Yildiz või Frankonia.

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas kakuke »

TiitR kirjutas:
kakuke kirjutas:Kas Frankonial ka mingid elutähtsad osad on alumiiniumist nagu seda on Yildiz´el?

Räägi parem, mis seal Yildizel alumiiniumist on (kardan juba vastust)? :M

Lukukoda.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Jäljekütt
Postitusi: 17
Liitunud: T Dets 06, 2005 9:10 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Jäljekütt »

Anti kirjutas:
Minuteada poolautomaadiga ikka 1+2 reegel,niiet 3.

Minu viga.
Rohkem mehi jahti!
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Eraser »

Jäljekütt kirjutas:Eraser kirjutas:
Ega jah, ei kujuta kah väga ette 91 cm raudadega kaheraudset hanejahiks nagu seda poolautmaat Fabarm SuperGoose jms ... on :D

Ega mis seal vahet on kas kaheraudne või poolautomaat laske saad ju teha ikka kaks.



No eks ikka kaaluvahe ja muud tegurid kah.
Aihn
Postitusi: 70
Liitunud: L Mär 22, 2008 2:24 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Aihn »

nii Anti mis sul see +1 pauk sulle siis nii suure eelise annab kas toob kohe korraga 5 hane alla???
ma teen peale 2te pauku kiired näpuliigutused ja mul on +2 pauku olemas...


vanasti olid ainult yhelasulised relvad... ning ka tabavus %sent oli suurem kui praegu... sest mida rohkem on sul võimalik järjest/kiiresti lasta seda vähem sa keskendud iga lasu sooritamiseks.
kui sul on ainult yks lask võimalik teha siis sa keskendud suuremal määral, et see lask olex täpne..

aga jahh muidugi pole see reegel, on ka kindlasti selliseid inimesi kes suudavad ka poolautomaadi puhul keskenduda iga lasu jaoks ja tabada edukalt märki iga lasuga olgu kas neid seal või 10. aga neid on vähe...
kutsikas
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Eraser »

Aihn kirjutas:nii Anti mis sul see +1 pauk sulle siis nii suure eelise annab kas toob kohe korraga 5 hane alla???
ma teen peale 2te pauku kiired näpuliigutused ja mul on +2 pauku olemas...


vanasti olid ainult yhelasulised relvad... ning ka tabavus %sent oli suurem kui praegu... sest mida rohkem on sul võimalik järjest/kiiresti lasta seda vähem sa keskendud iga lasu sooritamiseks.
kui sul on ainult yks lask võimalik teha siis sa keskendud suuremal määral, et see lask olex täpne..

aga jahh muidugi pole see reegel, on ka kindlasti selliseid inimesi kes suudavad ka poolautomaadi puhul keskenduda iga lasu jaoks ja tabada edukalt märki iga lasuga olgu kas neid seal või 10. aga neid on vähe...


Ma teen 3 liigutust paar kiiremat ja saan veelgi teha.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Anti »

Aihn kirjutas:nii Anti mis sul see +1 pauk sulle siis nii suure eelise annab kas toob kohe korraga 5 hane alla???
ma teen peale 2te pauku kiired näpuliigutused ja mul on +2 pauku olemas...


Tahaks su seda kiiret näpuliigutust näha siis, ise olen hanejahis proovinud ja ei saanud hakkama nii kiiresti, kui vaja oleks, parv oli jõudnud liiga kaugele enne kui püssi palge uuesti sai! Ja ma ei viitsi siin vaielda, mida see üks pauk juurde annab või ei, vb toobki 5 hane alla :lol:
http://beta.album.ee/antilaht
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas duma »

Ma arvan et kui piisavalt harjutada siis äkki saab näpuliigutused nii kiireks et saab ka poolautomaati +2 padrunit sisse :lol: (b)
duo on parem
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas Eraser »

duma kirjutas:Ma arvan et kui piisavalt harjutada siis äkki saab näpuliigutused nii kiireks et saab ka poolautomaati +2 padrunit sisse :lol: (b)



Jah, see on kah veel omaette võimalus aga vajab raudset närvi ja harjutamist :D
turbolents
Postitusi: 118
Liitunud: T Aug 07, 2007 9:05 pm

Re: Yildiz või Frankonia.

Postitus Postitas turbolents »

Kas keegi on lähiajal Yildizi või Frankonia soetanud? PLaan lähiajal endale uus kaheraudne sõber soetada. Mõttet liiguvad Yildizi suunas. Paluks teadjamatelt kommentaare.
Vasta