Kas tuleksid põdrajahile ?

2004. aasta teemad
Suletud

Kas tuleksid põdrajahile ?

ei saa, olen ise jahil
3
12%
ei tea praegu
4
15%
võibolla
11
42%
olen kindel tulija
8
31%
 
Hääli kokku: 26

Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Kas tuleksid põdrajahile ?

Postitus Postitas Eik »

Põdra hind jõugu peale oleks ca'5500.- krooni ja see hind on nii põdrapulli kui ka lehma kohta. Üritus toimub arvatavasti mõnel nädalavahetusel.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Peaks selle pühapäeval tegema, sest nagu teada, tehakse tihtilugu jahte laupäeviti. St. et kui omal jaht ees, siis ei tuleks, aga muidu küll. Kirjuta sellest ka, et kui jaht toimuma saaks, siis väljavaated on jahijärgsele maksapraadimisele jms-le?
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kuna ma Zakslasega ühes seltsis,siis mina olen kindlalt kohal :lol: Päris alguses vast pole mõtet teha,kõik oma põtradega ametis.Veits hiljem,kui enamusel põdrad lastud.
god17
Postitusi: 33
Liitunud: K Mär 31, 2004 8:22 am

Postitus Postitas god17 »

kus kandis jaht siis toimuma saab? meil tavaliselt just pühapäev jahipäev. aga eks omadega ole jahitud juba kyll.
Kasutaja avatar
shikaree
Postitusi: 141
Liitunud: T Dets 23, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas shikaree »

trucker kirjutas:Päris alguses vast pole mõtet teha,kõik oma põtradega ametis.Veits hiljem,kui enamusel põdrad lastud.

Täitsa õige jutt, alguses ju kõigil meeletu tuhin peal. Oleks isegi tulija kui aeg sobib.
seal on teine rebane!
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Põdrajahist olen huvitet küll. Ja jahile tuleks kah kui teaks kuhu ja millal.
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Muidugi tuleks jahile. Aga üritus on sel aastal vist pooleli jäänud või kuidas?
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Teder kirjutas:Muidugi tuleks jahile. Aga üritus on sel aastal vist pooleli jäänud või kuidas?

Panin end ka algul kindla tulijana kirja ,aga peale seda kui lugesin (eetikast)milline üks jahimees peaks olema ,kadus nagu isu üritusest osavõtta ära :oops: Mina sain ettekujutuse lugupeetud tõelisest eesti jahimehest ......loe foorumit.Et kui kompass juba taskus ,siis ikka üks kekutis oled,muudest asjadest ei maksa rääkidagi.Muidugi ei tea ma kas just üritusest osavõtta tahtjad nii arvaksid ,aga kuidagi sitt mekk tuli asjale mann :M Arvan -seltskond vist siiski sellise ürituse läbiviimiseks liialt kirju,v mida teised arvavad? Kivi kotti!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

kult kirjutas:Arvan -seltskond vist siiski sellise ürituse läbiviimiseks liialt kirju,v mida teised arvavad? Kivi kotti!

Ah pole see asi vast nii hull midagi. Olen nüüdseks siinsest rahvast mõndagi kohanud/koos jahis käinud. Ise oleks kohale tulnud juba kasvõi selleks, et näha mis mees siis selle foorumiteksti taga tegelikult ka on. Kas reaalses elus ka nii julgelt välja öeldakse seda mida sülg suhu toob. Loodan, et kunagi selline üritus aset ka leiab ja siis olen ise kindlasti kohal. Kult ära noruta, umbses ruumis arvuti taga läheb nii mõnegi mehe mõte sassi ja värskes õhus on lood vast ikka hoopis teised?!! :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma ise ka nagu ei arva mitte, et kompassi ja uhke jeebiga ei tasuks jahti tulla... ja samuti ei arva, et sapakas selleks ei sobi. Sõltub ikka mis mees neid asju kasutab ja kuidas ta neid teeb.
Mul endal hetkel selline lugu, et 1 põder on lasta. Nii, et seetõttu pole ka miskit teemat ajanud. Hetkel on ka finantsilisi väljaminekuid päris palju. St. et nii polegi seda asja uurinud. Aga ega mul väga uurida polegi. Pigem jääks nüüd ootama foorumlaste pakkumisi, et kellel on põder müügiks. Kui kiirelt mõni lahedale ilmub, siis ülejärgmine nädalavahetus võiks ju teha ühe jahi (kasvõi 2 päeva järjest). Aga ega asi käima ei saa kui nüüd kohe, kohe kellelgi põtra üle pole. Siis saaks veel mõni päev kihutustööd siin teha ning ma arvan, et mõni rahvas tuleks kohale küll.
Ja kui sel aastal põdrajaht välja ei tule... nu, äkki saab sea teemal mõelda, vaadata... või midagi muud. Ja kindel on see, et mõne foorumlasega koos mingit jahti teeme kindlasti (mink, kobras, jänes, rebane vms)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Feen kirjutas:... nu, äkki saab sea teemal mõelda, vaadata... või midagi muud. Ja kindel on see, et mõne foorumlasega koos mingit jahti teeme kindlasti (mink, kobras, jänes, rebane vms)


Miks mitte hoopis faasani jahti .Olen korra osalenud.Kokkusaamiseks minumeelest sobilik.Kivi kotti!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Meil läkas siis nende müügi põtradega nii, et viidi pangahärrad metsa ja sinna see idee "foorumi rahvaga jahile" sellel aastal läks. :?
Mingi istumise võiks ju korraldada väljaspool jahihooaega ning näost-näkku
mehi-naisi näha. :D
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Holaaa.... :idea: faasanijahi teeme ära. Vaatasin ise ka nüüd, et põdraga kisub kiireks (aeg lendab päris kähku. Ja informatsiooniks leidsin selle:
Faasanjahti peetakse 01. oktoobrist - 28(29). veebruarini.
Kuni 01.jaanuarini on linnu maksumus 180.00
Alates 01.jaan - 28.veebruar on linnu maksumus 210.00
Jahti peetakse Holdres.
( http://www.taageperaloss.ee/et/yritused ... ijaht.html )

Ja seal lähedal Tündre järve man on mul tuttaval maamajake. Endine metsavahimaja. Pole küll mingi euro värk, aga toad saab soojaks kütta, ja reformvoodid olemas ja madratsid ka... puupliit jne. Saun ka olemas, aga ei tea mis seisukorras see hetkel on. Igati hea võimalus. Suhtlen sel teemal tuttavatega. Ja teeks selle nt detsembris... :M
Igatahes, nüüd ootan privaatsõnumeid ettepanekutega kuu ja päeva (umbkaudse või täpse) suhtes, ning huviliste suhtes. Asukoht on küll Läti piiri ääres, aga kui mingid seltskonnad grupeeruvad, siis ei tule ka kulud nii suured... ja näkku lind on ka minu arust täiesti hea... või 2...

Ps. hetkel on asi lükkunud detsembrist jaanuari. kas 7-8 või nädalavahetus pärast seda. Ootan oma kirjale sealt vastust, siis peaks sättima selle kohta eraldi teema ning asja lõpuni viima. Seni võib lugeda ka Kakukese kunagi püstitatud teemat - Faasanijaht. Aga Holdre teema selgub varsti.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Suletud