Kasutatud vinti ?? kust ja kui palju

2004. aasta teemad
Suletud
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Kasutatud vinti ?? kust ja kui palju

Postitus Postitas gunnar »

Tere,

On omalgi tekkinud nö vindinälg ja soov omada, samas seoses majaehitusega iga kroon arvel... Kuidas Eestis kasutatud vintrelvade saadavusega on või kas keegi äkki sellega tegelebki ? Tartus kumbki pood ei teadnud sellest midagi...
Siiamaani IZ-12 kal. 16 lasknud ja rahul, ainuke jama et sokud kitsed on pikapüssi meeste poolt niipalju ära hirmutatud et kuidagi enam piisavalt ligi ei pääse.
Miskipärast ei usu ka soovitust kasutada alakaliibrilisi kuule konteineris (sain koos püssiga karbitäie miskeid nö. põhjapõdra kuule).
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

Kõige lihtsam on kui paned oma ostusoovi siia samasse lehele üles. Mina näiteks sain niimodi omale vindi :D :D :D
volli30
Postitusi: 155
Liitunud: N Veebr 05, 2004 7:49 am

Postitus Postitas volli30 »

Raplas on selline pood lausa olemas.Käisin ise seal uurimas ja valikut on ja saab ka tellida. Jahimehe ajakirjas on tel nr.olemas.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

kahjuks pole ajakirja käepärast, ehk saad siiasamma postitada,

tänud
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

no mina laidaks selle kasutatud vindi ostmise mõtte maha......kasutatud ikka kasutatud... ma ise näiteks ostsin endale Los-i 7-1 .308 ei maksnud teine õieti midagi mingi 8700 vist ja hea relv on.......paksu rauaga ja hea jooksuga....noh muidugi ise pead otsustama aga arvestades kasutatud vindi hinda ja võrreldes seda uue los-iga siis nagu peaks mõtlema panema küll...... ja kui ikka otsustad kasutatud osta siis pead saama kindlalt ennem proovida ja hea oleks kui mõni tuttav relvameister vaataks peegliga raua seestpoolt kah yle......

aga igaljuhul edu .......
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Pood Raplas:Viljandi mnt 9 TEL.4892567;5047119
Müüakse ka uusi vene relvi.Olen ise käinud ,mees on asjalik ja valik oli päris avar.Mõne tonniga võib päris korraliku riista kätte saada.Muidugi tuleks ette helistada,alati ei pruugi omanikuga trehvata.
See LOSSI värk ---(oli ka Raplas olemas)mõni mees kiitis alles hiljuti seda vene üheraudset, nüüd siis....... :D
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

Kas tal on ainult vindid või on siledaid ka??
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 81
Liitunud: P Sept 28, 2003 12:02 pm

Postitus Postitas sass »

Tõin sealt just nädal aega tagasi omale TOZ120-ne. :lol:
Relvi oli igasuguseid ,ka kasutatud sileraudseid.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Panen selle teema siis enda jaoks nö kinni :)
Sako Forester L579 kal .308 kapis.
Olen rahul et ei tormanud esimese pakkumise peale ja soovitan ka tulevastele püssiostjatele et vaadake pisut ringi ja valige, kuskil on see õige ka :wink:
Suletud