Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta

Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ??

Deerhunter
15
4%
Küti Äri
87
22%
Trapper
51
13%
Jahipaun
77
20%
Anome
37
9%
Pillar
0
Pole hääli
Waldu
23
6%
Jaanikese Jahinduse
3
1%
Laasu Matsi
1
0%
Baltic Hunter
20
5%
Trofee
18
5%
Artemis
58
15%
 
Hääli kokku: 390

Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Beretta »

Lugu müügimehest, mis olla juhtunud kunagi Mulgimaa pealinnas. Rääkis mu pooljahimehest onu, kes aga oma vanuse tõttu pidi kuulma seda mu jahimehest vanaisalt. Et vanaisa nimi ei olnud Juhan nagu vanas jahilaulus, vaid Hans, siis usaldusväärsuse koefitsenti on mul määrata raske. Vana Hansu mäletades teismelisena, pigem tõsi. Aga lugu ise.
Tulnud Viljandis millalgi 30.ndatel aastatel autopoodi mulgi perenaine, uudistanud kaupa ja küsinud: Mis to massin maksab. Müüja vaadanud vanamoori ja ütelnud palju raha, mammi. Mutt kangekaelne nagu mulk ikka , küsinud sama teiselt müüjalt. Vastuseks, et palju raha, mammi. Poe omanik kuulnud vestlust ja tulnud mammi juurde. Küsimuse peale et palju massab, ütelnud poodnik rahanumbri. Seepeale käärinud mammi seelikusaba ülesse ja võtnud tengelpunga välja- ma ostan selle massina pojale.
Grumpy old man
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas aivar00 »

Muideks analoogne juhus olevat olnud vabariigi alguses Tallinna ühes automüügisalongis. Mul seal sõber väike ülemus ja jutt järgmine:
Esindusse astub sisse buhvaikas seljakotiga asotsiaali välimusega mees. Käib masinate vahel ringi. Müügimehed ehmunud nägudega- äkki tahab midagi varastada. Lõpuks üks müügimees söendab minna "klienti" kõnetama". Mida soovite- tahan seda autot osta. Aga kas teil ikka raha on nii palju? Ma küsin- millal ma auto kätte saan? Aga kas teil ikka on raha nii palju, et seda autot osta?
Klient paneb seljakoti lauale ja võtab 500-ste pakid välja- kui puudu jääb toon juurde....
ikka lõbusalt
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas kaliiber »

Sarnane juhus ka endal olnud hiljuti. Astus mu poodi sisse räpakalt riides eriti ebameeldiva olekuga (midagi tõsiselt haige homo ja väga vaese üliõpilase vahepealset) tegelane.
Aga mu põhimõte on alati olnud kohelda KÕIKI kliente kui mulle isiklikult erakordselt sümpaatseid inimesi ja tegin seda harjumusest seekordki. Lõpuks hakkasin vist küll näost veidi kaameks tõmbuma ja lõug kippus värisema :D
Tüütas mind vähemalt pool tundi totrate küsimustega ja siis ostis toote mis maksis 20kr.
Peale ta lahkumist pidin kohe maha istuma.
Olin veel ca nädala jagu suht masendunud olekus, kuni ühel päeval astus sama tegelane uuesti sisse ja ostis midagi küsimata ligi 2000kr maksva toote :shock:
On mille üle mõelda.
castro
Postitusi: 47
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:11 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas castro »

kaliiber kirjutas:Olin veel ca nädala jagu suht masendunud olekus, kuni ühel päeval astus sama tegelane uuesti sisse ja ostis midagi küsimata ligi 2000kr maksva toote :shock:
On mille üle mõelda.


Ei mingit kahtlust, see pidi olema kaupmeeste jumal, kes muu. Kui järgmine kord tuleb, saada Bauhunti või mis selle poe nimi nüüd oligi :)
Nurga tagant lasksin ja raputasin püssi.
tolerantne
Postitusi: 25
Liitunud: E Aug 03, 2009 4:57 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas tolerantne »

Sai huvi pärast kõik jahitarvete poed Tallinnas läbi kolistatud ja oh imet paljukirutud Jagdhof 5+.Sain seal meeldiva teeninduse ja poistega tükk aega asjalikku juttugi aetud.Teised poed jäid oma teeninduskultuuri poolest küll alla keskmise.Täienduseks veel,et ost sai sooritatud Ülemiste Jagdhofist.Poisid soovitasid veel ära käia ka nende Rocalmaare poes ja tulemus väga positiivne.Selliseid suure ettevõtmisega julgeid mehi peaks Eestis rohkem olema.Igaljuhul minupoolt edu neile (y)
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas rixa »

tolerantne kirjutas:Sai huvi pärast kõik jahitarvete poed Tallinnas läbi kolistatud ja oh imet paljukirutud Jagdhof 5+.Sain seal meeldiva teeninduse ja poistega tükk aega asjalikku juttugi aetud.Teised poed jäid oma teeninduskultuuri poolest küll alla keskmise.Täienduseks veel,et ost sai sooritatud Ülemiste Jagdhofist.Poisid soovitasid veel ära käia ka nende Rocalmaare poes ja tulemus väga positiivne.Selliseid suure ettevõtmisega julgeid mehi peaks Eestis rohkem olema.Igaljuhul minupoolt edu neile (y)


:lol: :lol: :lol: :lol:
Kui Ülemiste pood nii hea oli, miks siis veel Rocalmaaresse saadeti?
tolerantne
Postitusi: 25
Liitunud: E Aug 03, 2009 4:57 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas tolerantne »

Vastus ninatargale,et soovitati vaatama minna,et uus pood seal avatud.Kuna pole ise pealinnast siis sai käidud ja kaedud,aga üldiselt pole Sinu asi tegele oma asjadega.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas honkomees »

tolerantne kirjutas:Vastus ninatargale,et soovitati vaatama minna,et uus pood seal avatud.Kuna pole ise pealinnast siis sai käidud ja kaedud,aga üldiselt pole Sinu asi tegele oma asjadega.

üliväga "tolerantne" vastus asjalikule küsimusele :mrgreen:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas baddmann »

Mnjah. Jahipauna omad vähemalt julgevad oma nime all foorumis esineda :D

BM
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas smtasku »

Vägagi tuttav tuleb ette mõne inimese suhtumine teistesse. Kellegile on vist väga hinge s...tud paari foorumi teemaga aga kui teemat jälgida aegade algusest ja kogu foorumirahava postitusi lugedes, siis tundub et ikka asja eest. :VS
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas Eik »

tolerantne kirjutas:Vastus ninatargale, üldiselt pole Sinu asi tegele oma asjadega.

...hakkab tulema, varsti kästakse ennast põlema panna jne.! :)
tolerantne
Postitusi: 25
Liitunud: E Aug 03, 2009 4:57 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas tolerantne »

Põlema panna pole küll kellelgi end vaja,aga suht imelik rahvas siin osaliselt-ise torgite ja pärast kommite(nojah suurte meeste värk :VS )Mina avaldasin ainult oma arvamust milline jahitarvete kauplus oli minu meelest parim-tundub,et siin ei kehti reegel,et igal vabal inimesel on iga asja jaoks oma arvamus-siin surutakse osade tegelaste poolt mingit haiget ajupesu ..............jõudu Teile.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas smtasku »

:lol: See, et sinu lemmik on Jagdhof, pole kellegile probleemiks. On ka paljud teised selle poe poolt hääletanud, igalühel on oma kogemus ja arvamus. Kuid Sinu suhtumine teistesse foorumiliikmetesse on küll samasugune kui eelpool nimetatud kaubandusasutuses. See ei ole vabandus, et oled alles uus liige. Tuled siia, üritad kahes teemas väga läbinähtavat iba ajada ja siis on kõik teised veel lollid ka kes sinuga ühel arvamusel pole. :mrgreen:
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas baddmann »

smtasku kirjutas:... Tuled siia, üritad kahes teemas väga läbinähtavat iba ajada ja siis on kõik teised veel lollid ka kes sinuga ühel arvamusel pole. :mrgreen:


Tabavalt öeldud :) Tundub, et ma pole ainus kelle haige ilaga täidetud hallollus tõmbab paralleele ühe valdkonnaspetsiifilise kaubandusketi teeninduskultuurist võetud näidetega ? :)

BM
tuuba
Postitusi: 38
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:35 pm

Re: Millist jahitarvete kauplust kõige meelsamini külastad ?

Postitus Postitas tuuba »

Tabavalt öeldud Tundub, et ma pole ainus kelle haige ilaga täidetud hallollus tõmbab paralleele ühe valdkonnaspetsiifilise kaubandusketi teeninduskultuurist võetud näidetega ?

BM

Jube keeruline lause.
Vasta