, ole hea ja loe mu postitus veelkord läbi. Peab ikka vahvat kujutlusvõimet omama kui suudad sealt välja lugeda et kõik vana on jama ja kõik uus hea. Mina ei ole süüdi kui pidevalt tunned et sind rumalaks peetakse ja oled välja mõelnud et see on seetõttu et ta oled vana :wink:

Ei ole siin kellegi vanaks pidamisest juttu olnud-lihtsalt mõned aastad seda ilmaelu siin Eestimaal nähtud ning töötan sellises organisatsioonis, keda on reforminud iga uus minister olgu ta siis vana või noor. Ikka jutt sama, et eelmine oli iganenud vaadetega ja mina tean paremini. Lõpuks tuuriga ikka selle nn. "vana lahenduse" juurde välja jõutud. Vahepeal aga hulga närve kulutatud ja ohtralt suud pruugitud.
Aga kujutlusvõime on mul tõesti hea :lol: selle üle ei saa kurta :lol: :lol: :lol:
Ja et ma loll olevat :lol: :lol: :lol: toda on mulle naine aeg-ajalt juba üle 20 aasta öelnud :lol: :lol: :lol:
Aga äkkitse ongi nii :M
Igatahes edu "iganenud oskustega" müügimeeste väljavahetamisel 8)
ikka lõbusalt
Vasta