Müüa inglise kokkerspanjel

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Suletud
Kaisu
Postitusi: 2
Liitunud: N Nov 19, 2009 6:33 pm

Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas Kaisu »

Tere kõigile!

Lisan siia foorumisse ka kuulutuse. Otsin 2-aastasele emasele inglise kokkerspanjelile uut ja armastavad kodu,kellel oleks ka tema jaoks aega ja mõistaks ,et inglise kokker on väsimatu ja vajab aktiivset peremeest/naist endale. Koera andmise põhjuseks ongi vaid see, et ootamatu töökaotuse korral ei ole mul teda kuskil hoida, kuna jagan praegu elukohta oma vanematega, ja nemad enam teist koera endale ei soovi. Mina aga lähen Tallinnasse ära ja mul ei ole võimalik üürida tervet korterit, et koer endaga võtta. Aga inimene ,kellega üürin korteri ei ole nõus koeraga. Seetõttu olen sunnitud temast loobuma. Aga tahan leida talle väga hea kodu, kus temaga ka tegeletakse. Nagu inglise kokker ikka tahab väga olla inimese läheduses, ja seetõttu ei sobi aastaringselt väljas peetavaks koeraks, kõige hullem veel ketikoeraks!!! Ja mõtlesingi, et kuna siin jahil käijad ,siis ehk keegi soovib endale kokkerit ,kes toob väga hea meelega asju kätte. Ja usun et pole ka võimatu teda treenida jahiks. Kokker ikka linde kättetooja :wink: Ja oleks endal ka super hea meel ,kui keegi jahiga tegelev inimene teda sooviks ,siis oleks tal ikka aktiivne elu :P Tegu ei ole probleemse koeraga! Ta saab väga hästi läbi teiste koertega, pole kunagi kedagi hammustanud ja pole ka muidu agressiivne olnud. Koeral on EKL tõutunnistus ja Euroopa vet. pass,koer on ka kiibitud. Tõutunnistusel olev nimi on Marihei Cuccina Cinderella, hüüdnimega ,, Cindy''. Koera hinnaks on 3000 krooni. Lähemalt info e-maili teel: kaija.lassik@mail.ee või tel. 56243390
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas andrus »

Minu inglane on muretsetud samasugusel teel,ei olnud vanadel omanikel tema jaoks aega.Lapse sünd jne.
Hea soovitus sulle keera seda hinda alla poole, muidu jääd seda head kodu talle otsimagi.
jahismurf
Kaisu
Postitusi: 2
Liitunud: N Nov 19, 2009 6:33 pm

Re: Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas Kaisu »

Hinnas on võimalik tingida! Peaasi, et koer leiaks endale hea kodu!
Kaisuu
Postitusi: 4
Liitunud: L Juun 10, 2006 8:21 pm

Re: Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas Kaisuu »

Sooviksin eelkõige leida enda kokkerile inimest, kel oleks aega temaga tegeleda ja usun et temast oleks ka suur asi jahil, kuna meeldib väga tuua, ujuda ja on väsimatu :) Koera hind on 1500.-,kuna eelkõige on siiski tähtis et saaks elada täisväärtuslikku elu ja temaga tegeletakse! ja koer on väga elavaloomuline ja võtab hästi õppust, on kuulekas ja minegid iseloomu probleeme tal pole. Tõesti täielik kokker nagu kokker ikka olema peab!

Kui teil on küsimusi ja olete huvitatud ,siis palun võtke minuga ühendust!
E-mail: kaija.lassik@mail.ee
Tel: 56243390
..või kasvõi siinsamas foorumis.
MSN: beautifulgirl_702@hotmail.com
maapähkel
Postitusi: 25
Liitunud: L Nov 21, 2009 7:47 pm

Re: Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas maapähkel »

mul on elus tulnud ette kui olen pidanud ka loobuma tõsiste probleemide alusel oma tõu koerast kelle maksumus oli 22t eeki.....koer oli 1a ja 8kuud vana....kuna ma pidin temast loobuma nagu sina oma spanjelist...,siis ma antsin ta tasuta ära....mõtle selle peale kui sul omal pole tingimusi ja vahendeid mida sa tast müüd hetkel kõigil rasked ajad...ja koerad ei ole raha tegemiseks kui sa tast tõesti nii võrd hoolid nagu jutust järeldada võib ,siis tee ise endale teene ja võta numbrid oma kuulutusest ära..ja su koer võibolla leiab omale uue kodu ka....
alati mine järgi ja kontrolli hoolega.....
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas baddmann »

Mõtlesin ka mina muideks korraks samamoodi nagu Maapähkel, et kui ikka vaja koerale uut kodu, siis milleks rahanumbrid. Aga tasuta saadud "asi" (vabandan, üldiselt mõtlen siin) pole teinekord nagu päris see. Kui ikka raatsid raha välja käia, siis ju on ikka ka tegelikult koera vaja.

BM
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas Feen »

Ja näitab ka seda, et inimene on suuteline lisaks koera võtmisele pärast looma eest hoolitsema (ja seda tasuta teha ei anna).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas Ats »

Vaidlen sellele täiesti vastu, et tasuta looma eest ei hoolitseta, sügisel õnnestus endal leida siit foorumist ühele inimesele tasuta laika, peremees koeraga väga rahul, ning ma arvan, et loom peremehega ka. Vahel on nii, et tahad koera aga no pole vaba raha.
Pole looma, pole probleemi!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas andrus »

Kõik sõltub inimesest.Esimese näost näkku vestluse käigus saad juba aru kas on õige inimene või ei ole.Paberitega koera ost-müük-kinkimine eeldab ikkagi lepingu tegemist ja tasub alati lepingusse panna punkt,et hiljem võimalus koera uues kodus külastada ja mingisuguste halbade nähtuste korral koer lihtsalt tagasi võtta.Aga kui võtjaks osutub jahimees,siis suure tõenäosusega leiab ta omale hea kodu.Pole mina veel kohanud kedagi kes oma koerast lugu ei peaks.Aga alati on kuskil mingi erand.
jahismurf
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas Ahto Kattai »

andrus kirjutas: tasub alati lepingusse panna punkt,et hiljem võimalus koera uues kodus külastada ja mingisuguste halbade nähtuste korral koer lihtsalt tagasi võtta.

Et müüd korteri /auto maha ja siis käid pärast kontrollimas kas minu varaga heaperemehelikult ringi käiakse :M Minule tundub see küll absurdina,kuigi kindlasti ka selliseid inimesi on!
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas Ats »

kult kirjutas:
andrus kirjutas: tasub alati lepingusse panna punkt,et hiljem võimalus koera uues kodus külastada ja mingisuguste halbade nähtuste korral koer lihtsalt tagasi võtta.

Et müüd korteri /auto maha ja siis käid pärast kontrollimas kas minu varaga heaperemehelikult ringi käiakse :M Minule tundub see küll absurdina,kuigi kindlasti ka selliseid inimesi on!


Tõukoerte müügil see ju tavaline, et lepingusse pannakse klausel sisse, et käiakse vaatamas ja kutsika müüjal õigus koer tagasi võtta või osta.
Pole looma, pole probleemi!
maapähkel
Postitusi: 25
Liitunud: L Nov 21, 2009 7:47 pm

Re: Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas maapähkel »

tahan tähelapanu suunata just sellele ,et sul on 2 aastane koer kellest soovid loobuda kuna sul pole tingimusi võimalusi seda koera pidada....nagu me kõik teame ,siis vanat peni enam ei õpeta head jahikoera sellest loomast enam kindlasti ei saa kuna parim iga koera õpetamiseks on möödas koeral on juba välja kujunenud omad iseloomu jooned jne....kindlasti saab temast kellegile hea seltsiline ,aga sellise hinnaga teda müüa....arusaadav oleks kui küsiks 500kr ,aga 3t on MINU arust väheke ülesse paisutatud....varjupaigast ei saa ka loomi nii sama tahetakse ka 500eeki saada ja nagu esivanemad räägivad ,et loomi ei kingita ,siis oleks normaalne mingisuguse sümboolse summa eest koer ära anda ,aga mitte tallinna kolimise põhjustel omale korteri üüri sissemaksu raha siin soetada,,,,,,
alati mine järgi ja kontrolli hoolega.....
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas andrus »

Ära nüüd nii kurjalt kohe.......... :D
Hind juba tunduvalt madalam.Ja minu arust tõukoera kohta juba suht sobilik.Aga eks omanik ise teab ja räägib juba soovijaga kuidas,kui palju ja mida. :!:
jahismurf
Kaisuu
Postitusi: 4
Liitunud: L Juun 10, 2006 8:21 pm

Re: Müüa inglise kokkerspanjel

Postitus Postitas Kaisuu »

Nii.. aitäh kõigile, aga koer leidis endale super toreda perekonna Pärnus ja läheb elama eramajja :) Ma olen nii rõõmus, et koer sai endale nii head pereliikmed. Ja lastel ka Cindy väga meeldis. Seega teema võib kinni panna, koer leidis omale kodu. Aitäh kõigile vastanutele. Edu edaspidiseks teile! :)
Suletud