karu raplamaal

2004. aasta teemad
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

kult kirjutas: Kipun arvama ,et oli Rapla meestel asi kuidas oli ,eks neil seletamist-arupärimist kindlasti tuleb,kui neil juhuslikult karuluba taskus polnud. Kivi kotti!

Kehtna meestel pidi karuluba olema ja ei ole kuulnud, et nad oleks ära lasknud
Aga seletamist on vist sellegi poolest- see laetud relvaga ajus olek
Kasutaja avatar
Jahimeez
Postitusi: 67
Liitunud: N Juun 24, 2004 4:08 pm

Postitus Postitas Jahimeez »

Härrased, aga keegi polegi väitnud, et mees oli laetud relvaga ajus.
Jahti kaine peaga!
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Jahimeez kirjutas:Härrased, aga keegi polegi väitnud, et mees oli laetud relvaga ajus.

Ma ei saa ka aru kust selline arvamine, seda pole ju kuskil kirjutatud ja kui oligi, mis siis. (tahetakse lihtsalt nämmutada ja targutada)
Kas tuleb jaht???
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

olen rajaleidja kolme salaküttimist välistava punktiga täiesti ühel nõul. jube on lugeda neti-kommentaare selle loo kohta. samuti on õige, et mitte enne kobiseda, kui loos täit selgust pole.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

eks tegu ikka enesekaitsega oli kui karule pähe lasti,vabatahtlikult täie aruga inime karu nina ette ei roni,ma usun et mees juhtus ootamatult karule liiga lähedale sellepärast karu ehk peale sööstiski,jänes tuleb ka kallale kui tal enam kuskile minna pole,eelmine nädal tegi karu rootsis ühe jahimehe vagaseks,kahjuks ei tea ma selle kohta,aga rohkem infot.
243win
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Tõde on siiski ainult laskja oma peas ja muu on puhas spekulatsioon, sellel teemal võib muidugi lõpmatuseni targutada. 8)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

kolevoll kirjutas:Noh targutada ju võib, kuid kui puuduvad täpsed andmed asjaolude kohta (kui ise ei näinud), siis on mõistlikum suu kinni hoida.

Täpselt minu mõte. 8)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Jahilistist jooksis läbi, et meestel oli ka karu luba olemas ja maha see ka kanti. Kui nii, siis hea seegi. Jamamist vähem ja ehk vaibuvad nüüd ka need mõtetut kuulujutud
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Ma arvan, et selle teema võiks ära lukku panna.
Kas tuleb jaht???
Suletud