Hecler-koch

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
onuheix
Postitusi: 2
Liitunud: R Juul 17, 2009 8:03 pm

Hecler-koch

Postitus Postitas onuheix »

Mida arvate Heckler-Koch-SLB-2000-Light
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Hecler-koch

Postitus Postitas peepk »

Mis seal arvata,väga kõva firma ja head relvad kõik vastavalt otstarbele, olgu siis militar või näpu otsaga jahirelvi.Ise arvan et see sinu 2000 on kellegi pealt siiski maha viksitud ,kangesti tuttav tuleb ette ,aga kvaliteedis mina ei kahtle.
Kellapoiss
Postitusi: 149
Liitunud: K Nov 01, 2006 5:05 pm

Re: Hecler-koch

Postitus Postitas Kellapoiss »

Minul kah sama relv.Mugav ja mõnus.Aga näha küll,et nagu relv massidele.Kirp oli paika reguleerimata-50m pealt jooksis 10-20 senti kõrvale.Poolautomaadina mul esimene relv.Ei ole ma veel seda relva selgeks saanud.Juhendid saksa,ing.,hisp.,prant. keeles.Ei valda ühtki neist.Ei oska mina talle vaikselt padrunit sisse libistada nii et see pauk ka lahti läheks.Ikka lasen valju laksuga luku kinni nii,et kütiliin kajab.Puhastamine samuti probleemsem.Kardan pidevalt,et tina ja vasepuru läheb kolvi vahele.Kasutan küll puhastamisel seda va sneiki ,aga see tundub na emane olevat-vabandust.Ei julge ma temaga üle 100m lasta,lugupidamisest loomade vastu.Ei ole ma talle veel sellist poepaukku leidnud,et kuul jookseks kuuli kõrvale.100m pealt ikka 10sendi raadiuses.Aga need hädad minus ,mitte püssis.Aga metsas,kus vahemaad suht lühikesed,ei ole ta mind alt vedanud.
Hekler
Postitusi: 60
Liitunud: T Mär 27, 2007 8:11 pm

Re: Hecler-koch

Postitus Postitas Hekler »

jama püss, täielik s..st. lasketäpsus ka jama, selle raha eest peaks saama töökindlama püssi.
Lähme metsa...
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Re: Hecler-koch

Postitus Postitas Heino »

Mu Läti sõbral on selline, kaliiber 308, millegi pärast on peale Merkel kirjutatud, minu arust on ta toodetud Merkeli poolt (ei uurinud täpsemalt). Esialgu oli ta ka omanikule veidi harjumatu, poolautomaat tekitab laskmise juures rohkem liikumisi ning on seetõttu pigem ajujahi relv, kus Sa lühikese maa peale lased. Ise proovisin ka lasta, päästik on sujuv, kõik toimib ja kütiliinis sigu lasta oleks väga mõnus. Laad oli minu jaoks veidi lühike ja püstolkäepideme nurk kuidagi harjumatu.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Hecler-koch

Postitus Postitas aivar00 »

Selline üldine jutt, et saast on meenutab pigem mingit BMW foorumit. Äkki Hekler põhjendad enda teksti. Omad antud relva, et nii väidad?
ikka lõbusalt
Hekler
Postitusi: 60
Liitunud: T Mär 27, 2007 8:11 pm

Re: Hecler-koch

Postitus Postitas Hekler »

Omasin jah sellist relva. Lasketäpsus 100m, mis mina sain. on ca 10-15cm. Ümberlaadimisega olid parajad jamad- mina teda korralikult tööle ei saanudki, müüsin ära. uus omanik saatis tehasesse tagasi. Seal vahetati mingid gaasiavad ära. Kuid püssist asja ei saanud.
Lähme metsa...
Kellapoiss
Postitusi: 149
Liitunud: K Nov 01, 2006 5:05 pm

Re: Hecler-koch

Postitus Postitas Kellapoiss »

Kas olen siis kehva ostu teinud?Lohutage ometi
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Hecler-koch

Postitus Postitas andrus »

Tean mina vähemalt 4 inimest kes omab seda relva,kõigil 9,3sed ja sellistest vigadest mis siin mainitud pole veel kordagi kuulnud.
jahismurf
Hekler
Postitusi: 60
Liitunud: T Mär 27, 2007 8:11 pm

Re: Hecler-koch

Postitus Postitas Hekler »

Võibolla tõesti trehvas mulle vigane relv.
Lähme metsa...
onuheix
Postitusi: 2
Liitunud: R Juul 17, 2009 8:03 pm

Re: Hecler-koch

Postitus Postitas onuheix »

mul sama jama,ei võtnud teist padrunit ette,vahetasin poes ringi,selle teise püssiga pole mingit jama,laseb igat padrunit kõik ok
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: Hecler-koch

Postitus Postitas Ax1600 »

Cal 30-06 ja igati tubli tööriist ajujahi jaoks. Igatahes väga rahul. Ümberlaadimisega probleeme pole. Pole ka sihikut reguleerinud. Kõik vajaliku täpsusega. Mis puhastamisse puutub, siis sama mis kõigil arvestatatavatel poolautomaatidel. Kui puhastada ei viitsi siis muretse pigem AK :D
Viimati muutis Ax1600, E Sept 28, 2009 8:01 pm, muudetud 1 kord kokku.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Hecler-koch

Postitus Postitas Joosep Käba »

Ax1600 kirjutas:Cal 308 ja igati tubli tööriist ajujahi jaoks. Igatahes väga rahul. Ümberlaadimisega probleeme pole. Pole ka sihikut reguleerinud. Kõik vajaliku täpsusega. Mis puhastamisse puutub, siis sama mis kõigil arvestatatavatel poolautomaatidel. Kui puhastada ei viitsi siis muretse pigem AK :D


Või siis Taiga või Saiga või kuda need hellitusnimed olidki. :D
Vasta