Tikka T3 Super varmint vs Tactical

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Tikka T3 Super varmint vs Tactical

Postitus Postitas kakuke »

kult kirjutas:
kakuke kirjutas:Ma aru saanud, et kuuli pöörlemisest ja sellest tulenev vibratsioon rauale, on paksema raua puhul väiksem. Näiteks seetõttu söövad varmintid raskemaid kuule paremini, kui samade parameetritega tavarauaga relvad. Kas Farmer on see isik, kes Kärbes Kirbule üritusel oli väljas custom relvaga?

Me mõlemad oleme oma paksuraualistest (222 rem) raskeid kuule proovinud ja nu ei jookse :M Samas aeglasema keerme tõusuga relvades jookseb ka tavalises rauast raske kuul,seega pole siinkohal määrav raua paksus :!: :?:

Kusjuures ma ei pidanud silmas 222Rem´i. Mul tavarauaga Tikka T3 ei söö näiteks 13g Sako Hammerheadi, kui samal ajal Varmint rauaga T3 saab sellega edukalt hakkama. Keermesamm mõlemal raual sama.
Farmeri püssist jäi mul meelde seik, kus tal mõlemal grupil oli millegipärast esimene külmalt lastud pauk teistest natuke eemal, mida aga pole siiani kohanud ühegi liinilt tulnud püssi juures.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Tikka T3 Super varmint vs Tactical

Postitus Postitas Mart »

Kasutad mõlemas relvas sama padrunit :?: ehk siis, et kas padrunipesad ja rauad on sama pikkusega. :?: Mõlemast relvast saab sama algkiiruse :?:
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Tikka T3 Super varmint vs Tactical

Postitus Postitas baddmann »

kakuke kirjutas:...
Farmeri püssist jäi mul meelde seik, kus tal mõlemal grupil oli millegipärast esimene külmalt lastud pauk teistest natuke eemal, mida aga pole siiani kohanud ühegi liinilt tulnud püssi juures.


Siit küsimus, et kas raud on eeslaest vaba või mõnedele custom-täpsuspüssidele omaselt (pool-)kinni ?

BM
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Tikka T3 Super varmint vs Tactical

Postitus Postitas kakuke »

Mart kirjutas:Kasutad mõlemas relvas sama padrunit :?: ehk siis, et kas padrunipesad ja rauad on sama pikkusega. :?: Mõlemast relvast saab sama algkiiruse :?:

Padrun sama jah. Kusjuures arvasin, et rauad sama pikad, aga panin puusse sellega. Varmint 30mm pikema toruga. Eks sealt need asjad pihta hakka.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Farmer
Postitusi: 93
Liitunud: E Apr 12, 2004 3:26 pm

Re: Tikka T3 Super varmint vs Tactical

Postitus Postitas Farmer »

baddmann kirjutas:
kakuke kirjutas:...
Farmeri püssist jäi mul meelde seik, kus tal mõlemal grupil oli millegipärast esimene külmalt lastud pauk teistest natuke eemal, mida aga pole siiani kohanud ühegi liinilt tulnud püssi juures.


Siit küsimus, et kas raud on eeslaest vaba või mõnedele custom-täpsuspüssidele omaselt (pool-)kinni ?

BM

Raud on eeslaest vaba. Selle esimese lasu anomaalia kannan rahulikult oma kogenematuse ja kärsituse arvele. Seni on seda juhtunud ainult siis, kui on pealtvaatajaid.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Tikka T3 Super varmint vs Tactical

Postitus Postitas kakuke »

Tihedus oli muidugi super custom püssil. 300m peale.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Tikka T3 Super varmint vs Tactical

Postitus Postitas Ahto Kattai »

kakuke kirjutas:Tihedus oli muidugi super custom püssil. 300m peale.

Ma küll ei julgeksd täpselt väita,et sama mees ei oleks võinud mõne teise püssi ja moonaga sama asja korraldada :!: Nii ,et võta sa nüüd kinni kumb on määravam ,kas mees v püss :)
Voomy
Postitusi: 17
Liitunud: E Juul 27, 2009 4:55 pm

Re: Tikka T3 Super varmint vs Tactical

Postitus Postitas Voomy »

kahjuks mõlema isendi soetamisega probleem kuna pole saada tarne aeg 4 kuud.
sõbral on taktikal proovisil ja ütlen et väga hea püss ja täpne on see ka 100m pealt lasin kuul kuuli.
Vasta